Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
automatkasti rikke aidake
#1
Question 
autol kadusid kõikk edaspidi käigud foori all ära .kui tuli fooris süttis siis mina jäin tropiks ristmikule seisma ainult tagurbidi käikk on olemas ja kõikk .....:confusedangry:
oskab keegi ütelda miks nii järsku kadusid käigud mis on selle põhjus ja mida peab vaatama ja uurima ????? kust viga otsida :eureka:
Vasta
#2
Arvan, et rike tekkis õli puudusest.

Paremal juhul piisab õli lisamisest, halvemal tuleb käigupakid ära vahetada.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#3
:confusedangry: ma täitsa loll .....mis asi on käigupakkid ?? ehks seletad lähemalt palun.
Vasta
#4
Käigupakid=4 siduriketast ühes metallsilindris konkreetse käigu jaoks
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#5
Suur tänu seda ma tahtsingi täpsustada ...Kas keegi oskab vel ütelda kust oleks võimalik osta seda rem komplekti .
Vasta
#6
Rem komplekt sisaldab ainult tihendied - ja neid ei ole seal üldse vähe.....
Ja maksab ka mitu tuhat krooni....Õli proovisid? Kui ei miskit, siis kast lahti ja näed olukorda...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#7
margooni Kirjutas:Suur tänu seda ma tahtsingi täpsustada ...Kas keegi oskab vel ütelda kust oleks võimalik osta seda rem komplekti .


kast maas nüütseks näha midagi ei old õli oli normis värvus ilus puhas ilma kõrbe lõhnata ..... kes oskab ütelda kust saab osta seda töökorras metalsilindrit koos käigupakkitega ?
Vasta
#8
Vaevalt et eraldi saad, kui siis ikka kasutatud kast....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  mb c180 w202 aidake mb jann 0 1,766 16-09-2015, 10:32 AM
Viimane postitus: mb jann
  Aidake mootori õli valimisel kaspar 24 28,338 22-11-2013, 10:31 AM
Viimane postitus: estmersbenz
  Aidake palun valida SECile alarmilahendust Blue Chip 11 7,620 01-09-2011, 02:21 PM
Viimane postitus: Blue Chip
  aidake siduriga!!! Hydroid 10 4,426 09-04-2008, 07:34 PM
Viimane postitus: Hydroid
  Aidake leida vaakum toru asukohta: W2intz 8 5,489 11-10-2007, 07:56 PM
Viimane postitus: W2intz
  Aidake selgusele jõuda KW suhtes!! black230ce 3 2,804 08-05-2007, 10:26 PM
Viimane postitus: Pets
  Eelsüüterelee? aidake! sassuno 8 4,296 16-03-2007, 01:10 AM
Viimane postitus: reimpz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne