Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Võtmed varastatud!
#1
Et siis W210 smartkeyga, üks võti rotti lastud... hetkel väikesed sõidud ja auto maal koeravalvega.

Kas on ka võimalik kuidagi neid smarkeysid koos autoga ümber seadistada, et päti jaoks muutuks mu võti plastiktükiks?

Ja kui ei saa, siis millise alarmi või seadme võiks vahele pookida, et mu auto peale pikemat poeskäiku venemaale ei sõidaks Icon_rolleyes
Vasta
#2
Saab välja lülitada kõik need võtmed, mida enda käes ei ole.

Pöördu Silberisse või kasutaja wdb240 poole.
Vasta
#3
Ja kas uut võtit saab ainult Silberist hingehinnaga, või on kuidagi võimalik odavamalt kah sebida?
Vasta
#4
Cyberdyne Kirjutas:Ja kas uut võtit saab ainult Silberist hingehinnaga, või on kuidagi võimalik odavamalt kah sebida?
Lukuabist saab ka enam-vähem sama hinnaga, aga mina ostaks 100% Silberist.
Vasta
#5
Veel üks küsimus kas on võimalik ka ntx mingit lammarist saadud vana võtit minu autot tundma õpetada? Või peab uus ja värske võti olema?

Ja kas nende ukselukusüdamiks on sama ehitusega nagu pre smartkey mudelitel? Ehk siis kui on siis sellega võiks küll kuhugi lukuabisse pöörduda sebiks uue südamiku, koos normaalsete võtmetega... sest selle väikse junniga näppudega ust lahti ei keera, kas jääs või juba osüdeerunud see südamik, sest pole kasutatud.
Vasta
#6
Cyberdyne Kirjutas:Veel üks küsimus kas on võimalik ka ntx mingit lammarist saadud vana võtit minu autot tundma õpetada? Või peab uus ja värske võti olema?

Ja kas nende ukselukusüdamiks on sama ehitusega nagu pre smartkey mudelitel? Ehk siis kui on siis sellega võiks küll kuhugi lukuabisse pöörduda sebiks uue südamiku, koos normaalsete võtmetega... sest selle väikse junniga näppudega ust lahti ei keera, kas jääs või juba osüdeerunud see südamik, sest pole kasutatud.
Ükski teine võti ei sobi, ainult tellida uus. Ukselukud samad.
Vasta
#7
Cyberdyne Kirjutas:Veel üks küsimus kas on võimalik ka ntx mingit lammarist saadud vana võtit minu autot tundma õpetada? Või peab uus ja värske võti olema?


On võimalik!!!!!
Helistage 5087905
Auto Key Service
Madara 31
Vasta
#8
Kuidas sellise teenuse puhul saab kindel olla, et ainult 1 lammarist toodud võti minu autot käivitab?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#9
Mitu korda siit foorumist läbi käinud, et kõiksugu HÄKKIMISED mis tehakse ei ole teps mitte õiged. Nood firmad kes sellist asja pakuvad, ei õpeta TÜHJA SPETSIAAL TOORIKUT mitte võti autole vaid KUSTUTAVAD "robustolt" auto pehmelt öeldes tühjaks, jätavad siinid lahti. Kui auto veel mitmeks tunniks nende juurde jääb ei saa kunagi kindel olla et sellele autole mitte 1 vaid näiteks 1+1 võti juurde tehakse.
Selles suhtes kui tellida originaal jääb ALATI jälg maha. Kui keegi tellib võtme mingile X autole (olu siis kasvõi Valgevene esinduse kaudu), siis peale auto ärandamist hüvitab ka see Valgevene esindus sulle selle auto kinni.

Selline juhtum on olnud ühe G55 ja Moskva esindusega.

Nii, et minu soovitus hoia eemale igasugu nurgatagustest häkkeritest.

ORIGINAALIS KÄIB ASI NII: tellid spetsiaalse siini avamise võtme. Selle spetsiaalselt SINU autole valmistatud võtmega avatakse siin (ühekordne võti, peale avamist ta enam ei tööta); edasi progetakse spetsiaalselt SINU auto jaoks tellitud tühi võti selle siiniga. Protsess võtab oma aja - turvalisuse nõue, et keegi seda niiöelda puu all kiiresti teha ei saaks.
Vasta
#10
Thumbsup
Kellele oma masin ikka kallis on, siis ainult nii see peabki käima!
Vasta
#11
R129 Kirjutas:ORIGINAALIS KÄIB ASI NII: tellid spetsiaalse siini avamise võtme. Selle spetsiaalselt SINU autole valmistatud võtmega avatakse siin (ühekordne võti, peale avamist ta enam ei tööta); edasi progetakse spetsiaalselt SINU auto jaoks tellitud tühi võti selle siiniga. Protsess võtab oma aja - turvalisuse nõue, et keegi seda niiöelda puu all kiiresti teha ei saaks.
Ööd on pikad, tänavad hämarad... Piisab viiest minutist. Retard

http://www.chinapost.com.tw/taiwan/local...rrests.htm


Kui link ei peaks avanema:
[Pilt: china_post.png]
Vasta
#12
Kui niis siis pole varsti vahet kus oma võtmeid teha, nendel kellel vaja on vahendid nagunii olemas. Icon_eek
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#13
Laur Kirjutas:Kui niis siis pole varsti vahet kus oma võtmeid teha, nendel kellel vaja on vahendid nagunii olemas. Icon_eek
Kuskil suvalises urkas on ikkagi tõenäolisem, et midagi võib juhtuda ja pärast nagu krimi saates: "mina pole midagi teind, ei tea, pole näind ega kuulnud, aga ma ei töötagi siin." Icon_lol
Vasta
#14
Olks kui v@lismaalt tagasi saan siis k@in silberist l@bi!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W211 autotelefon varastatud Glass3 0 1,581 12-07-2013, 07:18 PM
Viimane postitus: Glass3
  W210 auto käib, uksed lukus, võtmed sees Rentsel 10 7,517 10-12-2010, 10:24 PM
Viimane postitus: Werewolf
  w210 '97 Võtmed ei tööta marko27 12 6,769 04-04-2008, 07:53 PM
Viimane postitus: rain



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne