Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printer ja laptop autosse
#21
Just seepärast inverter, et autolaadijad on enamasti mõeldud süütlisse. Aga sellest, et need süütlis püsida ei taha, ju jutt algaski.

Pealegi maksab vaid üks autolaadija rohkem, kui 300W inverter, mis suudab toita nii printeri kui läpaka.

Aga lahendusi on mitu. Ootan huviga, millise validWink
Vasta
#22
Inverter on universaalsem. Selle aja jooksul mis olen invererit kasutanud on mul olnud 4 läpakat. Ja ka erinevaid telefone on tulnud laadida.
Kasutan inverterit edasi, autol voolumõõtjat pole ja siiamani on akust välja tulnud.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#23
Mul pole ka kunagi inverteriga muret olnud - läpakad, lisamonitord, telefonid - kõik on saadud toimetatud enamuse ajal niikuinii auto töötab ka ju.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#24
Mul jäi 150w inverter läpaka laadimisega jänni. Nagu hoidis koguaeg poolt akut aga laadida ei jõudnud. Hakkasin aku pärast kartma ja enam ei kasuta seda 150wattist. Akut neelab inverter korralikult jah aga ise vahetaksin meelsamini auto akut ja geneka harjasid kui läpaka emaplaati või akut.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#25
150W odav inverter igatahes ei suutnud IBMi toiteplokki käima panna. 300 W polnud probleemi... Aga valmistajad olid ka erinevad.
Vasta
#26
Kumb see nüüd parem variant on siis:

Printer ja läpakas adapteriga 12->16V
Inverteriga 12V->220V->16V

Ma ei näe nagu inverteril mõtet, kui asjad võimalik läbi vastava adapteri tööle panna, mis on kohe auto jaoks mõeldud.
Vasta
#27
See mis on mulle parem ei pruugi sulle parem olla. Inverter on universaane asi mida saad tulevikus ükskõik millejaoks kasutada. Spets adapteriga ajad asja lihtsalt keeruliseks ja pärast seda raha tagasi vaevalt saad. Kui sa vahest ainult arveid või tellimuslehti välja prindid, siis võiks vabalt inverter olla minu arust. Kui sa päevas vähe kasutad seda, siis ei hakka autoakule ka eriti liiga tegema, kuigi mina aku pärast ei muretseks.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#28
(25-03-2010, 12:53 PM)clm Kirjutas: Teema jäi selle juurde, et miks üldse inverterit vahele vaja, kui läpparile on adapterid, mis mõeldud autos kasutamiseks.
Ning printeritele on adapterid, mis mõeldud autos kasutamiseks.

Nagu mainiti, et inverter on vooluvaras, siis pole mõtet 12V -> 230v -> 16V.
Eks arutame seda lahendust veel teiste osapooltega, siis vaatab, mis variandi kasuks otsustame.

Mul 6-s, taga pagassis kinnitatud ja statsionaarselt, 750W inverter.
Sealt tuleb pikendusjuhe (220v) tuppa taha-aknale.
Olnud korraga taga läpakas, 1T kõvaketas ja printer- No problemo.
Inverteri hind+korralikud kaablid, kinnitused kokku ca 2000.- EEGU.
Arvan, et läpaka adapter+ printeri adapter kokku on sama, kuid see on ikkagi mitte originaal. Kuna läpaka akud on suht tundlikud kõikuva voolu suhtes.
Ja selle jutu kohta, et inverter sööb aku tühjaks, on mul oma teooria-
Kui ei jaksa paaki kütet osta, pole vaja autoga sõita.
Kodus sa ju ei mõtle, kui läpaka juhtme seina paned, et krt jälle elektriarve suurem.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#29
Päeva koormus peaks umbes 50 lehekülge tulema. Iga päev.
Vasta
#30
Kui kusagilt veel leiad siis julgen soovitada 300W Izzy Poweri inverterit.
Kasutanud üle 4a. Kordagi pole probleemi olnud. 2nädalase auto matka ajal oli vahel järgi 2 läpakat ja igasugu telefonide ja kaamerate laadijaid, polnud probleeme. Ülekoormuse ja madala aku pinge kaitse sees.
Varem müüs seda tehnoturg, kuid nüüd neil mingid teise tootja asjad müügil.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#31
Küll teisel põhjusel, kuid ostsin täna endale selle:
http://www.halfords.com/webapp/wcs/store...yId_165489

Maksis 275 raha ja huvitava nüansina on selle toiteotsal liikuv krae, mille ainsaks mõtteks näen ma justament pistiku liig lobedas pesas kinnisurumist. Eks püüan täna järele proovida, kas see MB pesas ikka püsib...

Mul oli vaja jälgida auto pardapinget, selleks on sel vidinal tore 4-astmeline dioodide süsteem. Lisaavad ja USB-laadiine olid meeldiva boonusena.

Äkki on abiks info...
Vasta
#32
(12-04-2010, 01:56 PM)v6sa Kirjutas: Mul oli vaja jälgida auto pardapinget, selleks on sel vidinal tore 4-astmeline dioodide süsteem. Lisaavad ja USB-laadiine olid meeldiva boonusena.

Äkki on abiks info...

Laadimise jälgimiseks on see suht asjalik vidin: http://www.automaailm.ee/index.php?lang=...ct_id=1906

...eriti viisaks oleks need LED'id veel kuhugi eraldi installida!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  DIGITV autosse 3990.- voodoo 17 12,238 16-09-2011, 09:18 PM
Viimane postitus: nostromo
  Läpakas autosse indrek 21 11,458 22-05-2006, 11:16 PM
Viimane postitus: marek
  Natuke instruktsioone hea helisüsteemi ehitamiseks autosse Truck 0 3,219 29-11-2005, 12:07 AM
Viimane postitus: Truck



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne