Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OÜ V.J.V autoremont 30-60% kõigile
#1
Tervist,

ei ole kindel, et õige alafoorum, ent sooviks tagasihoidlikult üht remonditöökoda mainida, mis kõigi mu autode vead sisuliselt "aitäh" sõna eest lahendanud.

Keskmiselt olen maksnud tehtud tööde eest 30-60% vähem kui ükskõik, millises muus "odavas" töökojas.
Koht asub ise Pärnus, ent mina käin seal remontimas hoolimata oma Tallinnas asuvast elukohast.
Hakkama saadakse kõigega: mootori vahetus, värvimine, x-asi, mis tahad teha.
kontaktandmed sel lehel:

Koduleht
Vasta
#2
lõbusad vennikesed koos. olen nende kohta kuulnud ja tean, et teevad tõesti head tööd vägagi odavalt. telefonile on vastatud ka pühapäeval peale 19. - see 24h on täitsa usutav Big Grin
Vasta
#3
Tutvustus ka super hea :
Meie garaaz pole ilus ja särav, meie töölised ropendavad veidi rohkem kui peaks ning teksad, mida nad kannavad on ketassae sädemetest auklikuks põlenud. Tunked on väikestele tüdrukutele, tõeline remondimees tunnetab oma kehal, kuidas auto terveneb. Tema ongi auto.

Niisiis on teil valida, kas istuda mõnusal nahkdiivanil mõnes firmateeninduses oodates suurt arvet ja jätkuvalt mitte töötavat autot või tulla meie garaazi, kus mehed teevad hingega tööd... ning seda nii odavalt, et peagi on Teil raha koju parem diivan osta kui see, mis Silberis on. Kuigi asume Pärnus käivad ka Tallinna inimesed siin oma autosid remontimas, seda just pakutava hinna ja kvaliteedi suhte pärast.

Kas kliendid on rahul? Meie koduleht on tehtud rahuloleva kliendi poolt, kes ostis omale just diivani ning oma tänulikkuses hea töö eest selle web page'i tegi
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#4
Kunagi helistasin kell 2, kuna teadsin, et vend nagunii ei maga.
Ei maganudki, mingeid piduriklotse vahetas.... .

Sõbrale läks 99' Passati sillaremont Pärnus käimisega 3000.- vähem maksma kui Tallinnas üldse jupid maksavad. See on ulme koht!

Edit:

Kell 2 hommikul siis, ehk öösel :-)
Vasta
#5
Ülihea tutvustus (Y) Big Grin

ja nooh. äkki peaks isegi selle ette võtma Smile aga ma kujutan ette. et päris keeruline on sinna vist aega saad ? Smile kuna käedjalad on tööd täis ?
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#6
Ma kardan et kui mina oma auto veaga lähen siis on vaid 2 variant nendelt vennikestelt.
1) Kas teevad veel hullemaks
2) Saadavad mu tagasi ja ytlevad et nemad ei tegele.

Või tõesti saavad nad kõigega hakkama ja annavad garantii oma tehtud tööle ilma pärastiste lisakulutusteta?
Vasta
#7
Reddog Kirjutas:Ma kardan et kui mina oma auto veaga lähen siis on vaid 2 variant nendelt vennikestelt.
1) Kas teevad veel hullemaks
2) Saadavad mu tagasi ja ytlevad et nemad ei tegele.

Või tõesti saavad nad kõigega hakkama ja annavad garantii oma tehtud tööle ilma pärastiste lisakulutusteta?
sul peaks olema hübriid tuumaallveelaev, et nad su tagasisaatmisele mõtlema hakkaksid.Icon_lol mis mureks on, kui saladus pole?
Vasta
#8
kas polegi veel kuulnud, ainult hübriid tuumaallveelaevu tehakse juba tükk aega.
Vasta
#9
Aja saamine väga kerge, kuna hetkel teavad veel vähesed sellest kohast.
Mina saan tavaliselt aja samaks päevaks.


Pole kordagi mulle ega sõpradele seal jura tööd tehtud.
Alati 5+

See koht on muinasjutulisem kui piiks harry potter.

Reklaamin seetõttu et koht on pankroti ohus.
Miks? Sest keegi ei tea neid tüüpe eriti ja masule kohaselt on palju maksmata arveid (üks10a vana passat seisab seal juba 2a kuna omanik pole leidnud 4000 eeki)

Pange aeg kinni ja veenduge ise et ülim koht.
Vasta
#10
urraa Kirjutas:(üks10a vana passat seisab seal juba 2a kuna omanik pole leidnud 4000 eeki)

Ma tulen 5k sinna Big Grin ja viin auto ära Big Grin



aga mis ma oskan öelda, soovin palju edu, ja loodan,et ei lähe asi pankroti. oleks kahju heast kohast ilma jäeda. ja loodan,et rahvas leiab selle Smile
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#11
Lugupeetud hr. urraa, äkki ei peaks MB Klubi foorumi "Soodustused MB Klubi liikmetele" teemas tuututama osskultuurist ja sierralammaritest!
Vasta
#12
Rait Kirjutas:Lugupeetud hr. urraa, äkki ei peaks MB Klubi foorumi "Soodustused MB Klubi liikmetele" teemas tuututama osskultuurist ja sierralammaritest!

Kui peen. See osskultuur remondib ka MBsid väga odavalt, nii et otsustasin koha siia kirja panna. Postitus oli mõeldud siiski inimeste jaoks, kel raha vähe ja keda ei huvita, et töökoja hoovis on purskkaevu asemel mõni laiali tõmmatud Scorpio.
Vasta
#13
Väga hea, et Pärnu kant kah ühe MB mittekartva autoremondikohaga on varustet.

Samas teeb natuke ettevaatlikuks, et head, kättesaadavat ja kliendi vajadustest lähtuvat teenust müüv firma ikkagi pankroti veerel kõlgub...

Mis puutub Fordifoobiasse, siis Silber (ja mõned teised) hõbetähele spetsialiseerunud ettevõtted on ju olemas... Ja kui täht-tähelt võtta, siis on ka Silberis MB vaid üks kolmest...

Hea, et positiivset kogemust jagatakseThumbsup
Vasta
#14
Ja kui täht-tähelt võtta, siis on ka Silberis MB vaid üks kolmest...

Tegelikult kaks kolmest.(mitsu-bishi ju ka)
Vasta
#15
Lõoke Kirjutas:Ja kui täht-tähelt võtta, siis on ka Silberis MB vaid üks kolmest...

Tegelikult kaks kolmest.(mitsu-bishi ju ka)

Kui siin "ära panemiseks" läks siis tuletaks meelde veel:
Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge, Mitsubishi
Vasta
#16
Icon_razz MAYBACH-i teevad ka .
Vasta
#17
UNIMOG-i ka.
Vasta
#18
On kellelgi informatsiooni, kas see asutus on pillid kotti pannud või eksisteerib mingil uuel kujul, esimeses postituses olnud link igatahes on tühi?
Vasta
#19
selle "üliägeda remondi töökoja" töökvaliteedist ja suhtumisest jutuke, ühest teisest populaarsest foorumistIcon_smile

http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...&hilit=GTO
Autoremont tartus
5015578

asukoht
Vasta
#20
Pakun, et kõik (kes siin kiitnud..) ennast nüüd ülilollilt tunnevad pärast sellise pasa väljatulemist...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Autoremont ja hooldus Tartus. Hinnad soodsad ja töö kvaliteetne! TartuMB 0 88 10-03-2024, 08:37 AM
Viimane postitus: TartuMB
  Autoremont Autodok24 pablo 0 3,386 24-05-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: pablo
  differ.ee Autoremont, diagnostika, rehvivahetus, pesula andrec 15 15,372 29-05-2017, 07:09 PM
Viimane postitus: andrec
  MB autoremont MbLammutus 2 5,169 25-05-2016, 10:20 PM
Viimane postitus: mbcdi
Exclamation MB AUTOTEENINDUS, autoremont, mootoriremont, diagnostika, soodsad varuosad ATLANT 6 12,989 03-12-2012, 11:01 PM
Viimane postitus: ATLANT
  Autoremont, rehvitööd, klaaskuuli pritsi tööd (Tartus) einar 2 6,351 19-01-2011, 08:39 PM
Viimane postitus: einar
  Car Force OÜ rehvivahetus ja autoremont aikon 0 4,194 21-10-2010, 09:56 PM
Viimane postitus: aikon
  Autoremont ja rehvivahetus. http://123garaaz.weebly.com/ carmen 3 7,794 05-09-2010, 09:34 AM
Viimane postitus: carmen
  Autoremont Ja Värvimine Tartus/Reolas + BAGISÕIT!!! bluedogster 24 30,387 04-08-2010, 08:57 PM
Viimane postitus: portos
  Autoremont ja hooldus gunnar123 1 3,249 16-05-2010, 11:54 PM
Viimane postitus: R129



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne