Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kõrgsurve pump, remondikohad?
#1
c220 55kw kõrgsurve pump andis arvatavasti otsad. Ehk oskab keegi soovitada, kelle poole selle suure murega pöörduda. Tartu diislikeskused ei oska mind selle murega aidata. ehk siis päälinnast mõni sepp? igasugune info on teretulnud.
Vasta
#2
Türil Oisus üks koht kus teevad 5270237. Olen kasutanud pumb töötab siiani.
Vasta
#3
Kuulsin, et TestRemis OÜ tehakse kah kõrgsurvepumpade remont. On kellelgil kogemusi selle firmaga, samuti pihustiotsade vahetamisega nt.?
Vasta
#4
Olen korduvalt oma mootorite toitesüsteemi muredega seal käinud. Hinnad on keskmised, suhtumine hea (vähemalt minusse on inimlikult suhtutud), lähenemine on loov...

Natuke ebausaldusväärne ja räpane on see koht esmapilgul, kuid autosid ei määrita, stendid on korras ja enamus vajalikke kuluosi on kohapeal olemas.

Üldiselt soovitan...
Vasta
#5
Tänan vastuse eest.
Ootame veel arvamused
Vasta
#6
Olen ka TestRemis OÜ teenust kasutanud. Suhtumine klienti oli hea. Mulle jäi veidi mulje, et püüti esmalt aru saada minu teadmiste tase diislitest ja kui selgus et ma pole just tumba siis läks jutt asjalikuks ja konkreetsekt. BMW pihustitega said nad hakkama ja hästi. Muus osas isiklikke kogemusi pole. Ühe tuttava V-8 diislil osati pihustite torud valedele silindritele ühendada aga ... eks tegijatel vahel ikka juhtub. tasub igatahes läbi käia.
Vasta
#7
Upitame natuke.

On keegi kokku puutunud Diislimeister OÜ töö kvaliteediga?

Kodukas: http://diislimeister.ee/
The soul smells like diesel
Vasta
#8
Sellesama Vamola juurde saatis mind Test-Rem, kui ma uurisin pumba häälestamise kohta.

Vana jutt oli usutav ja loogiline, ilma ülearuse entusiasmita.
Vasta
#9
Kas keegi on oma ridapumba ka ühte neist stendida viinud? Tulemus, hind? Eks sõltub kõik konkreetsest pumbast, aga midagi saab vast üldistada.
Plaan lasta üks 95a 606 pump ära stendida, aga et tegu sellise pimeda alaga, siis ikka ennem uuriks teiste kogemusi kui oma pumpa maha keerama asun Eusa_whistle
Vasta
#10
Minul käis kõrgsurvepump kap.remis Karla autos ja arvelt loen, et kõrgsurvepumba stendimine 31€ ja kõrgsurvepumba pesu 7€ ja stendimise juures veel ühik 2x ehk siis 2x31€. Kindlasti saab kuskil odavamalt. Minu tööd muide tehtud 2010 masin siis w202 2,5 83kw
Vasta
#11
(04-06-2012, 08:39 PM)HullHunt Kirjutas: Minul käis kõrgsurvepump kap.remis Karla autos ja arvelt loen, et kõrgsurvepumba stendimine 31€ ja kõrgsurvepumba pesu 7€ ja stendimise juures veel ühik 2x ehk siis 2x31€. Kindlasti saab kuskil odavamalt. Minu tööd muide tehtud 2010 masin siis w202 2,5 83kw

Kui võib küsida, siis mis täpsem põhjus kap.remondile, mida seal veel remonditi/vahetati (st. saaks parema ettekujutuse pumba kuluosadest). Ilmselt peale esimest stendimist vahetati veel midagi...

Vasta
#12
Põhjus oli selles et talve külmadega ilmnes imelik anomaalia, masin ei suutnud külma mootoriga pöördeid hoida just siis kui valgusfoori taga D peal ja pidur all siis masin hakkas rappuma ja pöörded kõikusid kuid välja ei surnud, Karlas diagnoositi siis, et mingisugune magnet klapp mis on nii ära kulunud et külma mootoriga ei suutnud reguleerida ennast vastavalt temperatuurile ja hakkas trikitama. Pumba lähemal uurimisel selgus et kõik tihendid ja klapid oleks mõistlik välja vahetada kuna esines märgatavaid kulumisjälgi. Vabanda ma ei ole eriti pädev auto tehnilise poolega.

Kirjutan siis siia kõik mis arvel kirjas:
Pihustiseib 5tk
rõngastihendid 1tk
remondikomplekt 1tk 135€
polt 1tk 1tk 24€
kolb 1tk 5€
klapp 1tk 5€
vaakumpumba tihend MB 1tk
rõngastihend 7tk
mb O-Rõngas 4tk
O-ring 1tk
stendimine 2h 2x31€
etteandepumba remont 1h 31€
pumba pesemine 1tk 7€
remonditööd 3h 51€ 10% alet
remonditööd 5h 95€ 10% alet

ei hakkanud kõiki 1€-seid tihendeid ja seibikesi siia kirja panema neid kulus oma 20 euriku eest.
arve mis ma sain oli siis täpselt 500€ Unibrow
Vasta
#13
Väga asjalik vastus, aitäh!
Ühesõnaga kui lihtsalt pump viia, siis töötunde kulub ehk kordades vähem. Igatahes nüüd pilt hulka selgem ja tuleb ise kohapeale asja uurima minna.
Vasta
#14
Ühesõnaga nagu mule karlas ööldi kogu pump sai endale uue sisu ainuke mis jäi samas on pumba kest.
Vasta
#15
Kuidas muidu tulemusega ise rahule jäid? Hakkas vaiksemalt, pehmemalt, jõulisemalt tööle?
Vasta
#16
Tundub küll, et mootor käib kuidagi paremini, käivitus nii soojalt kui külmalt ideaalne, enne remonti tuli kauem käiata. Ülevaatuse onu ütles, et läheb liiga hästi pöördesse Unibrow, ma ei tea mis eesmärgil või kuidas nad seal ülevaatusel neid pöördeid mõõdavad.
Vasta
#17
Karla autos siis uudistamas käidud.
Kui plunserid liialt kulunud, siis stendis enam midagi paika ei regulli, uus plunser lisab ~60€, mul neid siis 6 tükki. Vahetus ise eeldab kogu pumba laiali võtmist seega hulka töötunde... ehk sel juhul asjal mõtet pole. Kui plunserid OK, siis pritsekoguste regull ja mõned tihendid 150-180€ (olenevalt kas on vaja veel midagi vahetada). See hind vist sisaldab ka pumba autolt maha võtmist. Igatahes mul mootor põrandal ja pumba võtan maha ja paigaldan hiljem ise ning eeldan seega et minu jaoks jääb see nali alla 100€. Vaadates kodulehelt hinnakirja, siis pumba stendimine ja kontroll on 38,35€/h, üle kolme tunni vast ikka stendimine ja mõne o-rõnga vahetus ei võta...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne