Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lapse turvahäll
#1
Kas kellelgi oleks müüa MB spetsiaalne lapse turvahäll, mille saab kinnitada kõrvalistuja kohale ja mis vastavalt turvapadja välja lülitab. Lapsetoole on MB 3 suurust, vajaksin esialgu kõige esimest ehk imikule sobivat (ca 15 kuud pidi sobima)
Vasta
#2
esinduses 6 tonni, aga 15 kuud on pisut kahtlane. 1 kuuse ja 15 kuuse lapse suuruse vahe on IMHO liiga suur, et neid samasse tooli pista.
Vasta
#3
vastsündinu - 19kg hälle on igasuguseid. kaelatoed ja asjad saab ära võtta kui laps suuremaks saab, rihmasid saab kõrgemale tõsta jne. kui laps suurem on võib tooli ka sõidusuunas panna jne.

ise soovitaks läbi minna mb esindusest vms ja paluda härdalt abi - ehk ütlevad sulle kuidas auto tunnistab kas kõrvalistuja koha peal on keegi või ei ole (padi ei lähe ju lahti kui kedagi ei ole). et kui sie klemm lahti ühendada...

muus osas aga Emahool OÜ ehk Mothercare ja Britax tooted. Esindus ntx Kristiine keskuses. Väga suur valik.
...
Vasta
#4
Andres Kirjutas:vastsündinu - 19kg hälle on igasuguseid. kaelatoed ja asjad saab ära võtta kui laps suuremaks saab, rihmasid saab kõrgemale tõsta jne. kui laps suurem on võib tooli ka sõidusuunas panna jne.

Jään endiselt oma seisukohale kindlaks, vastsyndinu ja 19 kilose lapse kaalu vahe on 14-15 kilo, pikkuse vahe kaugelt yle poole meetri. Kaelatugedega seda vahet kompenseerida on yli kahtlane, kuna kaelatugi on IMHO liiga pehme. Aga eks igayks ise teab, kuidas oma last turvab. Mina eelistaks ikkagi lahendust, kus 0-9 kuud on häll ja sealt edasi tool. Häll on kõvasti paremini kohandatud vastsyndinule, see on fakt.
Vasta
#5
Aitüma kaasa mõtlemast. Ma seal keskuses käisin ja see jama oligi, et neil on need spets toolid ja neid 3 sorti, ehk siis alates imikust (kuni jah, nende väitel kuni 15 kuuni) ja siis nö aastase-paari vanusele ja siis veel kolmas suurus (selle hind küündis juba ca 10 000-ni). Ehk siis üldiselt nii korra aastas peaks muudkui uue ja suurema soetama

Eks ma ise eelistaks üldse varianti, et ostaks turvahälli koos vankri-komplektiga, kus selle saaks ka panna samadele ratastele, kus vanker jne. Aga näe selgus, et MB on sedavõrd kaval, et turvapatja välja võtta ega lülitada ei saa (ainult siis sedasi, et lülitab ka teised padjad välja) ja ainuke variant on see spets MB lapsetool, mis siis vastavad andurid välja lülitab

No ja siin ma siis nüüd olen, et ehk keegi on kasutand aastakese ja müüks maha, sest uuena ta ikka uskumatult kallis

Tänudega
Kadri
Vasta
#6
huvitav, kas seda istme sees olevat andurit miskisuguste kolmanda partei vahenditega mõjutada ei saa ? Marek kommentaarid ?
Vasta
#7
Võtaks vana teema uuesti üles, kuidagi peab ju saama kaassõitja patja välja lülitada ka ilma mb toolita, idee poolest on seal kaks parameetrit, et vööoleks kinni ja poleks nii suur raskus, kui inimesel (häll ja laps kaaluvad max, 15 kg), tagaistmele on samuti väga keeruline tõsta, tegemist CLK-ga. Kas on keegi kokku puutunud ja/või lahenduse leidnud?
Vasta
#8
Resetter aga kas saab välja ka lülitada, ma ei sudua sealt aru saada.

http://cgi.ebay.de/SERVICE-Mercedes-Benz...240%3A1318
Vasta
#9
Vidina nupu kõrval kirjas, et "Reset airbag faults" ehk kardan, et patja välja lülitada ei saa sellega.
Vasta
#10
Rolz Kirjutas:Resetter aga kas saab välja ka lülitada, ma ei sudua sealt aru saada.

http://cgi.ebay.de/SERVICE-Mercedes-Benz...240%3A1318

See on ainult hooldusvälba nullija ja airbag vea kustutaja. Ma arvan, et mingi special programmiga saaks välja lülitada nagu BMW jaoks tehtud.
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#11
sellega saab ainult hooldust nullida ja airbägi tuld kustutada, surfasin nüüd ise ka netis ja leidsin midagi sellist:
http://cgi.ebay.co.uk/MERCEDES-TRANSPOND...1001r11559
Vasta
#12
Seisab nurgas ja kogub tolmu üks Mercedes-Benz turvahäll BABY-SAFE AKSE plus. Helehalli kattega ja lülitab kõrvalistmele asetades turvapadja välja. Ostetud dets 2006 silberautost, alles ostutsekk ja juhend. Kui kellegil on huvi, siis andke märku!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne