Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poleerimine
#1
On kellegil huvi auto poleerimise vastu?

Töö on korralik.

Hind oleks al. 1000 EEKi, see sisaldab:

*auto pigipesu
*ustevahede pesu
*velgede puhastamine (vajadusel veljehappega)
*poleerimine
*vahatamine
Vasta
#2
vahast oleneb ka paljugi. kui autoglym või mgyar siis paneks meeleldi aja kinni.
...
Vasta
#3
Andres Kirjutas:vahast oleneb ka paljugi. kui autoglym või mgyar siis paneks meeleldi aja kinni.

Tegu on presta, malco ja selliste toodetega
Vasta
#4
seletad ehk lähemalt ja annad mõne netireview aadressi vms?
...
Vasta
#5
Presta on täiesti pädev ja tunnustatud tootja,asjaosalised kiidavad.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
kas tehakse värvile sügavpuhastus vms ka enne või lihtsalt kiirvaha peale? kaua kestab vms? ma mõtlesin muidu ise asja ette võtta aga masinaga saab ehk parema tulemuse...
...
Vasta
#7
Karl Kirjutas:Presta on täiesti pädev ja tunnustatud tootja,asjaosalised kiidavad.
kinnitan... autglym ju igas urkas.
Vasta
#8
marek Kirjutas:
Karl Kirjutas:Presta on täiesti pädev ja tunnustatud tootja,asjaosalised kiidavad.
kinnitan... autglym ju igas urkas.

Mis muidugi ei tähenda,et Autoglym paha oleks,lihtsalt turul päris kenasti sisse söönud ennast.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#9
Andres Kirjutas:kas tehakse värvile sügavpuhastus vms ka enne või lihtsalt kiirvaha peale? kaua kestab vms? ma mõtlesin muidu ise asja ette võtta aga masinaga saab ehk parema tulemuse...

mis saaks veel sügavam puhastus olla kui poleerimine?:tongue: Vaha kohapealt nii palju, et tootja on lubanud aastase kaitse, reaalselt minig pool aastat. Aega võtab kogu protsess kuskil 2 h
Vasta
#10
aga ei ole siis huvilisi?
Vasta
#11
Kas pakkumine kehtib ainult preaegu või ka mingis kaugemas tulevikus (näiteks peale jaanipäeva)?
Vasta
#12
ükskõik millal. Lihtsalt tuleb mulle ette teatada. Lisaks on saada soovi korral ka keemilist puhastust. Hind al. 600.- (sõltub auto määrdumisastmest).
Vasta
#13
Vahatamine? Mis maksab ja mis vahad?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#14
Kus asud ja kuidas kontakteeruda?
Vasta
#15
Oleks nahksisu hooldusest huvitatud. Mis maksab, kus kandis teed ja kaua aega võtab. Ja peale mõningate detailide värvimist ei ütleks ka sellest poleervahatamise komplektist ära aga seda siis nii kuukese pärast.
Mingid kontaktid ei teeks küll paha.
Vasta
#16
põhivärk oleks ikka poleerimine. Kuna tegu on pärast tööd teenitava lisaga siis ei hakka ainult vahatamist või nahka hooldama. Asukoht on südalinnas, ruumina kasutaks europarkla pesulat.

Muidu nahahooldus oleks kuskil 200.- ja tööga läheb kuskil tund.
Vasta
#17
aga nahahooldus + heleda sisu puhastamine (polstrid jms ka, omanik rõve pedantTongue) ?
...
Vasta
#18
Andres Kirjutas:aga nahahooldus + heleda sisu puhastamine (polstrid jms ka, omanik rõve pedantTongue) ?

põrandavaiba puhastus ka?
Vasta
#19
Kirjutan siis mis mida kõike sisaldab:

Poleerimine:
*auto pigipesu
*ustevahede pesu
*poleerimine
*vahatamine
*klaaside puhastus väljast(vajadusel vahatamine)
Hind al. 1000.-

Keemiline puhastus:
*auto riidest osade puhastus keemilise puhastuse aparaadiga(polstrid, istmed, põrand)
*nahksisu puhul põrand masinaga, istmed spetsiaalse vahendiga
*keemilise juure kullub armatuuri, uksepolstrite puhastus spetsiaalsete vahenditega
*auto kuivatamine soojuspuhuritega
*klaaside puhastus seest
riidesisuga auto puhul hind al. 600.-
nahksisu puhul al. 700.-

Vahatamine:
*auto pigipesu
*kuivatus surveõhuga
*vahatamine

Hind kuskil 400-500.-
Vasta
#20
nudaaaa.. ma usun et isegi minu näol oleks suht potensiaalne klient olemasTongue
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kadaka Autopesula, keemiline puhastus, poleerimine jne arturmalcik 11 18,220 03-07-2018, 01:16 AM
Viimane postitus: arturmalcik
  Valuvelgede remont ja poleerimine - OÜ Veljemeister Taavi_R 17 17,850 30-06-2017, 11:16 AM
Viimane postitus: Taavi_R
Smile VALUVELGEDE SIRGESTUS, REMONT, VÄRVIMINE JA POLEERIMINE Penu 46 69,013 29-09-2014, 04:42 PM
Viimane postitus: Penu
  Tulede Poleerimine Joonas 42 49,580 06-04-2014, 05:33 PM
Viimane postitus: Joonas
  Uus Autofresh Autostuudio- Autode poleerimine, keemiline pesu, klaaside toonimine, mõ Autofresh 0 4,711 07-11-2010, 11:55 PM
Viimane postitus: Autofresh



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne