Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
võib-olla nali võib-olla mitte???????
#1
küsimus minust targematele keste siin head nõu alati annate ja aitate-  kas kutsikale w201 sobivad kõik ajud olenematta ajul olevast koodist? mulle üks lammari vend siis ütles, et vahet pole mis seal peal on küll töötab aga ma ei usu seda...   öelge ka sõna sekka
Vasta
#2
Loogiliselt võttes,siis milleks need numbrid seal üldse on?Usun,et lammarivend ajas sulle paska.
Vasta
#3
Mõjub ikka ju. 2,0d aju annab kütusekulus võitu ja läheb umbes 5l/100km peale kütet. 3,2l bensuka aju annab seevastu võimu juurde, kuid kütusekulus kaotad.. Ise kasutan teleturu problaster 7200 aju, mis vahetab neid aju kiipe automaatseltSmile
Vasta
#4
Topo Kirjutas:Kui sa nalja teed siis tõsta käsi ülesse või kirjuta kah, et nali oli.
Kuna ma mitu korda lugesin ja mõtlesin kas see jutt on õige või mitte aga kui sõbrale andsin lugeda ütles ta kohe, et sa teed nalja.

Hakkad jälle pihta oma lapsiku jutuga? Kasutajakontosid võid ju iga nädal juurde vorpida, ent käekiri on kõigile tuttav. Kui tõesti lolli mängimisest rahuldust saad siis palju õnne ning mine ka vahelduseks mujale foorumitesse "särama"...
Vasta
#5
Kunagi rääkisin Mersuproffessor Jaanisega teemal 126 ja kommukad.
Oli pannud tuttava kuuele teise markeeringuga kommuka ja auto sõitis ilusti. Kuid võttis 100km peale ca 3 liitrit rohkem kütust, nuta või naera ja regulli palju tahad. Ei osanud ka tema mõistliku seletust sellele öelda.

Topo, siin püsimis eesmärgil loe ainult teemasi ja ole kuss, ära kirjuta enda huvides midagi ja kuhugi.
Vasta
#6
kas topo = masuudipress a´ka auto1 või saan ma millestki valesti aru?
Vasta
#7
R129 Kirjutas:kas topo = masuudipress a´ka auto1 või saan ma millestki valesti aru?
Ei saa valesti aru.
Vasta
#8
No pangu siis plokk peale kui IP sama on. Mis lasteaed kasvataja mäng siin nii adminnide kui ka selle tobu poolt käib? Nagu mingi game, et oodatakse jälle kuni lollide postituste hulk ületab kriitilise meele ja siis tegutsetakse kasutaja kõrvaldamisega. Võiks ju ennetada või mis?

Aga ajude poolest - võib ka erineva numbriga toode sobida - päris palju on neid detaile mis MB varuosaprogrammis uuteks asenduvad. Niimoodi ennustada "kas sobib või mitte" on suht mõtetu tegevus. Alusta sellest et räägid mis auto on ja olgu ette ära öeldud, et 190 E 2,0 ei ole korralik identifitseering vaid ikka VIN kood ning teistele ka aastaarv ja mootori number kirja.
Vasta
#9
DemokraatiaIcon_biggrin
Vasta
#10
Topo Kirjutas:Kui vanaks peab saama,et vinnid ära kaovad?

Vastus peitub siinWink Sind oodatakse seal.
Vasta
#11
T6nu Kirjutas:Mõjub ikka ju. 2,0d aju annab kütusekulus võitu ja läheb umbes 5l/100km peale kütet. 3,2l bensuka aju annab seevastu võimu juurde, kuid kütusekulus kaotad.. Ise kasutan teleturu problaster 7200 aju, mis vahetab neid aju kiipe automaatseltSmile

Kas see polegi siis nali või ...
Vasta
#12
tere jälle Smile
vinni teemale lisaks panen siis täpsemad andmed ka kirja-
mb 190e
1997cm3
87kw
1986a
5 ust
5 käiku
vin kood- WDB 2010241A3642
mootori numbris oli vist mingi 104 kuskil sees aga võin eksida
pritse on ke-jettronic

eile panime ta ilma ajuta tööle, käis küll aga jõudu ei olnud=) aga niiskuse ja linnupesad lasime mootorist/summutist välja
Vasta
#13
Heinar Kirjutas:
T6nu Kirjutas:Mõjub ikka ju. 2,0d aju annab kütusekulus võitu ja läheb umbes 5l/100km peale kütet. 3,2l bensuka aju annab seevastu võimu juurde, kuid kütusekulus kaotad.. Ise kasutan teleturu problaster 7200 aju, mis vahetab neid aju kiipe automaatseltSmile

Kas see polegi siis nali või ...

Ise, kui kirjutasin seda, mõtlesin naljana. Arvestades ntx seda, kaua Karl enda autole kommukat otsis, kui erinevad eri mootorite tööpõhimõtted on, siis ei ole võimalik, et erinevad mootorid, aga üks kommukas. Kuid tuleb välja, et mingi tõetera asjal ikka sees.

maisalup Kirjutas:tere jälle Smile
vinni teemale lisaks panen siis täpsemad andmed ka kirja-
mb 190e
1997cm3
87kw
1986a
5 ust
5 käiku
vin kood- WDB 2010241A3642
mootori numbris oli vist mingi 104 kuskil sees aga võin eksida
pritse on ke-jettronic

eile panime ta ilma ajuta tööle, käis küll aga jõudu ei olnud=) aga niiskuse ja linnupesad lasime mootorist/summutist välja

Sellisele mootorile peaks ajusid lammarites olema küll ju. Või mingi muu probleem?
Vasta
#14
Kas lõpust VIN koodil midagi puudu ei jäänud? Praegu ei tunne autot täielikult ära. Mootor on ju 102?

Siin väike pilt (kui on õige osa). MBl on niiiiii tohutult erineva konfiguratsiooniga pille ja on sadu "erilisi" autosid mis võivad küll sama aastaarvuga olla mis sinu pill kuid näiteks Rootsi Takso lisadega sõidukitel või Šveitsi keskkonnanõudeid arvestaval pillil on hoopis teise koodiga aju. Jällegi samas mingi 128 autot tarniti Šveitsi (suvaline näide) ja nendel lubati peale panna karmim süüde mis keskkonda "saastas".

Vt kahte lisafaili siis saad aimu mida ma mõtlen.

.pdf   201.pdf (Suurus: 51.98 KB / Tõmbamised: 18)

.pdf   201-805.pdf (Suurus: 57.59 KB / Tõmbamised: 6)

.pdf   201-806.pdf (Suurus: 57.7 KB / Tõmbamised: 4)
Vasta
#15
Topo Kirjutas:Parem öelge kohe otse välja,et te ei taha mind siia foorumisse ja ärge keerutage enam.
Kui ma oodatud ie ole siia siis ma ei tule kah enam siia ja vaadake kuidas ise siis hakkama saate.

Kui sa veel pole aru siiani saanud, siis:

JAH, ME EI TAHA SIND SIIA FOORUMISSE!!!
Vasta
#16
Mina olen veel liiga noor Icon_lol , et sellisel teemal kraaksuda, kuid olen mitmel korral mõelnud et foorumisse regamisel peaks olema kohustuslik lahter asukoht, reaalne e- mail, telefoninumber ja kasvõi inimese nimi, mis muidugi oleks ainult adminnidele nähtav.
Võiks ka olla mingi elementaarne test auto ja tehnika vallast, nagu on mitmetes teistes tehnikafoorumites kasutajaks regamisel.
Vast siis jääks vähemaks igasuguseid autosid, masuudipresse ja muid pullivendi, kes pole õieti veel kirjutamagi õppinud.
Sorry kui läks veidi OT.

Vasta
#17
Milleks oma aega kulutada imbetsilli küsimustele vastamiseks?!
Tee endale blogi ja pane link siia, kes tahab käib seda lugemas ja võibolla isegi vastab küsimustele
Vasta
#18
no ma selle vin-koodi kirjutasin tokumentidest nagu ta seal oli, ja aju puhul on see, et mul aju lõpu numbrid 220, aga eestis igal pool on saada 160 lõpuga ajusid või oli 161. täpselt ei mäleta aga siin sai uuritud miks seda nii raske leidaEusa_doh teisi on igal pool olemas
Vasta
#19
maisalup Kirjutas:no ma selle vin-koodi kirjutasin tokumentidest nagu ta seal oli, ja aju puhul on see, et mul aju lõpu numbrid 220, aga eestis igal pool on saada 160 lõpuga ajusid või oli 161. täpselt ei mäleta aga siin sai uuritud miks seda nii raske leidaEusa_doh teisi on igal pool olemas

tok-tok-tok-tok-tokumentidest
Vasta
#20
ajude möll proovitud ja saab igasuguseid panna, aga ei tööta. kala sees selline, et külmkäivitus pihustid ei avane, kas siis tõesti kõik ajud läbi põletatud või on viga kuskil mujal? mu mõistus otsas ja rahakott tyhi, ei saa aru mis tal häda on.
kas valga-võru kandis on kedagi kellel on 1987 2.0l 87kw ke-jettronic sõitev, et kontrollida kas tõesti aju viga? ja oleks tänulik ka info eest kust saab 0,52 oomist takistit, prooviksin parandada vana aju, sai välja selgitatud, et see on kurjajuur mis läbi põles. tallinnas on oomi poes aga kas lõuna-eestis ka selliseid poode on?
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vito w639 roolisambal mitte midagi ei tööta Rix383 1 195 09-07-2023, 07:41 AM
Viimane postitus: v6sa
  M278, chippida või mitte? ville 8 4,747 13-08-2018, 11:09 AM
Viimane postitus: v6sa
  Kas OM603 ja M104 käpad võivad ühesugused olla karuanton 17 10,379 17-02-2014, 05:55 PM
Viimane postitus: jaan140
  K:kord tuleb sooja kord mitte,Sprinter 2.2 110kw arcar 0 1,550 27-01-2014, 01:00 PM
Viimane postitus: arcar
  Mis asi see olla võiks? HotPapa 15 10,526 03-12-2008, 01:05 AM
Viimane postitus: Rolz
  Kas nii võib!Kiire Wots 15 10,574 18-06-2006, 05:05 PM
Viimane postitus: Leps615



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne