Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ärge ostke oma autole BOSCH'i kojamehi!
#1
Exclamation 
Omad vitsad peksavad, kunagi 124 ajal ostsin ka Boschi kojamehe, oli saast, kirusin ja vandusin, et enam kunagi ei osta. Ostsin SWF'i asemele mis kestis aastaid.

Kuna SWF'i ei õnnestunud leida kuskilt ja hulk aastaid halvast kogemusest möödas, siis valisin Boschi kuna orig. on ka Bosch'i logoga ja MB koodiga (aga poole kallim)... Ohh õudust, kõigest pool aastat möödas ja triibutavad ja pühivad sitemini kui 4a kasutatud MB koodiga Bosch'id.

Jutt siis nendest w211 ilma raamideta kojameestest, aga vahet vist pole, üks pask kõik. Retard
Vasta
#2
Ma ostsin raamita Championi ja juba pool aastat töötab väga normaalselt. Koos autopesuga tuleb ka kojamees korralikult puhtaks pesta.
Vasta
#3
Parem 65.- Maxima variantidest me ei räägi... need on juba kõige vastupidamatuse tipptooted
Vasta
#4
MB logoga karbis Bosch ja Boschi keskusest ostetud kojamees väga erinevad kvaliteedi suhtes.
BTW, küsisin BAKTist oma W210le kojamehe, hinnaks oli 390.- , kusjuures Silberis maksab nn originaal kojamees 349.- ...
Vasta
#5
Eks see kõik suhteline.....sõltub esiklaasi korrasolekust (täkked ja kriimud), kui palju inimene kasutab vett koos kojameestega jne. Mina näiteks olen Championidest täielikult pettunud ja ei osta iial enam. Sprinterile sai ostetud ainult esindusest kojamehi ja kestsid väga hästi.
SWF pole ka üldse paha, väga normaalselt teevad oma tööd.
Vasta
#6
Eks  esiklaasi pinnakvaliteet mõjutab ka kõvasti kojameeste eluiga. Kui ikka liivast kergelt matistunud see klaasipind ,siis sööb see kummi päris normaalselt ja laheb kojamehi nagu muda. Aga poole aastat tagant on neid küll kallis vahetada!
Vasta
#7
Hetkel ei tea, kuid kunagi olid müügil kollastes karpides kojamehed nimega "Dyna", neid müüsid EK tanklad ja palju autopoed. Tootjamaa oli vist Brasiilia ja kojamehe kummid sisaldasid eriti palju kautsukit. Väga head asjad olid hinna ja kvaliteedi suhtes.
Vasta
#8
Praegu saab prismast 75 krooniga ilma raamita kojamehe, usun, et mingi aeg toimetavad needki üsna viisakalt.
Vasta
#9
Indrek Kirjutas:Praegu saab prismast 75 krooniga ilma raamita kojamehe, usun, et mingi aeg toimetavad needki üsna viisakalt.

Proovitud variant, ühe hooaja kestavad ilusti. Minu auto esiklaas on ka eriti kehvas seisus (kulunud ja ohtrate täketega), nii et üllatusin täitsa positiivselt. Olin valmis variandiks, et viskan nad kohe minema peale proovimist, kuid polnud viga midagi. Peale üht hooaega lagunes muidugi karkassi ja kummi ühendavad kinnitused ära Icon_lol. Samas olid need odavad raamita jublakad palju vaiksemad, kui metallraamiga firmatoodang. Olen kasutanud nii Championi kui ka SWF'i toodangut.

Talveks on mul ostetud Championi talvised kojamehed (EDIT: musta kummi sisse pakitud raamiga) ja nendega läheb nüüd teine talv. Täitsa rahul.
Vasta
#10
Mingile Audile ostsin vist ka Championid, krdid olid plastikust raamiga ja talvel läksid katki jääst puhastades. Siis ostsin vist Valeo kojamehed, need olid küll väga head. Präägast meenus, et taksojuhid kiitsid Trico kojamehi. On keegi kuskil müügil ka näind?
Vasta
#11
Trico kojamehed ostsin vist kunagi Kadaka Imre juurest (siis kui ta oli ikka Kadakas), olid täitsa head asjad, kestsid küll.
Vasta
#12
Valeo omasid kasutanud ja ühtegi halba pole öelda nendekohta.
Vasta
#13
Markko Kirjutas:Valeo omasid kasutanud ja ühtegi halba pole öelda nendekohta.
Kust neid soodsalt MB'le saab?
Vasta
#14
marek Kirjutas:
Markko Kirjutas:Valeo omasid kasutanud ja ühtegi halba pole öelda nendekohta.
Kust neid soodsalt MB'le saab?

www.isogreen.ee
Vasta
#15
Indrek Kirjutas:
marek Kirjutas:
Markko Kirjutas:Valeo omasid kasutanud ja ühtegi halba pole öelda nendekohta.
Kust neid soodsalt MB'le saab?

www.isogreen.ee
Ma olen Järvelt Ben`ist ostnud
Vasta
#16
Minu kogemused:
1) Champion - üks lendas mnt-l minema, kinnitus ei klappinud absull.
2) Valeo - w126-le seda istuma ei saanud, samuti kinnitus pani segast.
3) Boch - Baktist ostes on saast, kui siis ilma raamita kummid on ok.
4) Originaal Bosch - eelmisest öö ja päev ja minu jaoks parim endiselt.
Olen loobunud mõõmast, jändamast ja @££@$$$ ja värisemast, kas lendab eest ära või mitte,
pigem maksan rohkem ja võtan orig, istub kui valatult ja kestab ja täidab oma eesmärgi.
SWF on ka väga ok ja ka kasutanud aga Eestist neid vist ei saa?
Vasta
#17
Rolz Kirjutas:Minu kogemused:
1) Champion - üks lendas mnt-l minema, kinnitus ei klappinud absull.
2) Valeo - w126-le seda istuma ei saanud, samuti kinnitus pani segast.
3) Boch - Baktist ostes on saast, kui siis ilma raamita kummid on ok.
4) Originaal Bosch - eelmisest öö ja päev ja minu jaoks parim endiselt.
Olen loobunud mõõmast, jändamast ja @££@$$$ ja värisemast, kas lendab eest ära või mitte,
pigem maksan rohkem ja võtan orig, istub kui valatult ja kestab ja täidab oma eesmärgi.
SWF on ka väga ok ja ka kasutanud aga Eestist neid vist ei saa?
Mul ka selle Championi kinnitus oli täielik jama ja tahtis eest ära lennata. Võtsin siis selle katkise Prisma hiinaka kinnituse, paigaldasin championi külge ning voila - seisab ilusti eesIcon_razz
Vasta
#18
Ostsin Masterile Championid, kuid kasutan originaal kinnitust. Masteri originaal 850 paar, championid 420. Masteril on klaasipesu düüsid luua küljes.
Praeguseks ees olnud kuu, siiani toimetavad hästi.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#19
Vahetasin autol esiklaasi ja ostsin samast ka Boschi kojamehed, paari kuu pärast ostsin juba uued kojamehed ( mitte enam Bosch), sest kummid läksid kõvaks ja pühkimiskvaliteet ei kannatanud enam kriitikat. Ärge ostke Boschi kojamehi kõlab ka minu sõnum.
SEC-i ja SL-i sõltlane.
560SEC, SL55, G55, 190E 2,0B, C400 4M Coupe = 1258KW
Vasta
#20
W126'le polegi mu teada ühtegi teist peale boschi (originaali) mis sobiks nii nagu peab. Eelmise sajandi lõpus-selle sajandi alguses oli tõsine probleem leida w126'le kojamehi, lõpuks avastasin Actrose kummid alla 100kr/tk.

Enne seda sai igast trikke tehtud, küll fairy'ga sooja veega pesta, siis piduriõliga kumm pehmeks ja siis hariliku pliiatsiga üle tehtud...Aga lõpuks tüütas ära. Badgrin

SWF'i peaks tooma maale Autodet, aga kui küsisin siis polnud laos.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  tausta uuring autole v2ikejoss 1 2,544 21-08-2017, 03:38 PM
Viimane postitus: indrek
  Milline aku osta? (100 Ah aku, Bosch S5 näiteks?) v6sa 60 66,109 21-11-2013, 09:00 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne