Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
300SE
#1
Tere!

On keegi siit foorumist seda isendit kaemas käinud?
http://www.auto24.ee/used/689273
Ma ise Tartu kandist ja tihti Tallinnasse ei satu. Helistasin ja müüja väidab nagu ikka et tegemist on maalilma kõige korralikuma S-iga.
Kui keegi on näinud siis andke aga teada. Huvitab, kas sellel masinal on nivooamordid?
Tänud ette.
Vasta
#2
Autol on kindlasti ASD differentsiaal ning ma kipun arvama, et autol on ka tagumised nivoo-amordid. Amordi kohapealt lähtusin sisetundest ning ennustasin kohvipaksu pealt...Eks saame teada.
Vasta
#3
Nivoo potsik olemas kapoti all. Selle müüja puhul on kindel üks asi, et ta võtab autode müügi vahelt päris kobedaid summasid...paraku inimesed ei jälgi turgu ja nii on juhtunud, et see sama inimene ostab auto 60 k eest ja paari nädala pärast on hind 100 k ning paraku leidub inimesi kes selle pilli ka ära ostavad. Ma juba põhimõtte pärast ei ostaks, eriti veel seda et 70 k ning lisavarustusel annab soovida. Ja olen kindel, et tingida ei saa, sest müüja põhimõtteliselt veendunud, et kui sina ei osta siis ostab keegi teineSmile...seda ka veel, et kui vaatama lähed, ära imesta, et auto nii puhas ja läigib, see müüja vist lakub seda autot ka altpoolt, kirikuisa pühapäeva auto juttu pole mõtet kuulatagi.
Vasta
#4
Kas nende nivooamortide korrasolekut saab kuidagi kontrollida ka lisaks leketele ja autot õõtsutades?
Millele tuleks veel tähelepanu pöörata selle W126 juures? (lugesin juba ostuabi teema läbi)
Kas W124 originaal valuveljed 15 tolli istuvad ka W126-le?
Kas sellel mudelil on mehaaniline pritsung? (KE jetronic)?
Vasta
#5
Smile 
Panin isegi oma auto müüki Smile

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=693259
Vasta
#6
HotPapa Kirjutas:Nivoo potsik olemas kapoti all.

vabandan et solgin teemat kuid milline se nivoo topsik seal?
Kuramus egas kellegil sellist kanistrit ei juhtu kuskil jalus vedelemas???Icon_razz
Vasta
#7
Kõige paremal juhul on sel masinal Tempmatic ehk temperatuuri hoidev ventilatsiooniseade. Kliimaautomaati ei paista küll kuskil.

HotPapa, kas sa oled selle müüjaga kohtunud, et sellist asja väidad? Konkreetne isend on küll kuratlikult hästi küüritud siis... Nii mootor kui pakiruum on kahtlaselt põhjalikult puhtad - nii, nagu nad enamasti Euroopast tulnud hästihoitud autodel on.

Iseasi, kas mitte just kõige parema varustusega ning lahja mootoriga (olgem ausad, see kolmene ei ole essile just kuigi sobilik mootor) lühike eksemplar nüüd on ikka seda summat väärt....

Lahe lisa on varuratta süvendisse käiv kanisterIcon_cool

Nivood saad kontrollida nii, et kupatad kolm tursket isendit tagaistmele (või pagassi). Nüüd peab auto saba all avajuma. Kui auto mootor käivitada, siis peab tagaots tõusma mõne minuti jooksul tagasi normaalkõrgusele.
Nivoopotsik on see paremas nurgas olev musta kaanega plasttünn.
Vasta
#8
v6sa Kirjutas:HotPapa, kas sa oled selle müüjaga kohtunud, et sellist asja väidad? Konkreetne isend on küll kuratlikult hästi küüritud siis... Nii mootor kui pakiruum on kahtlaselt põhjalikult puhtad - nii, nagu nad enamasti Euroopast tulnud hästihoitud autodel on.

Siin samast see müüja ka kunagi läbikäinud ühes teemas kus müüdi valget 560SEC'i mis oli Jaapanist toodud, Tartus oli viimane hind 65 k, ta ostis ära ja pani hinnaks 110 k, ning väitis, et pill oli saksast tulnud jne, klubiline andres23 käis vaatamas ja müüja oli nõus ainult mingid sendid alet teha...Samuti osteti Tartust 300 CE mis oli KS autoaias 35 k....2 nädalat oli müügis, tõsine maasikas....osteti ära ja ennäe Tallinnas müügis 59 k ja sama müüa.
Vasta
#9
Ega selline bisnis pole karistatav ju. Vene ajal oli see spekulatsioon ja karistatav, nüüd kutsutakse seda äriks. Iga inimese enda asi mis hinnaga müüb ja iga ostja enda asi mis hinnaga ostab.
Vasta
#10
Karl Kirjutas:Ega selline bisnis pole karistatav ju. Vene ajal oli see spekulatsioon ja karistatav, nüüd kutsutakse seda äriks. Iga inimese enda asi mis hinnaga müüb ja iga ostja enda asi mis hinnaga ostab.


Samuti ei pea keegi minu postitust tõsiselt võtma,see minu arvams. On lihtsalt kahju nendest kes masinat ehk osta tahavad ja endale hobikaks võtavad....ja kui keegi selle nina alt ära ostab ning 40 k peale keevitab noh jah....
Vasta
#11
Minul on hea meel, et w126 hinda hoitakse. Siin vahepeal oli neid päris soodsalt saada. Eks korralik ikka maksab aga võiks hind isegi ekslusiivsem olla sellel masinal(126 üldse). Ei tahaks näha kuidas neid rondiks sõidetakse.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne