Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB polstrite hooldamine.
#1
Uurisin foorumist, kuid ei leidnud ühtegi korralikku teemat selle kohta kuidas, milliste vahenditega ja kui tihti tulex hooldada MB sisu, et see heas korras ja pehme püsix. Et kes asjaga kursis võix siin täpsemalt kirjeldada.

Lisax nahk ja veluursisu hooldusele võix olla siin ka juhised MB-Tex (kunstnahk) sisu hoolduse kohta, kuna nahksisu kohta on näitex Rolz kirjeldanud, et peab aegajalt veega leotama, et pehmem püsix, aga MB-TEX-i hooldamise kohta pole üldse mingit infot foorumis. Tänud ette kõigile, kes viitsivad siia asjalikke hooldusnippe kirja panna.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#2
kunstnaha hoolduse kohta (just vanemate mersude puhul) olen uurinud ja kõige paremini aitab puhastamiseks pehme lapp/svamm ja soe seebivesi. ka ametlikus juhendis pidavat nii kirjas olema. seebi valikust suurt vahet pole täheldanud, seega valin lõhna järgi Big Grin olen kasutanud ka erinevaid kunstnaha hoolduse vahendeid, aga enamus neist muudab naha libedaks ja tekib krudin, kui istmel liigutada end.
raskete plekkide eemaldamiseks peaks aitama aurupuhastajad jms, aga nendega kogemus puudub - siiani on aitanud vana hea seebivesi ja küürimine Nod
Vasta
#3
Leidsin selle vana teema, ei hakka uut tegema kuna küsimus sarnane.

Kuidas teha kindlaks, kas autol on nahast või kunstnahast sisu? Autoks E-kass W212. Neil vist päris palju seda poolnahka pandus...
Kas MB-l endal ka miskid nahahooldusvahendid on? enne peamiselt BMW-ga kokku puutunud ja sealt esindusest saab ka nahahoolduskomplekti osta...

Mis vahendeid oleks hea kasutada nahksisu ja milliseid poolnahksisu korral? Kas vahendid on samad või võib vale tüüpi hooldusvahend kahjulikult mõjuda?
Vasta
#4
Lihtsam on lasta ekspertidel hooldada seda. Head ained on kallid ja see pole töö, et ah küürin kiirelt ära.
Inimene kes sellega tegeleb võtab sult küll 100 + € kogu auto eest aga tulemus on kindlasti parem. Korralikud ained on kallid ja aega kulub ka selleks ikka.
Vasta
#5
(20-09-2016, 06:02 AM)Greger Kirjutas: Lihtsam on lasta ekspertidel hooldada seda. Head ained on kallid ja see pole töö, et ah küürin kiirelt ära.
Inimene kes sellega tegeleb võtab sult küll 100 + € kogu auto eest aga tulemus on kindlasti parem. Korralikud ained on kallid ja aega kulub ka selleks ikka.


Ma ütleks nii ja naa. Olen pidand nii mõnedki korrad tuntud autode ilukeskusest tulnud auto ise üle tegema. Viimati soetatud auto oli just vahetult enne mind käinud ühes services, kuid peale rämeda keemialõhna seal küll midagi head polnud. Tegin ise märgpesu tolmuimejaga kõik üle ja sisu nühkisin enne korraliku keemiaga ikka korralikult. Tulemus sai 3- pealt 5 peale.


" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#6
(20-09-2016, 08:11 AM)indrek Kirjutas:
(20-09-2016, 06:02 AM)Greger Kirjutas: Lihtsam on lasta ekspertidel hooldada seda. Head ained on kallid ja see pole töö, et ah küürin kiirelt ära.
Inimene kes sellega tegeleb võtab sult küll 100 + € kogu auto eest aga tulemus on kindlasti parem. Korralikud ained on kallid ja aega kulub ka selleks ikka.


Ma ütleks nii ja naa. Olen pidand nii mõnedki korrad tuntud autode ilukeskusest tulnud auto ise üle tegema. Viimati soetatud auto oli just vahetult enne mind käinud ühes services, kuid peale rämeda keemialõhna seal küll midagi head polnud. Tegin ise märgpesu tolmuimejaga kõik üle ja sisu nühkisin enne korraliku keemiaga ikka korralikult. Tulemus sai 3- pealt 5 peale.

Siis tuleb õige koht valida.
Vasta
#7
(20-09-2016, 10:18 PM)Greger Kirjutas:
(20-09-2016, 08:11 AM)indrek Kirjutas:
(20-09-2016, 06:02 AM)Greger Kirjutas: Lihtsam on lasta ekspertidel hooldada seda. Head ained on kallid ja see pole töö, et ah küürin kiirelt ära.
Inimene kes sellega tegeleb võtab sult küll 100 + € kogu auto eest aga tulemus on kindlasti parem. Korralikud ained on kallid ja aega kulub ka selleks ikka.


Ma ütleks nii ja naa. Olen pidand nii mõnedki korrad tuntud autode ilukeskusest tulnud auto ise üle tegema. Viimati soetatud auto oli just vahetult enne mind käinud ühes services, kuid peale rämeda keemialõhna seal küll midagi head polnud. Tegin ise märgpesu tolmuimejaga kõik üle ja sisu nühkisin enne korraliku keemiaga ikka korralikult. Tulemus sai 3- pealt 5 peale.

Siis tuleb õige koht valida.

Ma reklaami-antireklaami ei hakka tegema, aga koht oli väga tuntud ja paljude arvates parima kvaliteedi tagaja

" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne