Teema hinnang:
  • 5Hääli - 3.4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lesven OÜ
#1
Lesven OÜ
Suur-Sõjamäe 30f

www.lesven.ee
sepamb@gmail.com

Mercedes Benz hooldus, remont, diagnostika, elektri tööd, rehvi tööd, varuosad, kere osad
Lisaks pakume ka kere ja värvitööde teenust(olemas uus ja kvaliteetne värvikamber ja kogemustega profid)
Uus teenus on ka korrosiooni tõrje, mis sisaldab nii põhja kui kereõõnsuste kaitset.

Pakume kvaliteetseid  originaal ja b-varuosi, oleme ise ka mitmete firmade varuosade maaletooja ja seega heade hindadega.

Töötunni hind 33-€(sisaldab km)  mitte klubiliikmetele
Kiireimate vastuste saamiseks ja tööde kirja panemiseks töökoja poolt, palun helistada, mitte mailida.


5024722 Imre (töökoda)
5232198 Joonas (töökoda)
58228006 ja 5287683 Sander (varuosad ja summutid)
6520542 Maarek ja Andres (varuosad)
5109803 Artur (värvimine ja keretööd)

Töö: allahindlus  15%
Varuosad: allahindlus kuni 15%


NB! SOODUSTUSED KEHTIVAD AINULT KEHTIVA KLUBIKAARDI ETTENÄITAMISEL!
JA KLUBILIIGE EI SAA OLLA SAMAL AJAL FIRMA, SEEGA KLUBI SOODUS AINULT ERAISIKUTELE!!!
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#2
kuidas selle kaubikuga lood seal Joonas?
Vasta
#3
Loodan, et täna saab valmis.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#4
Joonas Kirjutas:Loodan, et täna saab valmis.

ThumbsupThumbsupThumbsup
Vasta
#5
Soovitan iga nurga pealt seda kohta, hinnad head, töömehed muhedad ja kohvi saab kaBig Grin
Vasta
#6
Nu pizzat ka juu Icon_biggrin
Vasta
#7
Väga hea koht,minu poolt ka Thumbsup ainult taga vedrustusega ei saadud hakkama,pidin minema mujale kus saadi veast aru 15 minutiga.
Muidu soovitan soojalt.
Vasta
#8
Paar korda käies julgen senini samuti soovitada (viimane kord ununesid vanad jupid maha mida oleks huvi pärast puurida tahtnud). Ainult täisdiagnosti aparaat vist terviklikkusest puudu siis saaks kõik ühes kohas tehtud.
Vasta
#9
mul oli ka hea meel nendega suhelda,mul läksid katki teine ja kolmas küünlad , kui ise proovisin vahetada, peale seda viisin autot imre juurde ,ta puuris mulle neid ära ja pani uut ! kokku 2000eeki !
Vasta
#10
Kas neil on see special väljapuurimis komplekt? Kui jah siis on küll hea uudis.
Vasta
#11
Indrek Kirjutas:Soovitan iga nurga pealt seda kohta, hinnad head, töömehed muhedad ja kohvi saab kaBig Grin

ka soovitan [Pilt: dedok.gif] [Pilt: good.gif]
Vasta
#12
Iganes asjalik koht, alati sealt abi saanud Nod
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#13
Tere mina ka kaisin paar korda seal esimene kord oli kqik hea ja tore teist kordAA laksin et secil vahetada mootor teise asemele auto tootas nagu kell igatepidi koras oli vahetasin 5.6motori 4.2vastu et ekonoomsem oleks ja paras remonti sain auto taitsa perses ja selgituseks nad utlesid et mootori peal tule midagi timmida kohe ajada seda ei viitsind ja kui ajama hakkasin sis tuli valja se vark et imre vqi tema toomehed vahetasid minu korras abs andurid mingi katkiste vastu,ja vahetasid auto aju pool piduse vastu mina kull ei soovita seda kohta ja tevad enda tood halvasti lahed auto jargi auto on kqik qline ja sittanne
Vasta
#14
SeMpRoM Kirjutas:Tere mina ka kaisin paar korda seal esimene kord oli kqik hea ja tore teist kordAA laksin et secil vahetada mootor teise asemele auto tootas nagu kell igatepidi koras oli vahetasin 5.6motori 4.2vastu et ekonoomsem oleks  ja paras remonti sain auto taitsa perses ja selgituseks nad utlesid et mootori peal tule midagi timmida kohe ajada seda ei viitsind ja kui ajama hakkasin sis tuli valja se vark et imre vqi tema toomehed vahetasid minu korras abs andurid mingi katkiste vastu,ja vahetasid auto aju pool piduse vastu mina kull ei soovita seda kohta ja tevad enda tood halvasti lahed auto jargi auto on kqik qline ja sittanne
+1
Ootasin millal esimene negatiivne kommentaar tuleb... omal on seal olnd mitmeid kordi probleeme ja halbu üllatusi!
Vasta
#15
S300 Kirjutas:
SeMpRoM Kirjutas:Tere mina ka kaisin paar korda seal esimene kord oli kqik hea ja tore teist kordAA laksin et secil vahetada mootor teise asemele auto tootas nagu kell igatepidi koras oli vahetasin 5.6motori 4.2vastu et ekonoomsem oleks  ja paras remonti sain auto taitsa perses ja selgituseks nad utlesid et mootori peal tule midagi timmida kohe ajada seda ei viitsind ja kui ajama hakkasin sis tuli valja se vark et imre vqi tema toomehed vahetasid minu korras abs andurid mingi katkiste vastu,ja vahetasid auto aju pool piduse vastu mina kull ei soovita seda kohta ja tevad enda tood halvasti lahed auto jargi auto on kqik qline ja sittanne
+1
Ootasin millal esimene negatiivne kommentaar tuleb... omal on seal olnd mitmeid kordi probleeme ja halbu üllatusi!
MIs nad sulle on teinud halvasti??
Vasta
#16
Ei ole halba ilma heata. Mul mõlemaid sealt firmast, kuid enamus siiski head, abi saanud peale tööaega sealt nii mõnigi kord.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#17
SeMpRoM Kirjutas:
S300 Kirjutas:
SeMpRoM Kirjutas:Tere mina ka kaisin paar korda seal esimene kord oli kqik hea ja tore teist kordAA laksin et secil vahetada mootor teise asemele auto tootas nagu kell igatepidi koras oli vahetasin 5.6motori 4.2vastu et ekonoomsem oleks  ja paras remonti sain auto taitsa perses ja selgituseks nad utlesid et mootori peal tule midagi timmida kohe ajada seda ei viitsind ja kui ajama hakkasin sis tuli valja se vark et imre vqi tema toomehed vahetasid minu korras abs andurid mingi katkiste vastu,ja vahetasid auto aju pool piduse vastu mina kull ei soovita seda kohta ja tevad enda tood halvasti lahed auto jargi auto on kqik qline ja sittanne
+1
Ootasin millal esimene negatiivne kommentaar tuleb... omal on seal olnd mitmeid kordi probleeme ja halbu üllatusi!
MIs nad sulle on teinud halvasti??
PT.
Vasta
#18
Lihtsald utlen uhte asja olge ette vatlikult kui imre hakkab seal targutama se on kqi vale neile vqib ainult volitada piduri kettaid ja klotse vahetada ja seda ka ei tahaks et nad hakaksid tegema ilma minuta nende peale tuleb kogu aeg silm peal hoida!!!
Vasta
#19
SeMpRoM Kirjutas:Lihtsald utlen uhte asja olge ette vatlikult kui imre hakkab seal targutama se on kqi vale neile vqib ainult volitada piduri kettaid ja klotse vahetada ja seda ka ei tahaks et nad hakaksid tegema ilma minuta nende peale tuleb kogu aeg silm peal hoida!!!

Ju sa ei osanud oma soovi neile selgeks teha, sest sinu teksti lugedes tundub, et õigekirja ja õigekeelega sa küll sinasõber pole.
Vasta
#20
Laur Kirjutas:Ei ole halba ilma heata. Mul mõlemaid sealt firmast, kuid enamus siiski head, abi saanud peale tööaega sealt nii mõnigi kord.

Sama siin, peale tööaega, kiiresti ja korralikult tehtud töö. Tahaks ka midagi paha öelda, aga ei oska krt.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne