Teema hinnang:
  • 5Hääli - 3.4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lesven OÜ
#21
jansa48 Kirjutas:Sama siin, peale tööaega, kiiresti ja korralikult tehtud töö. Tahaks ka midagi paha öelda, aga ei oska krt.


Vahest on kohviaparaadis suhkur otsas ja peab mõrkjat jooki tarbimaBadgrinBadgrin
Vasta
#22
Igatahes ka mina kui suuremat sorti "traktorist" olen saanud seal abi ja alati. Kuigi ja vahel tekivad yllatused aga sellest saame aru sest iga masin on individuaalne ja ka tema vead on erinevad. Ja selle leidmiseks ja parendamiseks loomulikult tekivad raskused ja puudused aga siiani on Lesven OÜ teinud kõik selleks et need eemaldada ja väga sõbralike hindadega. Ja seda loomulikult siis kui autoks on MB. Yleyldised riisiraketid ja muud konnatootjate masinad on peavalu igale remondikohale ja seda ka sellele firmale aga samas nad ei ole kunagi öelnud millelegi ei. Kui just masinaks ei ole Citroen XM Icon_twistedIcon_twisted (See ei ole ka masin ) Unibrow
Vasta
#23
SeMpRoM Kirjutas:Tere mina ka kaisin paar korda seal esimene kord oli kqik hea ja tore teist kordAA laksin et secil vahetada mootor teise asemele auto tootas nagu kell igatepidi koras oli vahetasin 5.6motori 4.2vastu et ekonoomsem oleks  ja paras remonti sain auto taitsa perses ja selgituseks nad utlesid et mootori peal tule midagi timmida kohe ajada seda ei viitsind ja kui ajama hakkasin sis tuli valja se vark et imre vqi tema toomehed vahetasid minu korras abs andurid mingi katkiste vastu,ja vahetasid auto aju pool piduse vastu mina kull ei soovita seda kohta ja tevad enda tood halvasti lahed auto jargi auto on kqik qline ja sittanne

Tere uurisin siin kõikide töömeeste käest ja mitte kellelegi ei tule ette sinu kirsipunane sec viimase nelja aasta jooksul ja eriti veel selline mootori vahetus. Oleks teema olnud bensuka asendamisest diisel mootoriga, või 5,6 mootori remondist, siis oleks see reaalne, kuid minu mäletamist möödaei ole sellist vahetust meie majas veel tehtud. Hetkel tundub, et tegu lihtsalt põhjendamatu laimuga, mis läheb ilma sinu poolse ümberlükamiseta kustutamisele. Ja kindlasti ma ei usu, et me vahetasime korras detailid kasutatud katkiste vastu.
Kui siiski antud teema oli meie poolt, siis minu poolsed vabandused, kuid palun saada mulle privaat sõnumiga oma auto nr ja töö teostamis kuupäev, et me saaks sinu poolset väidet kontrollida.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#24
jah, olen ise ka kunagi autoremondi töökojas töötanud ja igasugu ebameeldivustega tuttav. Mõistan täielikult nii tõenäolise kliendi kui ka Lesven-poolset pahameelt, eriti veel nüüd, mil Lesvenit nõnda avalikult ja üsna tõsiselt laimati. Olen seda meelt, et kui inimene tahab näha kuradit või tahab kedagi tõsiselt maha teha, siis näeb ta kuradit igalpool ja leiab rikkumisi ka teda ümbritsevas õhus. Tõepoolest, ootamatusi tuleb ette igas töökojas ja 100% ei pääse sellest ükski ettevõte. Õnneks on inimesele antud mõtlemis- ja analüüsivõime, mille efektiivsel rakendamisel suudame teineteist mõista ja ületada igasugused probleemid. Endast ja oma ligimestest vähegi lugupidav inimene ei lähe mossis näoga kuhugi nurga taha ega hakka seljataga sappi pritsima, vaid tõstatab probleemi juba selle tekkimisel. Olge rohkem sallivamad.
Vasta
#25
See see aeg kui te tootasite vel kadakas!!!!!Jaimreise tegelessellega,seonkull loll jutt et sa kusisid kes hakkab sulle rakima mis nad on teinud halvasti mina kull enam sinna too kotta ei lahe!!!!
Vasta
#26
See on hea, et Sa sinna tagasi ei lähe - kui Sa ka töökojas oma tellimust vormistades samamoodi end väljendasid, siis ma tulemuses ka ei imesta.

Kas ma eksin väga, kui väidan, et tänane LESVEN ja sajandialguse Kadaka Imre on kaks erinevat ettevõtet? Nii omandisuhte kui sisu poolest. Praegu seal viibides on mulle küll jäänud mulje, et endisest urkagaraažist (sry, kuid ruumid kadakas olid ikka väga koledad) on saamas viisakas remondikoht. Mis on hea.Thumbsup

Tõsi, nad võiksid veidi rohkem panustada uuemasse diagnostikaseadmetikku. Kui kuuldused vastavad tõele, et uuemate masinatega suhtlemiseks vajalik aparatuur ning tarkvara puuduvad, siis see on paha-paha. Ainult rauaremondiga kaua kliente ei rõõmusta...

Kui aga nii S300 kui SeMpRoMil on Lesveni vastu pretensioone, siis nendega aitab tegelda Tarbijakaitse. Iseasi, et need pretensioonid peavad olema põhjendatud ja dokumenteeritud.
Realiseerige oma tarbijaõigusi, mitte ärge vahutage niisama foorumis!
Vasta
#27
Mõni võiks endal klaviatuuri välja vahetada, et tähed jäävad vahelt puudu..Icon_rolleyes
Vasta
#28
laisad Kirjutas:Mõni võiks endal klaviatuuri välja vahetada, et tähed jäävad vahelt puudu..Icon_rolleyes
Oled kindel, et tähed puudu siin foorumis ka muu keelseid käib. Tahaks näha kuidas sa vene keeles kirjutad.
Vasta
#29
Mulle leiti w203'l uus differ OK hinna eest, aega läks - asja sai. Natuke undab aga vähemalt sõidab.
Esisilda kõpitsesin ja tagavedrud vahetasin samuti kunagi mingi aja eest, selline kliendisõbralik koht.
Vasta
#30
Ma olen rahul Lesveniga, alati saanud probleemidele abi ning töö on üsna kiire, normaalselt tehtud ja hea hinnaga.
Vasta
#31
normaalne koht, kuigi tihti peale oleneb tööde kiirus ja asjad imre tujust.
Vasta
#32
Kautaja SeMpRoM
Ma saan aru, et sul on mingeid probleeme, kuid internetis erinevates foorumites erinevate nimede alt teisi mustata ei ole ka just su probleemile lahendus. Kui sul on probleeme, siis tule ja räägime näost näkku, ning lahendame probleemi. Lisaks kui sul on ütlemist, siis võiksid ikka kasutada oma õiget nime, mitte peituda erinevate suvaliste nimede taha.
Tõin siia paar sinu stiili näidet erinevate nimede alt auto24 foorumist, mis sinu kirja oskuse järgi kuuluvad kindlalt sulle.
tsahh (registreerimata)
Re: Sõidab,sõidab ja jääb seisma siis jälle sõidab.
suursõjame kadaka imre lesven oü on viimane oht kuhu minna. tema jüngrid ise aind kiidavad seda kohta.
antiimre (registreerimata)
Re: kus on normaalne koht ,kus tehakse korraliku remonti
seda suursõhjamäe angaari mb ei soovita mitte. aind jungrid ise kiidavad teda
viimnekoht (registreerimata)
Re: Kus asuvad head Mercedes-Benz spetsid?
seda suursõjamäe angaari küll ei soovita mingiljuhul, aind ta enda jüngrid soovitavad seda!
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#33
Markko Kirjutas:Oled kindel, et tähed puudu siin foorumis ka muu keelseid käib. Tahaks näha kuidas sa vene keeles kirjutad.

Vahet pole kui viletsasti inimene ennast mingis VÕÕRkeeles väljendaada oskab, punkti ja komas peaks ikka suutma panna. Ja see kui inimene kirjutab vigases eesti keeles, kuid on näha, et püüab, on tihtipeale ilusam tekst kui mõni töllerdis oma emakeeles siin foorumis suudab välja võluda.

Pole veel näinud teemat kus oleks sõimatud, et "mees sa ei oska eesti keelt". Pigem anatakse ikka omadele kes ei VIITSI vaevuma korralikult kirjutama.
Vasta
#34
Ma tean mis sec-ist jutt käib ja sel ajal kui see sec kadaka-imres remondis käis siis see SeMpRoM oli ise vast veel sipupükstes. Porri oli seal tehtud mootori vahetusega küll ja kes selle auto pärast kulgema sai seda tean ka, nimesid ei nimeta.
Endal siiamaani positiivsed kogemused Lesveniga.
Vasta
#35
Markko Kirjutas:Ma tean mis sec-ist jutt käib ja sel ajal kui see sec kadaka-imres remondis käis siis see  SeMpRoM oli ise vast veel sipupükstes. Porri oli seal tehtud mootori vahetusega küll ja kes selle auto pärast kulgema sai seda tean ka, nimesid ei nimeta.
Endal siiamaani positiivsed kogemused Lesveniga.
Mis tähendab,et nimesid ei nimeta?! NIMED LAGEDALE!
Vasta
#36
Minul selle kohaga meenub ainult häid sõnu. Abi olen sealt saanud nii töö ajal kui ka
väljaspool seda (ja kui aus olla, siis mitte ainult MB-ga). See, et ma Lesvenit tihti külastama olin sunnitud on juba iseasi...
Kohvi saab ka nii, et Thumbsup
Vasta
#37
siiamaani ka sealt abi saanud, enamus remonditöid seal tehtud va elektri teemad millega peab andreid külastama...
Vasta
#38
Joonas Kirjutas:
SeMpRoM Kirjutas:Tere mina ka kaisin paar korda seal esimene kord oli kqik hea ja tore teist kordAA laksin et secil vahetada mootor teise asemele auto tootas nagu kell igatepidi koras oli vahetasin 5.6motori 4.2vastu et ekonoomsem oleks  ja paras remonti sain auto taitsa perses ja selgituseks nad utlesid et mootori peal tule midagi timmida kohe ajada seda ei viitsind ja kui ajama hakkasin sis tuli valja se vark et imre vqi tema toomehed vahetasid minu korras abs andurid mingi katkiste vastu,ja vahetasid auto aju pool piduse vastu mina kull ei soovita seda kohta ja tevad enda tood halvasti lahed auto jargi auto on kqik qline ja sittanne

Tere uurisin siin kõikide töömeeste käest ja mitte kellelegi ei tule ette sinu kirsipunane sec viimase nelja aasta jooksul ja eriti veel selline mootori vahetus. Oleks teema olnud bensuka asendamisest diisel mootoriga, või 5,6 mootori remondist, siis oleks see reaalne, kuid minu mäletamist möödaei ole sellist vahetust meie majas veel tehtud. Hetkel tundub, et tegu lihtsalt põhjendamatu laimuga, mis läheb ilma sinu poolse ümberlükamiseta kustutamisele. Ja kindlasti ma ei usu, et me vahetasime korras detailid kasutatud katkiste vastu.  
Kui siiski antud teema oli meie poolt, siis minu poolsed vabandused, kuid palun saada mulle privaat sõnumiga oma auto nr ja töö teostamis kuupäev, et me saaks sinu poolset väidet kontrollida.

Punane SEC on vanast kohast Kadaka teelt läbi käinud küll. Isegi trehvasin tol hetkel sealt läbi astumast. Siss maksis sec päris palju raha ja auto oli mingi mootori asjaga sees. Sind ei pruukinud seal lihtsalt olla. Teostatud tööde kohta ei oska kommenteerida.
Kes on praegune saladuslik kommija, kes seda teab.

Konkreetselt Imret ja Sanderit tuleb kiita. Poisid teavad mida teevad. Eriti vanakooli. Ja diiseldamist.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#39
Lesven OÜ on kahtlemata täiesti normaalne koht oma auto remontimiseks. Olen käinud ka mujal, kuid kuna pole mujal rahuldavaid tulemusi saavutanud, siis olen ikka tagasi Imre juures oma autot remontimas. Töö on kvaliteetne olenemata sellest milline töömees seda teeb ja samas mulle sobiva hinnaga. Tublid olete Wink
Vasta
#40
2 aastat remondin nende juures, aint head kogemused.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne