Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m: Tegelen LED valgusdiooditega müümisega... valmis suhelda
#1
Kõige odavad hinnad eestis..

Uudis on strobo LED flash lights Oranz/valge ... saate ka osta punased ja sinised valgusdioode ja ümber teha natukene Smile
[Pilt: strobo_1-250x250.jpg]

Küsige!
website vaadake allkirja
Praegu tegelen (spetsiaalselt moderatorile )eraisikuna ja igale klientile on individuaalne lähenemine.

Moderatorile: Või kas te tahate et mina tegelen iga  kulutus LED +3mm+ 5mm+ 8mm+ SMD +erinevad + teised asjad värvid eraldi või mis viga oli? kas teema peaks olema kuskil teises kohas ... kirjutage palun PM kuidas vormistada korrektselt?
Vasta
#2
ilmselt pead oma teema tegema "Muu" alla. hetkel oled teinud teema varuosade alla. led strobod pole ju varuosad vaid mingid muud sorti lisaseadmed....
Vasta
#3
Aga kas saan ise üle kanda või kuidas seda teha?
Vasta
#4
Hea küll, küsin üht varuosa ka:
Kas H4 LEDi oleks ka võimalik saada...? Ja hind?

Iseenesest pole ma mingi LEDifänn, aga Lediga kaasneb ju väike voolutarve., eksole.
Kodus paar autot, mille see oluline; üks ei lae tühikäigul (polegi ette nähtud) ja teine laeb üldse kuidas jumal juhatab, sest geneka asemel on a`la 150W dünamo...
Vasta
#5
farus.pri.ee Kirjutas:Moderatorile: Või kas te tahate et mina tegelen iga  kulutus LED +3mm+ 5mm+ 8mm+ SMD +erinevad + teised asjad värvid eraldi või mis viga oli? kas teema peaks olema kuskil teises kohas ... kirjutage palun PM kuidas vormistada korrektselt?

1. Tegu ei ole MB Varuosadega, tegu on reklaamiga!
2. Muu all tohivad MB'ga mitteseostuvaid asju müüa vaid klubiliikmed
3. Soodustused klubiliikmetele... kus soodustuse %?
Vasta
#6
1. miks mitte ? Smile Ledid ka võimalus kasutada MB.. näiteks sisse valgustus...
2. Mina kirjutasin et valmis suhelda... minu sõnum ei ole nii lihtsalt mingi reklaam... saan anda soovitusi LEDitega seotud või valgustusega seotud..
3. ok... kes tahab tellida mingi ledid minu leheküljes teeme 5% MB forumi klubijatele ... kirjutage  -  mbf -  allahindluse kupong

Aga tõsiselt % on juba hinna sees palju LEDid minul on 50%  soodsam kui kuskil eestis
Vasta
#7
farus.pri.ee Kirjutas:Aga tõsiselt % on juba hinna sees palju LEDid minul on 50%  soodsam kui kuskil eestis

Mis asja sul 50% odavam?

Sul näiteks strobod maksavad 325.- http://farus.pri.ee/index.php?route=prod...duct_id=80 , siin aga http://www.osta.ee/12074873 199.-
Vasta
#8
5% naljameesIcon_lol
Aadli Puhastusteenused
www.aadli.ee
Mob: 53427007
Vasta
#9
H4 18 led 5050 - 135 eek üks
H4 68 led 3528 - 225

Jah mõned tooted on ka hea hinnaga aga noh mitte kõik praegu ainult alg tasemel ja proovin optimiseerida hinnad

Näiteks seda 50% soodsam http://farus.pri.ee/index.php?route=prod...duct_id=51
oomi pooes ja elfas see maksab 95 - 120 eek
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Custom LED lahendused M.A.custom 49 48,011 16-12-2012, 08:03 PM
Viimane postitus: M.A.custom
  Ledproff OÜ - erinevad led lahendused Karl 1 15,364 03-06-2009, 02:33 PM
Viimane postitus: hents99



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne