Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kevadgrill Haapsalus Jaanalinnufarmis 22.05
#21
On ka plaan osa võtta kui ikka pääsen põhjanaabrite juurest tulema +1 ja laps
Vasta
#22
Annakad tegid ülekande ära, ehk siis kindlad tulijad.
Vasta
#23
Sajuse ilma puhul mingi katusealune?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#24
Vihma ei tule ja lahkumine Tallinnast on kell 11 ning Laagri Maksimarketi parklast. Kohal orienteeruvalt kell 12
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#25
Nii, juba on rahvast kogunenud ja tuleb vast tore avaüritus. Kuni selle nädala kolmapäeva lõunani ootame osalustasu, siis läheb osalemine lukku, kuna on vaja toit ära tellida.

Kes tahab ikka ainult sularahas maksta, siis minu numbri leiab ja annab mnulle teada, et on kindel tulija ja maksab siis kohapeal. Ei tahaks seekord üleliia toitu tellida, sest Esteri ja Taavi hobused eriti hea meelega vorsti ja liha ei söö.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#26
Lihasööjaga pole probleemi, mul on olemas. Olen tulemas ka.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#27
Taavi, minu ja meie pisipõnni ning ka KerliJ eest osalustasu makstud
Vasta
#28
Jah, juhtus nii, et keegi jõudis oma autoga värvijärjekorras ette. Minu auto sel hetkel juba töös. Olen järgmisel korral kohal. Smile
Volvo S60´11
Vasta
#29
Paneks siis midagi aktuaalset siia:
Uuemõisa vahel on tee ära freesitud (kruusani),
Enne Haapsalu piiri on foor, juhul kui osa grupist peaks foori taha jääma, siis oleks hea neil marsuuti teada.
On ka ümbersõit aga see on kruusatee, mis kulgeb Lihula maanteeni.
Vasta
#30
Kahjuks ka minul, Crybabysest pärl seisab garaazis tungraua peal ning vedrude vahetus pooleli.
320CDI - Väikevenna

Vasta
#31
Suured tänud kõikidele osalejatele, samuti Petrile ja tema perele. Oli tore üritus, ilm oli kena, sääsed näljased ja toitu piisavalt, õnneks puudu ei tulnud ja ülejäägid olid minimaalsed.

Seega aitähh sõbrad!
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#32
Mina loodan ka, et kuigi actionit eriti polnud ja üritus oli rohkem selline chill grill ja sääskede toitmine sooja päikese all, jäid kõik siiski rahule.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#33
Sääsed sai söödetud, enese harimine jaanakanade koha pealt tehtud ning enne äraminekut sai kõhu ka täis ;-)

Tänud Petrile ja tema perele ning kõigile kohale tulnutele!
Vasta
#34
Tänud kõigile korraldajatele ja kohale tulnutele.
Vasta
#35
Hea meel oli näha, et ei karm talv ega jätkuv masu pole meid ära võtnud.Icon_cool Kohale tuli päris viisakas kogus huvilisi. Eriti tore oli näha paari inimest, kes pole erinevatel põhjustel kuigi tihti meie üritusi külastanud.

Jaanakanad olid ootuspäraselt niisama mõttelageda ilmega ka Petri juures. Kuid nende "omas" keskkonnas olid nad tüki maad rahulikumad, kui kusagile üritusele väljatassituna. Minu isiklikust antipaatiast nende elukate suhtes hoolimata, soovin jaanakanafarmeritele palju jõukaid kliente - et äri edeneks, peab keegi selle eest tasuma.Eusa_whistle

Eriti suur tänu pererahvale meid võõrustamast. Kohale tulid kõik eelhoiatuse andnud ning lisaks veel mõned. Seega oli meid tõepoolest üksjagu... Ning julgelt pooled olid tulnud perega, mis oligi selle ürituse mõte. Iseasi, kas pererahvas selle mudilastekarja üle just väga rõõmustas...Icon_rolleyes
Igatahes trepile kanti kühvlitäishaaval vist pea veerand teekividest...Icon_redface

Indrekule tänud meid söötmast-jootmast. Ning ametlik MBklubi grill sai kah sisse õnnistet. Täitsa nämma liha oli.

Estrile tänud, et viitsis selle asja vedada võtta.

Kes järgmise taolise ürituse teeb? Lõuna-Eesti, ahoi...
Vasta
#36
(24-05-2010, 08:25 AM)v6sa Kirjutas: Kes järgmise taolise ürituse teeb? Lõuna-Eesti, ahoi...

Hehe, eks peab plaanima, muud midagiIcon_cool
Vasta
#37
Viimasel klubi üritusel küsiti pilte sellest eelmise aasta toredast üritusest, paningi osad pildid paljudest ülesse. Suunaga täita peamiselt ühe klubilise soov Smile

Jaanalinnutamine
Vasta
#38
(14-06-2011, 12:37 PM)essu77 Kirjutas: Viimasel klubi üritusel küsiti pilte sellest eelmise aasta toredast üritusest, paningi osad pildid paljudest ülesse. Suunaga täita peamiselt ühe klubilise soov Smile

Jaanalinnutamine
Thumbsup Eusa_dance
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kevadgrill ja Bowling 09.mai indrek 39 30,184 11-05-2015, 02:09 PM
Viimane postitus: v6sa
  Jäärajasõit 13.02 Haapsalus koos SmartClubiga Ester 68 44,253 28-02-2010, 06:46 PM
Viimane postitus: Ester



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne