Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W140, 300 SEL, 1992 - MB300sel
#21
autos peab olema hea ,puhas ja võimas heli....lasen sisse ehitada rootsis heli systeemi,kuna eestis ei käi
Vasta
#22
odav oli küll...nats ühtteist oli vaja vahetada ja vahetasin ära...mingi 15000.- eest asju.nüüd nagu uus masin istumise all.kui hindasi vaadata saksas siis ikkagi odavalt saadud masin.olen väga rahul manuaal kastiga-kui sõita osata siis täiesti ok! tundub et paljud oskavad ainult viriseda ja nägusi tehaBig Grin (tavaliselt ei tule need inimesed isegi oma eluga toime)
Vasta
#23
MB300sel Kirjutas:Olen väga rahul manuaal kastiga-kui sõita osata siis täiesti ok! tundub et paljud oskavad ainult viriseda ja nägusi tehaBig Grin (tavaliselt ei tule need inimesed isegi oma eluga toime)

Mis sul viga on??? Sa paned oma auto üles siia milleks? Loodad, et kõik kummardavad ja kiljuvad su auto peale? Inimesed ütlesid välja oma arvamuse ja see ei pruugi sinu omaga kattuda. Kui see sulle ei meeldi, siis sul on alati võimalus teema ära kustutada. Kuid siis ma ei saa küll aru, miks sa selle teema üldse tegid...Icon_rolleyes

P.S. Usu, enamus meist oskavad küll manuaalkastiga sõita ja väga edukalt. Lihtsalt enamus arvab, et S klass ja manuaal ei sobi kokku, püüa see alla neelata. Kui sulle tundub, et mu jutt sai liiga käre, siis loe enne oma tekst läbi.

Peace!
Vasta
#24
Võta hoog maha nüüd.Eks peab siin "harjuma" kriitikutegaBig Grin
Panin auto jh ülesse eks tal ka nimi Mercedes.Võin ka endale uue S-i osta aga kahjuks ei arva uutest autodest mitte midagi.

Rahu ikka rahu mis muud oskan lisada!
Vasta
#25
Tuleb välja, et sa ei kannata kohe üldse kriitikat. Kahjuks foorumid on juba sellised kohad, kus rahvas ütleb, mida mõtleb, kartmata, et keegi silmsides lambi võiks kinni lüüa.

Huvitav on ka sinu äkilisus ja uhkeldamine. Ala kõik teised on rotid ja ostavad autosid valedel motiividel.

Küsimus: Miks sa ostsid 1-gen 3-liitrise küüraka, kuigi nagu mainisid võiksid minna poodi ja osta välja uue S`i ? Kas 2-gen`i küürakas on siis oluliselt kehvem? Millest selline mootorieelistus? Mõneti arusaadav, sest V mootoritele manuaalkasti ei pakutud, vb eritellimusel.
Vasta
#26
Ma olen mõne sõbraga tuliselt kakelnud manuaali vs. automaadi teemal. Big Grin Lõpuks otsustasin, et see on maitseasi, mõttetu vaielda. Ei pea võistlema. Tõsi, et paljudele autodele on isegi manuaal sobivam, aga MB puhul arvan, et üle C-klassi ikka pole mõtet manuaalil, kuna tegemist on ikkagi väga mugava automargiga ja miks seda mugavust siis manuaaliga piirata. Sõitsin ise kunagi ka manuaalidega, aga pärast 1998.a. omatud 1. automaati (opel!) enam ei taha iial kepikastiga sõita ega sidrunipedaali sõtkuda. Icon_lol

Teema juurde: kui see must on sama isend, mis a24-s oli hiljuti, siis tollel on/oli väga imelik rool, millist ma pole ühelgi isendil enne näinud ja see oli veidi üllatav. Meenutas 126 oma. Aga no eks ma alles õpin mersumaailma tundma. Smile
Vasta
#27
Targad sõnad Simpsonitest- Skinner ütles nelsonile:'' Ära vaidle, ole lihtsalt viisakas''. Foorumis see ei kehtiSmile Päris elus talitan alati nii.
Veel veits kohatut: Jaapani ärimehed on sellised kes kuulavad ja küsivad, paljud Eesti ärikad peavad ennast kõige targemaks ja targutavad ja vaidlevad. Aru ma ei mõista mis kasu on targutamisest kui kuulamisega saad teise inimese teadmised endale nagu surematu teise elujõuSmile
Soome ärimehed võtavad eeskuju just eelkõige jaapanlastelt. Seda on näha kah(mõni on vahest ikka vastikult viisakas).
PS. Jutt ei käinud kellegi pihta ega ei ole kuidagi minuga seotud ega selle teemaga ega foorumigaSmile Lihtsalt mu ameerika buldogi ei huvitanud see ja oli vaja hingelt ära rääkidaSmile
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#28
SGM Kirjutas:Ma olen mõne sõbraga tuliselt kakelnud manuaali vs. automaadi teemal. Big Grin Lõpuks otsustasin, et see on maitseasi, mõttetu vaielda. Ei pea võistlema. Tõsi, et paljudele autodele on isegi manuaal sobivam, aga MB puhul arvan, et üle C-klassi ikka pole mõtet manuaalil, kuna tegemist on ikkagi väga mugava automargiga ja miks seda mugavust siis manuaaliga piirata. Sõitsin ise kunagi ka manuaalidega, aga pärast 1998.a. omatud 1. automaati (opel!) enam ei taha iial kepikastiga sõita ega sidrunipedaali sõtkuda. Icon_lol

Teema juurde: kui see must on sama isend, mis a24-s oli hiljuti, siis tollel on/oli väga imelik rool, millist ma pole ühelgi isendil enne näinud ja see oli veidi üllatav. Meenutas 126 oma. Aga no eks ma alles õpin mersumaailma tundma. Smile
jah too ongi see imeliku rooliga nagu 126 rool.
automaat vs. manuaal-täpselt sama arvamus.
Vasta
#29
allan1 Kirjutas:
SGM Kirjutas:Pikem kere tekitab mul lausa erektsiooni. Big Grin

See erektsiooni koht on küll kahtlaneIcon_rolleyes
SEL-iga sõites peab istuma tagaistmel..Sellisel autol nagu ei ole ilmet ise rooli keerata.

See kahtlane asi oli ülekantud mõiste, nagu loogiliselt aru saada võib. Big Grin Lihtsalt see pikem kere meeldib mulle väga, üle tavalise kere.
No aga kes keelab tagaistmelt rooli keerata? Icon_lol Mina saaksin sellega hakkama ka (oma pikkuse tõttu), kuigi jah vahest mitte SEL-i seest - nii pikk ma ikka pole. Big Grin
Aga jah, selle SEL-iga ise sõidaksin ka pigem tagaistmel kui roolis, tagaistmel lausa hea meelega!Icon_smile
Vasta
#30
jah tösi see...ma pean roolis olema kuna austan oma naist ja last väga sellepärast lasen neil taga istudaSmile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  300 D, 1982, W123 - ulst ulst 74 66,483 06-01-2024, 03:27 PM
Viimane postitus: nostromo
  300 CE-24, 1991, C124 Sm. Västrik 81 84,130 22-12-2023, 09:38 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  MB W140 500SEL, S600 ja teised ükssarvikud - Sm.Tihhonov Sm.Tihhonov 291 411,702 13-08-2023, 12:57 PM
Viimane postitus: renkss
  MB S600L, w140, 1995 - ALFFAA ALFFAA 125 131,845 27-07-2022, 08:59 PM
Viimane postitus: Pant
  Mercedes Benz 450 sel-73 inc13 inc13 31 26,481 24-07-2022, 07:14 PM
Viimane postitus: inc13
  MB S350td W140, Karl140 Karl140 4 1,411 17-01-2022, 03:38 PM
Viimane postitus: Rolz
  MB 230 E, 1992, W124 - Sm. Västrik Sm. Västrik 84 99,023 24-11-2021, 06:05 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  MB S320, w140, 1995 - Madis madis399 43 38,176 09-05-2021, 08:37 PM
Viimane postitus: madis399
  Mercedes-Benz 420 SEL, 1988, w126- Marek89 Marek89 32 8,615 19-04-2021, 10:40 PM
Viimane postitus: Marek89
  MB w140, 420, 1992, Arkadi.T Arkadi.T 7 2,745 18-04-2021, 07:30 PM
Viimane postitus: Arkadi.T



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne