Teema hinnang:
  • 5Hääli - 3.4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lesven OÜ
#61
Talv tulekul, kas Lesven korrosiooni tõrjet ka teeb?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#62
Ise ka kiidaks,kõik jupid sealt saanud väga heade hindadegaEusa_dance
Vasta
#63
Värske MB omanikuna otsisin kohta, kus esmane hooldus ja sillaremont teha.
Sai tehtud Lesvenis ja julgen soovitada. Hinnad mõistlikud ja auto sõidab nüüd nagu Mercedes-Benz.
Vasta
#64
Minu poolt 1 positiivne juurde.
Koostöös "Tarkade klubiga" hakkas mu kuus märksa nobedamalt liikuma. Nagu teine auto ikka kohe Icon_smile
Tänud ja kiidusõnad Joonasele, Imrele ja Tanelile Nod
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#65
Käisin ostueelset kontrolli tegemas, kõik laabus hästi. Soovitan teistelegi, kui on plaan auto osta, siis minge kontrollige seal, mehed on asjalikud ja hind hea Thumbsup
Vasta
#66
Sama lugu!!! Kõik sujus kiiresti ja profesionaalselt! võeti kohe ette ja klubikaardi ettenäitamisel sain ka soodustuse. Eusa_angelEusa_dance
Ühekorra üks Carlssonimees läks kahekorra.....
Vasta
#67
njah, mul jäeti turvapadja kruvid lahti ja küttevooliku klamber oli ka lahti, hüppas pealt ära ja esimest korda 5 aasta jooksul jäin tee peale. kerge miinus.Angry
Vasta
#68
Minulgi vaid kiidusõnad lausuda!Smile Mäletan kunagi aastate tagant kuidas mu armsam tagant valget suitsu välja ajas ja suured targad X teenindusest soovitasid tõsimeeli klapisääre tihendid ära vahetada.Mootoriks 320.!
Kallis töö sai tehtud aga valge saba ei kadunud.Olin kuri ja pettunud,ikkagi mu esimene kallis MB.
Kellegi soovitusel maandusin Kadakasse st. siis vanasse Lesvenisse,rääkisin oma loo ära ja hetkega pandi õige diagnoos.Modulaator,mis ei maksnud mitte midagi ja vahetus võttis vaid hetke.Sai naerda küll,hea,et mootori kappi ette ei võtnud.!
Sellest ajast teen mõttes sügava kummarduse kui Lesvenist mööda juhtun minema. Lahe sõbralik seltskond ja teavad mida teevad.
EDU ja JÕUDU!!!
Mel
Vasta
#69
Tere,
tuli ka minu aeg öelda paar head sõnad Lesveni kohta.
Perfectne käitmune:
Olen ostnud elektrilist ventiili Lesvenist ja soovisin paigaldada teises kohas (oli kiire). Kahjuks Lesveni töötajad eksisid modifikatsiooniga ja sellepärast ventiil ei sobinud. Olen kurtnud Lesvenile, et tööraha masktud aga ventiil jäi vahetamata.
Lesven kinnitas, et nende viga ja vahetasid detaili tasuta!
Respect!

Vasta
#70
(02-11-2011, 09:23 PM)zavage Kirjutas: Käisin ostueelset kontrolli tegemas, kõik laabus hästi. Soovitan teistelegi, kui on plaan auto osta, siis minge kontrollige seal, mehed on asjalikud ja hind hea Thumbsup

mis hind siis on ?
Vasta
#71
32-€ on ostu eelne kontroll ja sisaldab täis diagnostikat ja enamus mehaaniliste osade kontrolli.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#72
Kas lesven manuaal k.kasti vardad ka paika timmib(124)?Nod
Vasta
#73
otsin mootori eelsoojendit ! 200cdi 85 kw, mingi variant et saab elektriga mootori soojaks 220 võrgust! kust saaks sellist osta?
Vasta
#74
(12-10-2012, 08:28 PM)happydreamer Kirjutas: otsin mootori eelsoojendit ! 200cdi 85 kw, mingi variant et saab elektriga mootori soojaks 220 võrgust! kust saaks sellist osta?


Hmmmm, see nüüd küll õigesse teemasse ei saanud Eusa_doh

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#75
Upitame teemat ja ettevõtte soovil ka Lesven OÜ teema stickyks
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#76
Võib olla varsti vajan seda teenust. Kaua aega kontroll kestis? Kas mootoriruumis lekeid jne vaatavad ilusti ka või lihtsalt pilk peale?

(24-09-2012, 05:48 PM)Joonas Kirjutas: 32-€ on ostu eelne kontroll ja sisaldab täis diagnostikat ja enamus mehaaniliste osade kontrolli.

Vasta
#77
Kui kaua veel, varuosaosakonnas olemas inimene,kes ei ole kompetentne oma ametis ja kes ei austa kliente,Murek või Minek ta nimi vist?
Eile käisin,ühe varuosa hinda täpsustama,andsin VIN koodi.Vastus oli selline,et Vin kood on vale(keegi seda pole kontrollinud),kuigiVIN kood oli amerika Mercedes-Benz oma( ta ei ole euroopa autode sarnane),kui ma palusin teist korda,siis detall leidsid üles,miks ma pean kaks korda paluma enda raha ees?
Siis kui leidsime kood ja osade hind,see sõber ütles:"vahet ei ole mis hinnaga ostma nagunii auto läheb lammutuseks" ja see ei ole esimene jutt minu ja meie klubiliigede kohta.
Enne, kui see vend töötas prügilas,tulin tulekustuti ostma,ta ütles mulle:"milleks seda sul vaja on,las auto rahulikult põleb ära."
Olen selle remondiöökodas püsiklient juba üle 15 aastad,ja ainult viimasel ajal sain kokku puudutada sellise halba suhtumisega.
Edaspidi,kui te ei taha kaotada püsiklienti,palun,et mind teenindaks keegi teine ininmene.Lihtsalt ei taha asjad ajada inimestega,kes ei ole prof oma erialas.
Võib olla on aeg saata teda tagasi prügilasse?
Vasta
#78
Minu varuosade hinnapakkumise meilile pole pea nädal juba vastatud (pole esimene kord-viimane kord vastati tüki aja pärast ja vabandati vähemalt) kuigi Silberist ja Hort Autost vastati 1-2 tunni jooksul. Samuti unustati jupid tellida kuigi raha oli makstud ja tegemist polnud just tavaliste taksojuhtide 10.- juppidega (arve pea 500eur). 1 juppi unustati koguni 2 korda tellida-lubati vähemalt 3.korral kohale minnes see tasuta peale kruvida-tegemist põhjakattega kuid ajapuudusel polegi enam jõudnud sinna.

Samuti puudusid W124 kaitsmed ja 1.2W ning 0,4W armatuuripirnid-jube tüütu kui selliseid pisiasju peab linna teisest otsast otsima minema.
Vasta
#79
Mina samuti arvan et see inimene ei ole oma kohal. Minul olid sellised juhtumid mittu korda, ja kõig neid juba ei mäleta... kannatasin kuidagi. Aga täna oli viimane tilk et oma kommentaar siin jäta – läksin ostma enda 124le esimesed piduri klotsid. Astusin poodi sisse, ostjaid ei olnud, müüja istus sõi õuna, mina rahulikul ootasin kuna ta teeb oma asju ära, ja kui mind olid valmis teenindada küsisin varuosa, mille järgi olen tulnud. Vastus mind väga üllatas: „Oled kindel et neid on sulle vaja? Selliseid varuosi juba ei ole müügis”. See oli öeldud sellise mõttega, et 1994a. auto on nii vana et isegi varuosi enam ei müü selle peale. Noh mina ei hakkand paluma, ja läksin teise firmase kus mind teenindasid adekvaatselt. Oli ka üks juhtum jälle selle inimesega, kui ta ei soovind minule teha soodust nagu klubiliikmele(tema loll põhjendusi juba ei mäleta) ja lisas ka arvesse sellise punkti: „abimaterjalid – 4,79” kuigi mina vaatasin kõik remondi protsessi ja ühtegi abimaterjali ei olnud kasutatud. Proovisin vaielda, aga ei tahtnud endale tuju rikkuta ja makstsin nii palju kui oli arves kirjutatud! Paar aastat tagasi, kui ainuld alustasin Lesvenis käia, mind kõik rahuldas. Täna päeval aga paar korda mõtlen kuhu parem sõita.
Vasta
#80
Minule ka Lesven ei vasta mailidele.
Hort Auto, näiteks, vastab kohe samal päeval. Kuhu ma enda auto viin? Arvake nüüd ära. Aga see selleks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne