Teema hinnang:
  • 5Hääli - 3.4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lesven OÜ
(29-05-2016, 02:10 PM)sass730ia Kirjutas: kunagi vahetasin lesvenis õli, peale seda pole tükk aega kapoti avanud, mingi hetk tegin uuesti lahti ja avastasin, et mootorikate kruvidest 3tk puudu, 2tk leidsin põhjakate peal, niipalju siis lesvenist...

Isegi Lesvenis töötavad kõigest inimesed. Tundub see väga üllatav? Inimesed on aga ekslikud: unustavad, ei pane tähele... Sa ikka neile teada ka andsid oma leiust?

Arvestades, et keskmine klient tahab oma poolsurnud saani võimalikult odavalt jälle kuidagi liikuma saadaCrybaby
Vasta
Lesveniga juhtub kuidagi tihti selline asi et osad poldid ja mutrid jäävad kinnitamata, rääkimata teenindusest mis on kohati vaenulik ja üleolev suhtumine klienti. Arvet küsid siis on suhtumine tavai anna papp siia korra üeldi isegi mida sa sellest arvest ikka tahad.
Vasta
Võimalik, et nende populaarusest on saamas ka nende komistuskivi ning hakatakse kvaliteedi asemel kvantiteeti eelistama. Minulgi jäi kehv maik suhu viimasest korrast kui roolivõimuõli lekkega sinna viidud auto kohta öeldi peale ülevaatamist, et uut r/v pumpa vaja. Olin juba pool päeva tegelenud selle otsimisega ning helistasin sinna, et paari asja täpsustada ning siis mainiti, et oih, piisas ka uuest voolikuklambrist.
Mina olen ise nüüd rohkem Hort Auto usku, just nendega valutu suhtlemise tõttu
Vasta
(29-05-2016, 04:54 PM).Alar. Kirjutas: Võimalik, et nende populaarusest on saamas ka nende komistuskivi
...
Mina olen ise nüüd rohkem Hort Auto usku, just nendega valutu suhtlemise tõttu

Eks siia see koer maetud ongi. Ei kuulu ka mina nende tingimusteta austajate hulka, aga kuni viimase ajani oli inimesel mersuga valida, kas maksta Silberis arveid valgushoolduse eest, käia oma autoga mööda garaažinurgataguseid või pruukida Lesveni teenuseid. Nüüdseks on tekkinud väga tervitatav konkurents, mis peaks ajapikku olukorda parandama.

Vasta
Olen kasutanud mõlema töökoja teenuseid, Hort Autos on kliendiga suhtlus fiks ja viisakas kui küsid siis saad alati varuosa koodid ega hakata ajama et võtad neilt leiva ära (ei kao se varuosa leib kuskile, mõni klient lihtsalt soovib teada millega tegu ja mis hinnaga mujal saadaval) pealegi on klient vea tuvastamise eest maksnud ja varuosa nimetuse ja koodi saamine on igati õigustatud. Lesvenis käib asi omamoodi naljakalt sisse astudes tuleb leida Joonas või Imre kes on alati jumal teab kus kuid vaatamata kõigele on lesven töökoda kus klient võib töökojas peltvadata kui soovib ja nemad on valmis katkist osa parandama mite ei vaheta tervet ahelat uue vastu nagu juhend seda käsib nii teeb Hort Auto paraku. Nii Lesven Kui Hort Auto on mõlemad väga head töökojad kuid hetkel kipun taas Hort Auto poole vaatama just kliendiga suhtlemise osas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne