Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automaatkastide sobivusest
#1
Tere

Nii, kuna endal hakkas asi kalama, siis otsin juba uut, aga:

Mul näitab MBclub.ru et mul on kastiks 722608 koodiga.

Vääna autolammutuses on olemas j ärgmised: 722607(3,2 bensiin), 722699, 722600(see vist vanem)722618 (3,2 bensiin).

Aga mis neil vahet on, näiteks 608 ja 607? Kas mulle sobib see?

Mõtted?
Vasta
#2
Indrek Kirjutas:...
Mõtted?

Füüsiliselt sobivad kõik 722.6xx kastid. Mingi loogika järgi võiks lähestikku numbrid omavahel vähem erineda.

Jürgen, kuivõrd on kahe viimase numbri erinevus kinni rauas ja kuivõrd softis?
Vasta
#3
Siin peaksw põhjalikumat uurimistööd tegema hakkama - võtma EPC lahti ja vaatama kastis leiduvaid juppe ning võdlema nende tootekoode. Ülekanded peaks ikka samad olema, seal ma ei usu kuna tegmist on sarnase kubatuuriga autoga ning MB kasutab tihti just erineva ülekandega diffrit, et see dünaamika paika loksutada. Kuid kindlasti on seal mingi vahe sees, muidu oleks ju sama number.
Kasti juhib ikkagi käigukasti aju, nii et kuna see jääb sul samaks siis hakkab ikka õigel hetkel käike vahetama. Minu soovitus (kui vähegi võimaldab). Kisu kast maha ja võta lahti - kui on karauul, siis osta uus kui mitte siis lppa sidurid näiteks ühele käigule uued. Maha pead sa kasti naguinii võtma - lahti võtmine pole ka kuigi raske.
Vasta
#4
Indrek Kirjutas:Tere

Nii, kuna endal hakkas asi kalama, siis otsin juba uut, aga:

Mul näitab MBclub.ru et mul on kastiks 722608 koodiga.

Vääna autolammutuses on olemas j ärgmised: 722607(3,2 bensiin), 722699, 722600(see vist vanem)722618 (3,2 bensiin).

Ja palju umbes praegu maksavad 722.6xx käigukastid lammutustes?
Vasta
#5
R129 Kirjutas:Siin peaksw põhjalikumat uurimistööd tegema hakkama - võtma EPC lahti ja vaatama kastis leiduvaid juppe ning võdlema nende tootekoode. Ülekanded peaks ikka samad olema, seal ma ei usu kuna tegmist on sarnase kubatuuriga autoga ning MB kasutab tihti just erineva ülekandega diffrit, et see dünaamika paika loksutada. Kuid kindlasti on seal mingi vahe sees, muidu oleks ju sama number.
Kasti juhib ikkagi käigukasti aju, nii et kuna see jääb sul samaks siis hakkab ikka õigel hetkel käike vahetama. Minu soovitus (kui vähegi võimaldab). Kisu kast maha ja võta lahti - kui on karauul, siis osta uus kui mitte siis lppa sidurid näiteks ühele käigule uued. Maha pead sa kasti naguinii võtma - lahti võtmine pole ka kuigi raske.

Ma ei kujuta ette jah C250 on näiteks ka teise lõpuga, ehkki väänet kannatab sama palju.
Vasta
#6
kastid maksavad umbes 7500.- aga kas keegi oskab öelda mis auto kast on 722.640 ?
Vasta
#7
leidsin sellise vastuse: E 280 CDI 211.023 648.961 - 722.640
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#8
see on siis 220CDI oma jah?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne