Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AUDIO 50 APS makk ei tööta enam (jamasin kaitsmetega)
#1
Tere,

selline asi siis, et makk ei tööta enam. Eile näppisin neid kaitsmeid seal ja korraks eemaldasin kaitsme 38. VIST oli 38, sest sealt see jama algaski, et vaatasin korraks 38 või 39 kaitset aga ei vaadand kust välja võtsin millegipärast. Üks nendest ta on.

Proovisin nüüd tagasi panna nii ühte kui teise kohta, kuid ei tööta makk.
Tuleb ette see Mercedese logo ja siis jääb uuesti seisma tagasi.

Keegi teab, kuidas see asi tööle saada?

Aitäh.
Vasta
#2
Kas kellegil ei ole olnud sellise asjaga pistmist? Kas keegi teab, mis kaitsmed need 38 ja 39 on?
Vasta
#3
vasp Kirjutas:Kas kellegil ei ole olnud sellise asjaga pistmist? Kas keegi teab, mis kaitsmed need 38 ja 39 on?
Hiromandid oleme siin vää? Eusa_doh

Või on su arust kõikidel autodel kaitsemd samade asukohtadega?
Vasta
#4
Rolleyes sorri, C200CDI 2004a, 90kW.
Vasta
#5
leidsin video, mul samamoodi http://www.youtube.com/watch?v=ft-l2Jr2V1A
Vasta
#6
w203 kaitsmete listi mul pole, aga pakun, et AGW on kokkujooksund. Kõige lihtsam võta akujuhe paariks minutiks maha, pärast pead muidugi aknad/kellad uuesti seadistama. Tasuks ka softi uuendada ilmselt.
Vasta
#7
Kuidas ma aknaid seadistan? Kellad saan paika. Kusjuures parempoolne aken ongi paigast vist, sest vahest panen kinni, aga laseb üles ja siis natuke alla tagasi. Aitäh.. lähen kakun maha.
Vasta
#8
Aken unustab ära reziimi millega vajutad korraks nupule ja aken jookseb lõpuni. Seda saad uuesti selgeks õpetada hoides näppu mõned sekundid kauem nupul.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#9
reingsm Kirjutas:Aken unustab ära reziimi millega vajutad korraks nupule ja aken jookseb lõpuni. Seda saad uuesti selgeks õpetada hoides näppu mõned sekundid kauem nupul.
Akent kinni lastes nupu esimeses astmes hoida 2sek kauem nuppu üleval peale akna sulgumist.
Vasta
#10
Aitäh. Mul juhe ikka maas veel, aku laeb. Laeb täis, siis panen peale alles.
Vasta
#11
vasp Kirjutas:Aitäh. Mul juhe ikka maas veel, aku laeb. Laeb täis, siis panen peale alles.
Kas sul on AGM aku või tavaline Ca/Ca? Tavaline laadija võib rikkuda AGM aku.
Vasta
#12
Panin aku juhtme peale, keerasin süüte 1. astmesse ning vajutasin makil ON nuppu. Ilmus ekraanile Mercedes-Benz ja oli seal mõnda aega, seejärel kustus ja kõik nagu enne ikkagi..
Vasta
#13
Aku Varta mingi 74Ah Mercedes-Benz logoga.
Vasta
#14
Tundub, et kaitsmed ei ole sellega seotud, 38 on istme el.regulli kaitse ja 39 üldse puudub.

w203 kaitsmete asukohad:
http://www.upload.ee/image/357962/Fusediag.jpg

w203 kaitsmete nimekiri:
http://www.upload.ee/image/357966/Fuselist.jpg

Kontrolli kaitsmeid 26 ja 64.
Vasta
#15
Aitäh, see ongi tagasi 38-s. Aga näppisin pagassis ka seal vist (!) midagi. Aga ma ei ole kindel, et ma midagi välja võtsin. Lähen vaatan kohe kaitsmed üle, mis seotud raadioga või comandiga vms..

Samas nagu, koguaeg töötas see makk mul, eile kui neid eelsüüteküünlaid vahetasin jne, siis näppisin mingeid kaitsmeid ja seal omaarust kuskil, ei tea miks Rolleyes ja nüüd siis selline asi ees.

Huvitav, et kellegil ei ole olnud sama asja. Täpselt nagu selles videos, mis eespool panin.
Vasta
#16
vasp Kirjutas:Huvitav, et kellegil ei ole olnud sama asja. Täpselt nagu selles videos, mis eespool panin.
Sõbral oli, aitas akujuhtme eemaldamine.
Vasta
#17
No aga mul oli ju akujuhe maas enne mingi pool h, vaatasin üle kaitsmed jne, kõik on ok. Praegu proovisin, kesklukk ei töötanud, aga panin lisasigna PINi ja nüüd see kõik OK. Makk jätkuvalt ei tööta. Kas midagi muud tegema ei pea? Aku juhe maha, 2 min maas, uuesti peale. Ma tegin nii enne aga ikka sama, lülitan, tuleb see Mercedes-Benz logo, on natuke aega ja kaob.
Vasta
#18
http://www.benzworld.org/forums/w211-e-c...dio-2.html siin teemas on sellest juttu, aga mis see Audi Gateway on? Samas proovisin seda teha, mis tal kirjas seal, kuid ei saanud. Proovin korra veel..
Vasta
#19
Audio Gateway ehk AGW on audioseadmete keskseade/võimendi. AGW on master ja ülejäänd seadmed slave'id. Umbes nagu arvuti kuhu ühendad igasugu lisaseadmeid (printerid, skännerid jne).

Pole vist mõtet kohvipaksu ja kadakasuitsuga edasi jamada, peaks vaatama kas SDS saab AGW'le ligi ja võimalusel softi uuendada. Üldiselt tegeleb sellega Silberauto, aga võid uurida ka wdb240 käest või siit: http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=13095

Softi saab uuendada vist ainult Silberauto.
Vasta
#20
marek Kirjutas:Kontrolli kaitsmeid 26 ja 64.

64 korras, 26 ei olnudki, allpool olid kaitsmed alates 27st, aga 26 ja 3 tk ülespoole olid aind 1 poole pesad nagu, sellised väiksed..

Lugesin ühest foorumist, et pani võimsama aku peale ja korras. Panin ka, 95Ah aku, aga ikka samamoodi, makil tuled kõik kustus ja kui ON vajutan, tuleb Mercedes-Benz logo ja varsti kaob ning makk uuesti OFFis.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w205 sõiduabilised ei tööta Kix07 0 206 05-08-2023, 06:46 PM
Viimane postitus: Kix07
  w204 08a kellad, terve laud ja roolinupud ei tööta kriipspois 1 356 25-01-2023, 09:41 AM
Viimane postitus: T6nu
  W203 acc to audio 280 3 3,325 02-07-2019, 10:26 AM
Viimane postitus: v6sa
  W203 Pult ei toimi enam luigapoiss 1 3,629 02-05-2018, 12:59 PM
Viimane postitus: znxe
  W204 50 APS navi sigaelmar 1 2,699 29-08-2017, 08:38 PM
Viimane postitus: raksike
  Aux/ usb väljund MB Audio 30 APS BE4718 kri5too 5 5,365 19-03-2017, 08:47 PM
Viimane postitus: Rolz
  W202 C220D üks silinder ei tööta sivar 5 4,018 07-06-2016, 09:22 PM
Viimane postitus: sivar
  W203 cd-makk ekraaniga maki vastu puukas 0 1,593 11-03-2016, 11:44 PM
Viimane postitus: puukas
  Mootor ei käivitu enam... Joonas123 1 1,961 26-01-2016, 01:54 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB 190e 1.8 tühikäigul ei tööta (pilt tühikäiguandurist) t2rn 6 5,539 14-09-2015, 05:44 PM
Viimane postitus: t2rn



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne