Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w124 1988a e300 sureb välja?
#1
tere mul w124 1988a e300 ja selline jama et keerad süüdet auto käib paar sekundit ja sureb välja milles võib viga olla kas süüteluku põhjal või siis immoga midagi viga või milles võib asi olla. oskab keegi aidata
Vasta
#2
bensiin või diisel?
Vasta
#3
selle töötava paari sekundi jooxul gaasiga aidates välja suremist vältida ei saa?
Peale välja suremist natuke käiates jääb lõpuks käima?
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#4
bensiin
(26-03-2010, 04:50 PM)reingsm Kirjutas: selle töötava paari sekundi jooxul gaasiga aidates välja suremist vältida ei saa?
Peale välja suremist natuke käiates jääb lõpuks käima?

hoiad pöördeid kõrgel natuke aega laseb siis kaob jõud ära.
ei jää käima kogu aeg sama moodi aga proovisin et hoitsin starterit peal siis käib ilusti
Vasta
#5
Lõhnab kütteprobleemi järele pigem vms.
Vasta
#6
aga kas võib olla midagi sarnast et süütelukust mingi klemm või mis sel sees on ei anna ühendust ja ei see ei tee mingit klappi lahti (kui välja sureb siis käib kapoti all mingi klõps läbi et sulgeb klapi) ja kui süüdet starteri asendis hoiad siis käib nagu peab
või võibgi see klepp olle kütte oma ja sulgeb kütuse peale jooksu? ei tunne autosid ja ei oska ise midagi arvata
Vasta
#7
(27-03-2010, 01:03 AM)maap1985 Kirjutas: aga kas võib olla midagi sarnast et süütelukust mingi klemm või mis sel sees on ei anna ühendust ja ei see ei tee mingit klappi lahti (kui välja sureb siis käib kapoti all mingi klõps läbi et sulgeb klapi) ja kui süüdet starteri asendis hoiad siis käib nagu peab
või võibgi see klepp olle kütte oma ja sulgeb kütuse peale jooksu? ei tunne autosid ja ei oska ise midagi arvata

Kas kütusepump käib sel ajal, kui mootor käib sitasti need paar sekundit?
Vasta
#8
(27-03-2010, 01:03 AM)maap1985 Kirjutas: .....
või võibgi see klepp olle kütte oma ja sulgeb kütuse peale jooksu? ei tunne autosid ja ei oska ise midagi arvata

Miks inimene, kes ei tunne autosid, üritab diagnostida nii segast viga?Icon_eek

Meil on teema remondikohtade jaoks, sealt tuleb valida sobivaim ja minna diagnosti. Küll siis selgub, mis nöögib. Tasub meeles pidada, et Silberauto see kohe kindlasti ei ole selle auto jaoks.

Netis arvamisega ei saavuta suurt midagi peale asjatundmatute kommentaaride (nagu seegi...)
Vasta
#9
(27-03-2010, 09:18 AM)v6sa Kirjutas:
(27-03-2010, 01:03 AM)maap1985 Kirjutas: .....
või võibgi see klepp olle kütte oma ja sulgeb kütuse peale jooksu? ei tunne autosid ja ei oska ise midagi arvata

Miks inimene, kes ei tunne autosid, üritab diagnostida nii segast viga?Icon_eek

Meil on teema remondikohtade jaoks, sealt tuleb valida sobivaim ja minna diagnosti. Küll siis selgub, mis nöögib. Tasub meeles pidada, et Silberauto see kohe kindlasti ei ole selle auto jaoks.

Netis arvamisega ei saavuta suurt midagi peale asjatundmatute kommentaaride (nagu seegi...)

sa siis olad spetsalist või. tead autodest kõike. kui ei meeldi midagi siis pole mõtet komenteerida
lõpetame teema ära mõned siin ei taha et teised saaks targemaks
Vasta
#10
Mul ei ole midagi selle vastu, kui inimesed saavad targemaks. Aga mida Sa sellise teemaalgatuse peale saada loodad?

Ma pakkusin Sulle kõige kiiremat (ja enamasti ka odavaimat remondiviisi). Palun vabandust, et üritasin abiks olla.

Ei, ma pole spetsialist mersude remondi alal, kuid olen tehnikaharidusega ja nii mõnegi rikkega oma elus kokku puutunud (ja kõrvaldanud).

Ma võin üsna kindlalt öelda, et sellele autol on midagi rikkis. See võib olla süüteluku põhi. See võib olla immo, kui see on paigaldatud. See võib olla süütekommutataator (kuigi see oleks üsna ebatõenäoline). See võib olla bensiinipump, mis hakkab surema. See võib olla mõni juhe, mis mootori käivitumisest tekkivast vibratsioonist kaotab kontakti. See võib olla sissepritse... Võimalusi on palju.

Kui natuke mõelda, siis võib veel mõned tõenäolised vead kirja panna. Aga milleks, kui teemaalgataja ei soovigi oma senist tegevust vea kindlaksmääramisel kirjeldada?

Ning sellise ülbitsemisega teenib siin foorumis ära ainult kasutajate pahameele.
Vasta
#11
Autol on käimiseks vaja 3 asja. Õiges koguses kütet, õiges koguses õhku ning vajalikul hetkel sutsakat. Kui teemaalgataja teadmised ei suuda (no offence) neid parameetreid ise mõõta, siis siin see teema ka paraku lõpebki.
Kui sa esitaksid küsimusi nagu: palju peab mingi anduri pinge olema; palju on mingi X asja takistus; palju peab KE pritse jures kütterõhk olema - siis oleks võimalik edasi minna. Muidugi see eeldab ikka, et sul on kodus korralik manomeeter, tester, vaakumi kontrolimise seadmed jne. Ilma nende küsimuste ja seadmetega saame soovitada ainult mõnda diagnostika kohta. Sõltub kus pesitsed ja palju füüri on.
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#12
vabandust minu viga et ei suutnud õieti seletada mis viga oli. aga sain auto käima. viga ma ei oska öelda aga võtsin aku juhtme maha ja panin peale tagasi siis töötas. aga üks küsimus et kas immo ja küttepump on omavahel seotud kuidagi?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 213 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 172 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 408 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 249 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 320 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,926 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 414 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 679 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  2017 MB, kas välja vahetada. Bert 2 718 08-02-2022, 01:05 PM
Viimane postitus: vreps
  W124 -> W213 (ekraan jne) nostromo 4 764 08-01-2022, 04:44 PM
Viimane postitus: kaupo51



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne