Teema hinnang:
  • 4Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huvitavad Mersud müügis.
(11-07-2023, 01:35 PM)T6nu Kirjutas: Huvitav pakkumine: https://www.auto24.ee/soidukid/3808062
Kuidas sellist autot peaks hoidma, et must number säiliks? Tundub kuidagi liiga hea pakkumine.

Hoida võiks nagu iga hobiautot. Talvel garaazis, suvel sõidad ainult ilusa ilmaga. Vahetad aeg ajalt õli (koos filtritega) ja muid vedelikke, kui midagi katki läheb, siis viid kuhugi remonti või kõpitsed ise. Pesed ja vahatad autot, et ta ikka läigiks ilusti. Võib olla jäi midagi mul midagi ka kirja panemata. Las teised siis lisavad.
Vasta
Aga milline võiks näiteks garaas olla?
Vasta
(11-07-2023, 09:34 PM)T6nu Kirjutas: Aga milline võiks näiteks garaas olla?

Selline hakkab looma: https://forum.automoto.ee/showthread.php...araa%C5%BE
Vasta
Minu silmis on kõige olulisem, et põrandast läbitulev maapinna niiskus oleks välistatud.
See on üks suurimaid apsakaid. Nii vanades garaažides, kus silmale võib isegi kena betoonpind olla, kui kahjuks tuleb ette ka uutel pindadel.
Betoon ei ole diffusioonikindel materjal, kaugeltki veekindel.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Rolz, põranda omadusi aitab parandada näiteks epo kate või spetsiaalne pinnakõvendi.
Vasta
Seda olen ise ka kogenud, et kui garaasis on näiteks vene-aegne kanal, on kevadeks auto põhi rebasekarva.

Kui nüüd põrandaga on korras, siis kui palju võib temperatuuri kõikumine ja/või niiskus garaasis autot ikkagi "lõhkuda"?

Teiseks probleemiks on ilmselt ka kindlustamine. Veel mõned aastad tagasi sai kaskot teha ainult kuni 15a vanale autole.

Automaks tuleb ka veel ära oodata- peale selle jõustumist tuleb turule ilmselt omajagu hobikaid.
Vasta
No näed siis, jutt läks autode hoidmise peale. Kõige ideaalsem on muidugi koht mõne väiksema kortermaja aluses kinnises parklas, kus on vähe liikumist ja temperatuur kogu aeg plusspoolel. Paned autole veel katte peale ja seisab nii terve talve. Aga midagi hullu pole, kui hoiad autot kütmata korraliku katuse ja põrandaga garaazis. Ma olen nii 18 aastat teinud ja mingit suurt roostetamist ei ole täheldanud. Kate jälle autole peale.
Kindlustamisest. Nüüd vist kindlustavad ka vähe vanemaid autosid. Ma seltsi ei mäleta, aga mingi reklaam kevadel kuskilt läbi lipsas. Kalkulator oli ka olemas, ma huvi pärast arvutasin, aga summa oli päris suur. See W124 tundub päris kobe olema, head hinnakauplemist
Vasta
IFis saab hetkel kaskokindlustust teha ka vanemale autole. Muidugi hinnad on päris krõbedad. Vaatasin enda puhul, et 98a AMG aastane kasko on ca 1500 euri.
E55 AMG
Vasta
(12-07-2023, 06:47 PM)kaupo51 Kirjutas: No näed siis, jutt läks autode hoidmise peale. Kõige ideaalsem on muidugi koht mõne väiksema kortermaja aluses kinnises parklas, kus on vähe liikumist ja temperatuur kogu aeg plusspoolel. Paned autole veel katte peale ja seisab nii terve talve. Aga midagi hullu pole, kui hoiad autot kütmata korraliku katuse ja põrandaga garaazis. Ma olen nii 18 aastat teinud ja mingit suurt roostetamist ei ole täheldanud. Kate jälle autole peale.
Kindlustamisest. Nüüd vist kindlustavad ka vähe vanemaid autosid. Ma seltsi ei mäleta, aga mingi reklaam kevadel kuskilt läbi lipsas. Kalkulator oli ka olemas, ma huvi pärast arvutasin, aga summa oli päris suur. See W124 tundub päris kobe olema, head hinnakauplemist

Jah, vabandan et see teema käest läks siin. Eks adminid puhastavad teema ära. Kui autot ära ei osta, siis olen ilmselt nõrk mees, aga "so be it" Big Grin Ainuke asi mida seda autot vaadates mõtlen on see, et võiks ikka valuvelgedega olla ja hoiustamise probleem on ka endiselt alles. Hea pensionifond on see auto kindlasti, aga minu jaoks veel vara.

(13-07-2023, 12:19 PM)Lahekas Kirjutas: IFis saab hetkel kaskokindlustust teha ka vanemale autole. Muidugi hinnad on päris krõbedad. Vaatasin enda puhul, et 98a AMG aastane kasko on ca 1500 euri.

Hea teada, et võimalus on olemas. Loodetavasti kaskoga arvestatakse auto väärtust paremini kui kohustusliku kindlustuse puhul.
Vasta
Tulles selle viimase W124 juurde tagasi. Mulle meeldib see auto ka selliste velgedega, nagu tal pildi peal on. Küllap tuligi tehasest omal ajal nendega välja. Aga eks ilu on vaataja silmades. Mõne inimese jaoks on auto all olev valuvelg üks olulisemaid asju auto juures. Selle ajastu W124 olid paljuski "kaevukaantega" ja nende müügikuulutusi kohtab aeg ajalt siin foorumis seniajani. Ei maksa ka ülearu palju. Kui tahta mingeid omal aja AMG velgesid, siis on hinnalipik juba krõbedam. Aga nagu juba öeldud, ei ole sel autol ka nende velgedega miskit häda.
Vasta
(13-07-2023, 05:24 PM)kaupo51 Kirjutas: Tulles selle viimase W124 juurde tagasi. Mulle meeldib see auto ka selliste velgedega, nagu tal pildi peal on. Küllap tuligi tehasest omal ajal nendega välja. Aga eks ilu on vaataja silmades. Mõne inimese jaoks on auto all olev valuvelg üks olulisemaid asju auto juures. Selle ajastu W124 olid paljuski "kaevukaantega" ja nende müügikuulutusi kohtab aeg ajalt siin foorumis seniajani. Ei maksa ka ülearu palju. Kui tahta mingeid omal aja AMG velgesid, siis on hinnalipik juba krõbedam. Aga nagu juba öeldud, ei ole sel autol ka nende velgedega miskit häda.

Loomulikult. See auto väärib hoidmist täpselt sellisena nagu see praeguseni on hoitud ja välimus on väga viis.

Aga selle auto hind tundub tõesti hea. Võrdluseks, et ilma musta numbrita 124 kupee on näiteks 10k kallim. Hobiauto on mul juba olemas, millele saab kasvõi karuveljed alla ja amg rooli panna, ilma et numbrit degrareeritaks ning ilmselt sellepärast otseselt ei põle ka.

e: selle auto väljalaskekollektor on huvitav- pole ühelgi selle ajastu autol isegi 13 aastat tagasi näinud nii hästi säilinud keraamilist katet.
Vasta
Ma ei ole nüüd mingi suur spetsialist, aga kui mingit keremudelit on toodetud ca 2,6 miljonit, siis isegi tulevikus ta miljoneid eurosid maksma ei hakka, olgu nii heas korras kui tahes (jätame W124 500E ning E500 pluss igasugu AMG versioonid mängust välja). Aga eks tema väärtus ajas kasvab, juhul kui suudad teda hoida. See omakorda eeldab head talvitumispaika. Kupeed kipuvad sedaanidest kallimad olema ilmselt sel põhjusel, et nad tunduvad eksklusiivsemad ja neid on toodetud väiksemal arvul.
Vasta
(13-07-2023, 05:24 PM)kaupo51 Kirjutas: Tulles selle viimase W124 juurde tagasi. Mulle meeldib see auto ka selliste velgedega, nagu tal pildi peal on. Küllap tuligi tehasest omal ajal nendega välja. Aga eks ilu on vaataja silmades. Mõne inimese jaoks on auto all olev valuvelg üks olulisemaid asju auto juures. Selle ajastu W124 olid paljuski "kaevukaantega" ja nende müügikuulutusi kohtab aeg ajalt siin foorumis seniajani. Ei maksa ka ülearu palju. Kui tahta mingeid omal aja AMG velgesid, siis on hinnalipik juba krõbedam. Aga nagu juba öeldud, ei ole sel autol ka nende velgedega miskit häda.

Mul täitsa pakkuda 17" erilaiad AMG monod sellele kui keegi ostab ja soovib  Eusa_dance
Vasta
Tere,

Jäi silma antud kuulutus, enamusele ilmselt liiga SININE Big Grin https://www.auto24.ee/soidukid/3838057

Mõtlesin, et uurin, ehk keegi foorumist teab või on antud isendit vaatamas käinud.
Tekkis ka küsimus salongi osas, ei suutnud netist leida ühtegi sama disainiga nahk toaga w140 autot, seega kas on miski eritellimus, lastud ise teha või hoopis mingi kolmas variant, kuna enamu sellise disaini/lõikega istmed on w140 keredes tekstiilist, ning viimase asjana ei suutnud leida kus on seal istmete liigutamiseks vajalikud nupud (kirjas, et el. istmed) ???
W124 E320 US
Vasta
Tere,

Vajab raadiot ja antenni see auto. Salongi vastuse jään võlgu.
Vasta
(13-09-2023, 09:46 PM)renkss Kirjutas: Tere,

Jäi silma antud kuulutus, enamusele ilmselt liiga SININE Big Grin https://www.auto24.ee/soidukid/3838057

Mõtlesin, et uurin, ehk keegi foorumist teab või on antud isendit vaatamas käinud.
Tekkis ka küsimus salongi osas, ei suutnud netist leida ühtegi sama disainiga nahk toaga w140 autot, seega kas on miski eritellimus, lastud ise teha või hoopis mingi kolmas variant, kuna enamu sellise disaini/lõikega istmed on w140 keredes tekstiilist, ning viimase asjana ei suutnud leida kus on seal istmete liigutamiseks vajalikud nupud (kirjas, et el. istmed) ???

Istmed on ise nahatatud (mitte nahk originaalis olnud). Korralik w140 projektiks maksab alates 10k ja enam vähem valmis w140 maksab 15k-30k, vaevalt seal 5k midagi head on Big Grin selle raha eest pigem müüakse velgi ja lisavarustust w140-le Big Grin
Vasta
https://huutokaupat.com/4381843/mb-lp-11...GN3Wr3Ub4U
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
Keegi sellest autost teab miskit? - https://www.auto24.ee/soidukid/3327328

Internetis on väga vähe infot D6 paketi kohta. Palju on ka look-a-like tuuninguid. Kas see on autentne ehk oskab keegi öelda, sest VIN järgi vaadates ei näita miskit.

Kui keegi on ka vaatamas käinud, kas oskab kirjeldada seisukorda? Huvi on vaatama minna.

Tänud ette,

Maksim
Vasta
(26-10-2023, 06:48 AM)maxim1655 Kirjutas: Internetis on väga vähe infot D6 paketi kohta. 

Kitti müüsid diilerid. Chipi box olevat maksnud ca. 1500 USD/GBP, sisaldades punast mootorikatet ja kleepekaid.
Võimalik, et lip ja veljed on isegi suht haruldased juba.
Matid, nupud ja kleepsud ilmselt mitte.
Puudub B väljalase, dash jms. mis sealt "tuuningtehasest" peale pannakse.

Muidu kena auto ja ilmselt ka hästi säilinud.
Vasta
Midagi teistsugust ja pisut haruldasemat ka saadaval, https://soov.ee/25297064-mercedes-300sdl/details.html
W124 E320 US
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Müügis olev rämps Laur 25 22,903 16-04-2020, 12:15 AM
Viimane postitus: nostromo
  Tšehhi numbritega mersud mamg 7 13,687 04-12-2017, 01:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  Tallinn tahab mitmed mersud kollaseks teha ReinGSM 15 17,083 04-09-2017, 11:05 PM
Viimane postitus: madis71
  ilusad mersud arturmalcik 8 11,734 30-05-2016, 02:20 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Ettevaatust müügis oleva Mb`ga m20b20 10 11,516 07-08-2012, 10:41 PM
Viimane postitus: m20b20
  Mersud erinevates filmides Sheik 36 24,019 28-12-2011, 05:24 PM
Viimane postitus: Priit
  Huvitavad müügikuulutused (Mercedes) Karl 159 95,999 26-09-2011, 05:16 PM
Viimane postitus: v6sa
  Huvitavad Mersud! Ardo 9 11,132 19-03-2010, 06:52 PM
Viimane postitus: Priit
  RE: Huvitavad müügikuulutused (Mercedes) liiv 0 3,752 17-02-2009, 10:01 PM
Viimane postitus: liiv
  Norras müügis olevad MB'd Renkju 16 15,539 20-01-2009, 12:29 AM
Viimane postitus: Renkju



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 10 külali(st)ne