Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lordi!!!
#1
Big Grin 
Tubli Soome! Väga normaalne lugu ja saite ome lõunanaabritega ühele pulgale lõpuks,tublid!!!:cool_rsvd::cool_rsvd::cool_rsvd:

Kuldarile ka palju õnne teise kodumaa võidu puhul!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2
Karl Kirjutas:Tubli Soome! Väga normaalne lugu ja saite ome lõunanaabritega ühele pulgale lõpuks,tublid!!!:cool_rsvd::cool_rsvd::cool_rsvd:
HYVÄÄÄ SUOMI!! MAHTAVAAA! :demond:
Vasta
#3
ihanaaa Smile
...
Vasta
#4
Kurat, pidi juba ammu üks normaalne bänd  Eurovisioonile tulema!UZI
Vasta
#5
No näete meie laia vööga esindaja võdistas mini alt pekki nii kuis jaksas aga ei muffigi :evil:
Vasta
#6
motodoktor Kirjutas:No näete meie laia vööga esindaja võdistas mini alt pekki nii kuis jaksas aga ei muffigi :evil:
no tundub, et ei aitand ka jalad harkis seismine! :lol: tegelikult jumala mööda lood old viimased aastad kui pole edasi saadud, mina olen tulemustega rahul igatahes! UZI meie euro seltskonnas peaks uuemat verd peale tulema ja vanad pensionile minema. :thumbdown:

leedu lugu oli ka hea tegelt! Smile aga soome lugu ikka ülikõva!
Vasta
#7
Iga aasta ühtede ja samade lugude kuulamine ongi juba üle visand.
Vasta
#8
Kaldun arvama, et rahvahääletuse valitud lugu oleks igal juhul finaali saanud. Paraku pidas kõrgeaulik zürii rahvast järjekordselt lammasteks ja astus ämbrisse. Nii pika lauluajalooga riigil, nagu Eesti seda on, ei sobiks laulmiseks võõrtööjõudu sisse osta.
Andres 5169200
MB E300T DIESEL -94

www.andresreisid.ee
Vasta
#9
Minu meelest tabas Soome oma lauluga täpselt naelapea pihta.Asi oligi muutumas nii läilaks.Siuke lugu oleks võinud juba ammu olla.Ja vaadates Soome endisi tulemusi, siis üli kõva tulemus.Õnnitlused Soome!
Vasta
#10
Soomlaste eurovisiooni-võidu kohta liikus talvel üks nali ringi. Selle järgi pidavat soome võitma juhul, kui temperatuur akna taga on -271 kraadi ja põrgu külmub...

iccc...

Värskendav oli sihukest suhtumist näha küll. Kuigi minu jaoks see lugu ise midagi erilist polnud. Tõsi, meeldis rohkem, kui importartisti pseudoeesti lugu.

Aga ikkagi, soomlased on kavalad. Kui muusikaga ei võida, võidame grimmiga. Ja seda tegid nad hästi!

Soomlaste muusika oli hea. Aga grimm ja lavašõu veel paremad :evil:
Vasta
#11
Kirol on alati tegelt probleeme. Siin foorumis leidub ikka alati inimesi, kellel kogu aeg kobisemit on.

Ma üritan sellistest ise eemale hoida ja tegemist mitte teha, isegi ,kui mingit äri pekks ajama. Selle vähese summa eest, mis teenida võin on peavalu rohkem ja asjal kaob mõte ära.


Mis puutub aga eurolaulu, siis see visioon juba ammu üsna mõttetuks muutunud - minu jaoks lihtsalt nagu lambi lauluvõistlus, midagi 7 vapra sarnast, aga kord aastas. Riikidevahelisest mõõduvõtmisest ei saa juttugi olla, kui teise riigi esinejat teist riiki esindavad, samuti  hindaminbe on paras poliitika mäng. Eestlased on juba aastaid oma naabreid kõrgelt hinnanud ja vastupidi.
Seekordne soome lugu oli lihtsalt teistsugune ja seetõttu ka võitis.

Eurovisioon peaks olema siiski selline, kus igat riiki esindab sama riigi kodanik ja hindajad võiksid üldse kuskilt Ameerikast või jumal teab, kust olla ning hindajad ei tohiks ka teada konkreetse loo esitaja  riiki.

Niiviisi näeksin mina eurovisiooni -siis vähemalt selgub tõde, kes sel aastal parim oleks - vähemalt sõltumatute arvates.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#12
Rookisin selle teema poliitilisest jamast puhtaks ja tegin lukust lahti kui kellelgi veel mingi apoliitiline arvamus Eurovisioonist.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#13
Andres65 Kirjutas:Paraku pidas kõrgeaulik zürii rahvast järjekordselt lammasteks ja astus ämbrisse.
kle aga mingi aasta kui nõiakesed käisid seal siis valis ju rahvas? see oli ju ka täielik ämber...

mina oleks saatnud:
mr right
kung fu
mingi kauboi lugu(naitlait duo/meie mees), ei mäleta enam Confusedilly:
Vasta
#14
Olen kindel ,et järgmine aasta võib tuua laulude valikul palju üllatusi. Eks paljud juba mõtlevad millegi erilise pealeShy aga loodame et siis kõik ühte ämbrisse päris ei astu. Vähemalt Eestil hea lähedal minna :lol: Suhtute küll eriti kriitiliselt ja ülbelt selle aasta laulu .Aga minu arvamus on ,et ega mida paremat selle aasta laulude seast ikka võtta oli ? Teised olid veel magedamad. Ega see Inese lugu nüüd ka parem polnud. Paras soigumine oli :biggrin:
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne