Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mure ühe veoautoga.
#1
Küsimus siis selline,et kas MB LP-813-l on hõõgküünlad olemas või ei ole?Mootor on 5638cm3 ja 96 kw,mootori tähist ei tea,kuna kitsas.Auto ise selline: http://varjupaik.jjts.ee/?action=ekspona...t&S_ID=358 Mures just pildil oleva autoga.Külmalt ei saa käima.
Vasta
#2
Eeeeee...hmmmmmm....kas olen mina loll või, diiselmootoril ikka hõõgküünlad olemas ju, ilma nendeta ei saa kuidagi Icon_rolleyes
Vasta
#3
Seda minagi,isegi autodata ei kosta miskit.On muidugi diisleid,millel pole küünlaid,aga mersut ei tea.
Vasta
#4
Karl Kirjutas:Eeeeee...hmmmmmm....kas olen mina loll või, diiselmootoril ikka hõõgküünlad olemas ju, ilma nendeta ei saa kuidagi Icon_rolleyes
Loll oled.
Vasta
#5
Lõoke Kirjutas:
Karl Kirjutas:Eeeeee...hmmmmmm....kas olen mina loll või, diiselmootoril ikka hõõgküünlad olemas ju, ilma nendeta ei saa kuidagi Icon_rolleyes
Loll oled.

Tõesta, värvuke. Icon_lol
Vasta
#6
LF 1113-l pole igatahes küünlaid.
Vasta
#7
Sellist asja nagu eelsüüte küünal pole nagunii olemas. Need mida rahvas kutsub eelsüüte küünaldeks on hõõgküünlad mis soojendavad põlemis kambrit. Et kas siis eelsoojendus küünal või lihtsalt hõõgküünal.
Veokatel ei pruugi olla, mõnel on mõnel mitte.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#8
Puht sportlikust huvist, kuidas siis need ilma küünaldeta diislid käivituvad?
Vasta
#9
Veokatel kõrgem surve aste, need käivituvad ilma vabalt, kui ikka aku korras ja mootor heas seisus.
Hõõgküünlad rohkem selliste madalsurve diislite rida.

Suurema surveastmega on kokkusurutav õhk kuumem ja kütuse pihustusrõhk ka suurem= kergem süttimine.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#10
Karl Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:
Karl Kirjutas:Eeeeee...hmmmmmm....kas olen mina loll või, diiselmootoril ikka hõõgküünlad olemas ju, ilma nendeta ei saa kuidagi Icon_rolleyes
Loll oled.

Tõesta, värvuke. Icon_lol
Kas sa oled loll või ei,ei ole minu otsustada,aga paljudel veokatel puuduvad "höögküünlad".Ega ,Karl,ma muidu sinust sellel teemal targem poleks,kui minu sõprade top 10-st ei moodustaks 70 % praegused või endised rekkajuhid.
Vasta
#11
Saingi natuke targemaks, veokatega ei puutu eriti kokku Nod
Vasta
#12
Osadel masinatel on küünal sisselaske kollektoris või enne seda. Õigem oleks seda küll eelsoojendus systeemiks nimetada. Küünlale tuleb jäme voolu juhe ja ka küttetoru külge. Idee on selles, et kui nüüd küünal kuumaks aetakse ja siis starterit annad, surutakse küünlale kütust ka peale,mis omakorda süütab selle ja elus tuli silindritesse lendab.Icon_razz või vähemalt sissemineva õhu kuumaks teeb. See aga väga pikalt toimida ei saa, sest selline protsess põletab õhu ära ja silindrisse ei pääse värske hapnik. Hetke matsu andmiseks rohkem mõeldud. Päris vana teema see muidu. Isegi vene tehnikal sellist tüüpi eelsoojendust täheldanud. Mercedes 2000a. ATEGO-l ka veel peal .
Vasta
#13
Seda leegiasja polegi veel uurinud.No kui lähipäevadel auto juurde satun,siis saan uurida.
Vasta
#14
Kuueliitrine rida kuus peaks see mootor seal olema, eks. Sel ajastul kasutas MB külmkäivituse abistamiseks eetrit, täitsa ametlikult ja avalikult. Kuskil peaks olema selline imelik pumbatav mehanism, kuhu lased PILOTE kirjaga ainet (tegelikult sama käivituseeter, mis praegugi kasutusel) sisse ja siis pumbaga pumpad käivitamise hetkel. PEAKS käivituma, kui korras ja tihe.

Lihtsaim käivitusabi on muidugi fööniga küttefilter ja sisselaskekollektor kuumaks lasta - 90% on selle meetodiga käivitunud autod.
Vasta
#15
Seda eetriasja olen autolafka peal kohanud,ehk on sellel ka,peab uurima.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Viano w639 v6 d. salongiventilaatorite puhumise mure. taavi526 7 337 22-01-2024, 06:57 PM
Viimane postitus: taavi526
  Vito ei käivitu külmaga - elektri mure ratsoup 9 338 09-01-2024, 07:04 PM
Viimane postitus: v6sa
  Vito 639. Salongivendi mure. uno999 1 2,623 02-02-2019, 11:52 PM
Viimane postitus: janek126
  Mure V 220 immoga fm35 6 5,120 02-07-2017, 10:18 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB Vito 112CDI Automaatkasti mure Serzz 6 7,171 04-01-2017, 05:18 PM
Viimane postitus: digimon
  Mure V230 bensuka automaatkastiga bombardier 0 2,085 14-03-2015, 12:24 PM
Viimane postitus: bombardier
  uus mure Sprinteriga 2,2 110kw arcar 10 9,839 16-12-2014, 04:38 PM
Viimane postitus: kompressor911
  Mure Vaneo 1,7 CDI autmoaatkäigukastiga anttil 4 4,930 28-06-2014, 10:49 PM
Viimane postitus: anttil
  Mure:Vito 2,3td ei käivitu marco505 3 4,862 16-04-2013, 12:55 PM
Viimane postitus: marco505
  2003 a. Vitole Xenonid MURE henri911 5 5,469 14-09-2011, 04:06 PM
Viimane postitus: pyramiid



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne