Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas sinu autost on midagi varastatud?
#1
Exclamation 
Nii puhtalt informatsiooni pärast sooviks siis foorumikasutajate abi ja informatsiooni.

Kõik, kellel vähegi vitsimist on, võiksid täita alloleval lingil klikkides avaneva küsimustiku. Vastata ainult juhul, kui sult on midagi varastatud.

Vasta küsimustikule

Informatsiooniks veel niipalju, et vastuseid kasutan pelgalt statistika tegemisel, kellegi isikuandmeid ei küsita ega ei salvestata, samuti ei avaldata tulemusi üksikvastustena.

Kui piisavalt vastajaid on koos, siis saab teha statistilise aruande, mille ma ka siia samasse üles panen.

Eesmärk on siis selgitada välja eestimaa kõige valulisemad kohad, tallinna linnaosad ja tänavad, kus autovargused toimuvad. Samuti, mis tüüpi sõidukid on vargustes kõige tihedamini osalenud.


Kui keegi soovib teada, mida ma sellega saavutada üritan, siis PS abiks, kuid niipalju võin öelda, et ei kavatse tulemustest sõltuvalt hakata ise tegelema autovargustega - tahan lihtsalt rahvale ja endale teadvustada, kus kandis võib kõige suurema tõenäosusega autost või selle juppidest ilma jääda.

Ehk nii mõnigi inimene saab hiljem oma auto mujale parkida, kui avastab, et praegune koht pole kõige turvalisem


Tänan kõiki, kes vaevuvad vastamast

Indrek
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
on küll varastatud igasugust staffi, kuid kõige idiootlikumana tundub ära varastada kasutatud lõhnakuused ja maki pult ja jätta alles makk plaadid, tel laadijad jne.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Laur Kirjutas:on küll varastatud igasugust staffi, kuid kõige idiootlikumana tundub ära varastada kasutatud lõhnakuused ja maki pult ja jätta alles makk plaadid, tel laadijad jne.
no mul varastati üsna mitu aastat tagasi ära ca 10 tyhja cd plaadi karpi, plaadid olid boxis!! :bigsmile: ja ca3500kr maxvad päiksekad jäid ka alles...

aga no varastele olen päris palju asju "kinkinud"... enam ei tulegi kõik meelde.
Vasta
#4
Käidi ka siis minu 123 sees kuu aega tagasi.
Võeti kaasa ainult prügikotid....need mis tanklas tasuta, ja tuhniti ukse taskutes, kus olid ainult tühjad suitsupakid.
Makk jäeti puutumatta (polnud ka suurem asi :tongueSmile
Vasta
#5
Peeglike, peeglike sei..., oh krt, polegi enam seina peal.

Ehk siis nuudseks paevaks kaks korda peeglid rannanud.
Vasta
#6
Pnge vastused ikka antud küsimustikku

Vasta küsimustikule

Siis mul lihtsam statistikat tegema hakata
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
Omateada nagu sai pandud.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kumb siis on, kas 59kw või 65kw Lepz 11 1,136 04-12-2021, 03:33 PM
Viimane postitus: Lepz
  Mis on saanud sellest autost? Anis 2 1,822 06-07-2020, 08:44 PM
Viimane postitus: Anis
  Kas kellegil on maanteeametis mõnda asjalikku ja mõistlikku tuttavat ametnikku? Werewolf 10 8,290 14-06-2019, 11:49 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Kas keegi klubi rallikat saaks see nädal vedada Sõjamäelt Tondile indrek 1 2,365 09-05-2018, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Kas nüüd on siis lõplikult MB pensionäri auto kes sõita ei oska? marek 25 15,122 05-02-2018, 06:35 AM
Viimane postitus: .Alar.
Question Kas keegi paigaldab elektrilist toonkilet? SGM 2 3,561 13-01-2016, 01:33 PM
Viimane postitus: SGM
  K: Kas kellegil on laenata OBD 2 veakoodi lugejat? kentq 0 1,836 17-09-2015, 12:49 PM
Viimane postitus: kentq
  kas keegi teab sellest autost midagi apaal 3 4,097 23-05-2014, 03:31 PM
Viimane postitus: Lahekas
  Poleerimine Madara autopesulas Madara 33/5-kas usaldusväärne koht? nostromo 4 6,649 16-05-2014, 10:47 AM
Viimane postitus: berg
  Varastatud w220 esipampri liistud Ro8ert 2 2,632 15-05-2014, 07:54 PM
Viimane postitus: free4offers



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne