Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sooviks laenata lisa-kaugtulesid.
#1
Äkki on kellelgi laenata lisa-kaugtulesi selleks nädalavahetuseks. Tulemas on võistlus ning mitu katset jääb kahjuks/õnneks pimedasse. Ühed lisatuled on küll olemas aga ühte või kahte paari oleks juurde vaja. Tulede klaasid võivad olla pragulised kuid reflektorid suuremosas terved. Saame enne diili tulede hinnas kokku leppida juhuks kui peaks tuled katki sõitma. Hädasti oleks vaja, ehk saab keegi aidata.
Põhjus miks ei osta on kuna rahvaralli jääb ilmselt meile viimaseks ning sportralliautole tulevad hoopis teised tulede kmpl.

Märku võite anda siin teemas, saata ps või helistada.
Vasta
#2
Lähed Saaremaale rahvarallit sõitma?

Ise aretasime kiirelt endale sellise komplekti ette, üks tulede paar maksis 560 eeku (kokku 2 paari) + pisut juhtmestikku ja garaazis leiduvat rauda. Valgustavad päris kenasti.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#3
soo Kirjutas:Lähed Saaremaale rahvarallit sõitma?

Ise aretasime kiirelt endale sellise komplekti ette, üks tulede paar maksis 560 eeku (kokku 2 paari) + pisut juhtmestikku ja garaazis leiduvat rauda. Valgustavad päris kenasti.

Käisin ka täna vaatamas aga ei leidnud midagi rahuldavat. Need mis nägin need hakkasid alles 900 eegust aga kuna üheks korraks vaja siis ei raatsi osta.
Aga jah saaremaa rahvarallile on minek. Kust sa muidu ostsid need tuled?
Vasta
#4
On olemas- Tartus, kui on soovi. Ovaalsed hellad.
Vasta
#5
T6nu Kirjutas:On olemas- Tartus, kui on soovi. Ovaalsed hellad.

Hm Tartu jääb natsa kaugele hetkel. Ehk saan lähemalt, kuid arvestan sellega.
Vasta
#6
Kui enne reedet teada anda, saan sõbraga ehk Tallinna saata. Aga ok.
Vasta
#7
vaatan homme
Vasta
#8
kuld Kirjutas:
soo Kirjutas:Lähed Saaremaale rahvarallit sõitma?

Ise aretasime kiirelt endale sellise komplekti ette, üks tulede paar maksis 560 eeku (kokku 2 paari) + pisut juhtmestikku ja garaazis leiduvat rauda. Valgustavad päris kenasti.

Käisin ka täna vaatamas aga ei leidnud midagi rahuldavat. Need mis nägin need hakkasid alles 900 eegust aga kuna üheks korraks vaja siis ei raatsi osta.
Aga jah saaremaa rahvarallile on minek. Kust sa muidu ostsid need tuled?

BEN autokaubad Järvel.
Neid pimedas sõite rahvarallis nii vähe, et väga palju kallemaid tulesid vast pole mõtet ostagi. Vähemalt mina ei raatsi...
Vasta
#9
Ümmargused, suured Hella prose kloonid "SIM" on tootja. Sileda klaasiga.
Tallinn või Keila.
Kui huvi siis telefon on profiilis.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#10
soo Kirjutas:
kuld Kirjutas:
soo Kirjutas:Lähed Saaremaale rahvarallit sõitma?

Ise aretasime kiirelt endale sellise komplekti ette, üks tulede paar maksis 560 eeku (kokku 2 paari) + pisut juhtmestikku ja garaazis leiduvat rauda. Valgustavad päris kenasti.

Käisin ka täna vaatamas aga ei leidnud midagi rahuldavat. Need mis nägin need hakkasid alles 900 eegust aga kuna üheks korraks vaja siis ei raatsi osta.
Aga jah saaremaa rahvarallile on minek. Kust sa muidu ostsid need tuled?

BEN autokaubad Järvel.
Neid pimedas sõite rahvarallis nii vähe, et väga palju kallemaid tulesid vast pole mõtet ostagi. Vähemalt mina ei raatsi...

Viimati sai pimedas eelmine aasta saaremaa rahvarallil sõidetud. Huvitav käisin täna BEN-is ei näinud selliseid (hm tegelt neil ei olnud katteid peal).
Vasta
#11
Indrek Kirjutas:vaatan homme
Anna teada eks, kõllan homme ka Laurile.
Vasta
#12
Probullis on mingid lisatuled seinal:
http://probull.eu/teenused/autodele/teen..._paigaldus
Need kõige esimesed. Komplekti hinnaks on märgitud 386.46eek, 12v H3. Vajadusel saab ka kohapealt vast võimsamad pirnid, kui sobivad. Ausalt öelda, ise asjast ei jaga, kuid kui sul huvi sellist vastu, siis anna märku, võin täpsemalt uurida. Tuled asuvad siis Tallinnas ja vajadusel saab neid juurde tellida. (Võimalik, et on ka suuremaid pakkuda, kuid hetkel olid sellised väljas.)
Vasta
#13
Nii sain siis täna tuled Lauri käes, aitähh Laurile selle eest. Õhtul sais siis tuledele alust ehitatud ning homme peaks valmis saama, panen siis ka pildi.
Küsimus: ette saab siis nüüd neli kaugtuld milledel on sees 55W pirnid, et kas 30A relee veab nelja tuld välja või peab olema kangem relee (SOO, mis relee(d) sul seal taga on? Ning Laurile siis veel aitähhThumbsup
Vasta
#14
Heh, autoelektris P=U*I... Sealt omakorda I=P/U

Ehk 4 tuld tekitavad sooja 4*55=220 W (lahe, mis), mille tarvis panevad need nahka: 220/12=18,333333.... A.

Mina paneks rikkekindluse tõstmiseks kummagi paari oma relee pealt.Eusa_whistle
Vasta
#15
v6sa Kirjutas:Heh, autoelektris P=U*I... Sealt omakorda I=P/U

Ehk 4 tuld tekitavad sooja 4*55=220 W (lahe, mis), mille tarvis panevad need nahka: 220/12=18,333333.... A.

Mina paneks rikkekindluse tõstmiseks kummagi paari oma relee pealt.Eusa_whistle

Hm, ma just eile arvutasin selle valemi järgi. Aga kas majap. elektri puhul 1 faasilise valem kehtib ka autoelektri puhul. Kui jah siis 30A relee kannataks ilusti ära ju. Samas see valem tuleb oomiseadusest ning siis kehtib see ükskõik kus vooluringis.
Vasta
#16
Vaat majapidamise elektri puhul võib elu huvitavaks minna, kui vahelduvvoolu korral kasutada alalisvoolu valemeid. Seal on ju see tore i...

Valemi järgi on nii. Iseasi, kas selle valemi alusel rallit sõita saab...
Vasta
#17
v6sa Kirjutas:Vaat majapidamise elektri puhul võib elu huvitavaks minna, kui vahelduvvoolu korral kasutada alalisvoolu valemeid. Seal on ju see tore i...

Valemi järgi on nii. Iseasi, kas selle valemi alusel rallit sõita saab...

Valem on 1faasi puhul ikkagi I=P/U -ga ja U on 230 ainuke mida me ei tea on takistus. Nii et kehtib ka auto el. juures.
Vasta
#18
Kellel on ja kellel pole. Mul on heal juhul U 220, enamasti 215-217 V... Ee arvates on see hea küll.

Ma ei kujuta ette, kui vihaselt te seal rajal andma hakkate või kuhu te selle relee pistate, kuid mina kasutaks siiski kahte erinevat releed - üks ühe, teine teise paari jaoks. Kui üks hakkab streikima (või sõidate ühe tule puudesse puruks nii, et tekitate lühise), siis jääb teine paar alles, et lõpuni lonkida.

Mitte et ma midagi rahvarallist teaksin, aga mulle lihtsalt meeldib targutada...
Vasta
#19
v6sa Kirjutas:Kellel on ja kellel pole. Mul on heal juhul U 220, enamasti 215-217 V... Ee arvates on see hea küll.

Ma ei kujuta ette, kui vihaselt te seal rajal andma hakkate või kuhu te selle relee pistate, kuid mina kasutaks siiski kahte erinevat releed - üks ühe, teine teise paari jaoks. Kui üks hakkab streikima (või sõidate ühe tule puudesse puruks nii, et tekitate lühise), siis jääb teine paar alles, et lõpuni lonkida.

Mitte et ma midagi rahvarallist teaksin, aga mulle lihtsalt meeldib targutada...

Üks paar tulesid on Lauri omad nii et puruks ei tohi sõitaIcon_lol
Aga jah kindluse mõttes võiks panna eraldi, et kui üks saba annab siis teised jäävad. Võsa valemis arvutatakse ikkagi 230-ga olenemata mis sul seal kodus vooluvõrgus tegelikult jookseb.
Vasta
#20
Ära põe, minu omad võid südamerahuga puruks sõitta, mul oleks nimelt kandilisi vaja! Badgrin
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  K: Kas kellegil on laenata OBD 2 veakoodi lugejat? kentq 0 1,843 17-09-2015, 12:49 PM
Viimane postitus: kentq
  Äkki kellelgi laenata turvapoldi eemaldajat Blue Chip 8 6,640 29-08-2015, 01:43 PM
Viimane postitus: tns-one
  Sooviks infot Arbs 1 2,286 08-08-2014, 09:56 AM
Viimane postitus: kentq
  K:Mercedes-Benz E 220 CDI 105kW sooviks infot auto kohta 753dfx 13 10,733 26-04-2013, 01:53 PM
Viimane postitus: Autojuht
  Laenata kliimapaneeli eemaldamise võtmeid(tartus) erki232 1 2,110 24-01-2010, 09:58 PM
Viimane postitus: erki232
  Softi vahetusega lisa KW-e UrX 4 3,325 15-01-2010, 11:54 AM
Viimane postitus: R129
  Sooviks abi Sander18 18 10,727 27-04-2009, 10:19 PM
Viimane postitus: Kalev
  Sooviks leida Pesulapinda? kristo2004 1 2,280 19-04-2009, 12:16 PM
Viimane postitus: kristo2004
  huvitav lisa kpokyc 7 3,531 19-04-2007, 02:08 PM
Viimane postitus: h2x0r
  Sooviks üürida Tartus garaaži(boksi) ralak 0 2,030 07-01-2007, 11:38 PM
Viimane postitus: ralak



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne