Teema hinnang:
  • 4Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huvitavad Mersud müügis.
[Pilt: auto_pildid.php?id=3333909&view=40&cache_missing=1]

https://www.auto24.ee/used/3333909

Wow, pole kordagi sellist sisu w221-l näinud, väga ilus kirsipunane! Ja pole kunagi nii koleda rooli näinud Eusa_drool
Vasta
(25-02-2020, 11:27 PM)HotPapa Kirjutas: https://www.auto24.ee/used/3329148

Kui keegi tahab osta 4 k kallimalt kui mina algselt müüsinUnibrow

Sina vä see kirikuõpetaja kes eelmise omaniku nime all müüjal ?????????????
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta
(08-03-2020, 01:23 AM)arturmalcik Kirjutas:
(25-02-2020, 11:27 PM)HotPapa Kirjutas: https://www.auto24.ee/used/3329148

Kui keegi tahab osta 4 k kallimalt kui mina algselt müüsinUnibrow

Sina vä see kirikuõpetaja kes eelmise omaniku nime all müüjal ?????????????

Ma müüsin seda autot siin foorumis isegi. 3 k oli viimane hind. Siis panin a24 ja nädalaga osteti ära. Käsi südamel väideti, et pole edasimüügiks....nii palju siis sellest.
Vasta
(08-03-2020, 10:07 AM)HotPapa Kirjutas:
(08-03-2020, 01:23 AM)arturmalcik Kirjutas:
(25-02-2020, 11:27 PM)HotPapa Kirjutas: https://www.auto24.ee/used/3329148

Kui keegi tahab osta 4 k kallimalt kui mina algselt müüsinUnibrow

Sina vä see kirikuõpetaja kes eelmise omaniku nime all müüjal ?????????????

Ma müüsin seda autot siin foorumis isegi. 3 k oli viimane hind. Siis panin a24 ja nädalaga osteti ära. Käsi südamel väideti, et pole edasimüügiks....nii palju siis sellest.

Osad inimesed lihtsalt elavadki nii, et kõik on müügiks- hind sõltub ainult sellest, kui suur soov on asjast lahti saada.
Vasta
Anton on lisanud MB mudelivalikusse uue C216 mudeli CL55 AMGEusa_wall

https://www.auto24.ee/used/3230933

[Pilt: 135175744.jpg]

Kas töesti on nii häbiväärne söita CL500-ga et on vaja leiutada uus AMG mudel? Kas töesti inimesed on nii lollid et ei tea millega nad söidavad?

Kusjuures küljemärgid on "6.3 AMG"-paras pudru ja kapsad.

[Pilt: 135175764.jpg]

13 aastat vana CL63 maksab ka tänapäeval 20K ringis e kröbedama Dacia hinna.

Viimase kuu jooksul juba 2.venelane kes kleepinud C216 taha CL55-miks mitte siis juba CL63?
[Pilt: 134819165.jpg]

Vasta
Tsitaat:Kusjuures küljemärgid on "6.3 AMG"-paras pudru ja kapsad.
Ju siis taastamistööde käigus ei viitsitud maha tõmmata neid.Ninja
Vasta
CL 55 odav kleepida, kisu 00 ära ja üks 5 asemel, kokkuhoid on ostujõud!
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Wide body SEC 6.0
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
(09-03-2020, 11:52 AM)hents99 Kirjutas: Wide body SEC 6.0

Täna ilmselt oleks väga rentaabne investeering.
Usun, et minimaalset 20 a pärast on selle väärtus x2.
Hullupööra häirivad mind need valged suunad seal ainult.

“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
Eks väärtus sõltub hetkeolukorrast selliste puhul. Nt täna/homme USAs dollari eest müüa ei tahaks Eusa_doh Euro vs USD hetkel.

Veits aega tagasi tuttav usas müüs replica 560SEC wide body. Tavalise USA spec mootoriga. Muidu super lux töö/taastamine.
Hinda sai 253k usd kui ei eksi....

Ma arvan, et mõistlik on neid vanu autosid kokku koguda, kui hoiustada saab.
Endal tuba täis, autosid aga oleks saada ok alghinnaga veel palju. Toorikud muidugi, mis sadu töötunde tähelepanu tahavad....

Eks aeg näitab. Senimaani küll vaid näpuga nn lolli peale viibatud, aga olen nö tagavaraks hakanud 560SEC ja 2.5-16v 190e (2.3-16 ka) otsima...vaadates mobile.de hindu, siis tuleb igaks juhuks nuuskpiirituse lapp käes hoida...
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
W126 kerege MB-sid toodeti kokku 892123 tükki, samas kui W220 kerega MB-sid toodeti 485000 tk (tundub nagu "haruldasem"?).

Ma saan võibolla väga valesti maailma asjadest aru, aga auto kui investeering tundub küllaltki kahtlane rada, mida mööda minna.
Vasta
(10-03-2020, 11:28 AM)mbw204 Kirjutas: W126 kerege MB-sid toodeti kokku 892123 tükki, samas kui W220 kerega MB-sid toodeti 485000 tk (tundub nagu "haruldasem"?).

Ma saan võibolla väga valesti maailma asjadest aru, aga auto kui investeering tundub küllaltki kahtlane rada, mida mööda minna.

Ega ta investeeringu mõttes on riskantne...lihtsam kindel 2% kasv kui risk.

Numbrite koha pealt kõik õige... olen üle 10a proovind laenu/toetust saada ettevõtte arendamiseks jne. Iga kord jõuab panga konsultant sinnani, et kõik on äge, et inimesed ettevõtlust teha tahavad, aga Mercedes-Benz asemel võta Skoda - neid on ju nii palju rohkem... Eusa_liar
Muigab ja üleolevalt soovitab ikka palgatööd otsida...Eusa_doh
Aga on ka vastuvoolu ujujaid...
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
Vastuvoolu ujujad ongi need, kes tegelikult maailma muudavad - soovin sulle edu selles!

Lihtsalt minu point oli selles, et auto kui investeerimisobjekt on väga kahtlane. Kui kinnisvara on võimalik välja rentida, kannatab igal juhul inflatsiooni välja jne, siis autode puhul on ikkagi väga palju spekuleerimist ja ohte + vältimatuid ülalpidamiskulusid. Üldjuhul on tõesti nii, et manuaalkastiga autod ja konkreetse ajavahemiku autod hakkavad hinda tõstma, kui teatud sünniaastaga inimesed jõuavad keskikka ning tekib raha ja saab lapsepõlveunistusi täitma hakata. Kuid see on ikka küllaltki riskantne.
Vasta
Misasja?

1milj kinnisvara sõltub asukohast ja piirkonnast....Eri aegadel võib ju olukord/riigikord muutuda....keegi ei taha osta või elama tulla.


1milj auto saadad lennutransaga ükskõik kuhu, et realiseerida...päevade küsimus.


Selge see, et mingi igapäeva kasutuses olev auto investeering pole...vähe erinevad asjad. Võrrelda saab ikka samas vääringus asju....Rahaliselt näiteks, sest aega juurde ei saa, investeeri palju tahad.
Aga on ka vastupidiseid näiteid, siitsamast foorumist ja teemastki....w220 osas on ehk tõsigi.
Roman müüs 3k. Uus ostja saab üle 100% investeerimiskasumit ja oma alla pandud aja ja raha tagasi....
Tegu ju ammuste ärimeestega, järelikult toimiv skeem.

Tuleb vaid need head tehingud üles leida...

Ma ausalt pole hea näide, sest ma olen riskind, suht koht alati kaotand, aga noh, loll proovib ikka samamoodi edasi.Eusa_wall
Minu kaotus on kellegi võit, nii et kokkuvõttes keegi sai ka positiivse kogemuse.
Alati ei olegi raha kõige olulisem....
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
Ei mõelnudki seda, millega "ärikad" tegelevad- see rohkem aferismlus, aga ilmselt JOKK jne.

Lihtsalt autode konserveerimine, et hiljem kallimalt hiljem maha müüa tundub küllaltki riskantne ettevõtmine. Kui endale sõitmiseks osta ja autot nautida ka, siis on juba teine teema- lõppkokkuvõttes täpselt nii ongi, et igaüks otsustab ise enda aja ja raha üle.
Vasta
Midagi offroadi fännidele.

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3336374
Vasta
Brabus S600 kohta ilmus nüüd paber ka Brabuse CEO:lt:

[Pilt: 135327289.jpg]
Vasta
Julgen siinkohal oponeerida arvamusele, et kinnisvara by default on parem investeering, kui autod. Kõik sõltub - ajast, investori huvidest ja pädevusest ja sajast muust tegurist.

Iga investeering on risk, sõltumata kas seda teha autodesse, kinnisvarasse, aktsiatesse jne. Tõsi, autode hoiustamine on üldjuhul kallim, kui maamaks või väärtpaberikonto teenustasu, samas 1M+ suurujärgus rääkides võib auto hoiustamine-konserveerimine maksta sama palju kui sarnase suurusega aktsiaportfelli teenustasud.

Kel lähemalt huvi, siis autode hinnaindeksite põhjal on võimalik nende (ajaloolist) tootlust ka väga detailselt näha:

http://www.historicautogroup.com/
https://k500.com/the-index

Huvitavat lugemist leiab ka:
https://www.amazon.co.uk/Better-Than-Gol...0956864481


(10-03-2020, 09:47 PM)mbw204 Kirjutas: Ei mõelnudki seda, millega "ärikad" tegelevad- see rohkem aferismlus, aga ilmselt JOKK jne.

Lihtsalt autode konserveerimine, et hiljem kallimalt hiljem maha müüa tundub küllaltki riskantne ettevõtmine. Kui endale sõitmiseks osta ja autot nautida ka, siis on juba teine teema- lõppkokkuvõttes täpselt nii ongi, et igaüks otsustab ise enda aja ja raha üle.

Vasta
Kõige parem investeering nö laiatarbe autode osas vist oli Vw hipibuss, kes madalaeisus ostis ja täna tahaks realiseerida.
Et hind on langenud suhtkoht nulli ja pärast teinud ülisuure kasvu, samas tutika hind/väärtus kunagi oli madalam kui ta on seda nüüd pruugitud/taastatud kujul.

Muud näited ala Porsche 911 jne....nad olid juba algselt hinnas...

Mersul pole väga häid näiteid. Autod algselt kallid ja suurtes mahtudes toodetakse. Va eriseeriad.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
(10-03-2020, 10:24 AM)hents99 Kirjutas: Eks väärtus sõltub hetkeolukorrast selliste puhul. Nt täna/homme USAs dollari eest müüa ei tahaks Eusa_doh Euro vs USD hetkel.

Juba tasub dollari eest müüa....homme ehk veelgi parem Eusa_dance
Euro vs usd kurss.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Müügis olev rämps Laur 25 22,898 16-04-2020, 12:15 AM
Viimane postitus: nostromo
  Tšehhi numbritega mersud mamg 7 13,684 04-12-2017, 01:34 PM
Viimane postitus: väikemees
  Tallinn tahab mitmed mersud kollaseks teha ReinGSM 15 17,076 04-09-2017, 11:05 PM
Viimane postitus: madis71
  ilusad mersud arturmalcik 8 11,730 30-05-2016, 02:20 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Ettevaatust müügis oleva Mb`ga m20b20 10 11,509 07-08-2012, 10:41 PM
Viimane postitus: m20b20
  Mersud erinevates filmides Sheik 36 23,973 28-12-2011, 05:24 PM
Viimane postitus: Priit
  Huvitavad müügikuulutused (Mercedes) Karl 159 95,986 26-09-2011, 05:16 PM
Viimane postitus: v6sa
  Huvitavad Mersud! Ardo 9 11,131 19-03-2010, 06:52 PM
Viimane postitus: Priit
  RE: Huvitavad müügikuulutused (Mercedes) liiv 0 3,752 17-02-2009, 10:01 PM
Viimane postitus: liiv
  Norras müügis olevad MB'd Renkju 16 15,532 20-01-2009, 12:29 AM
Viimane postitus: Renkju



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne