Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 190D 2,0 1986 - arts24h
#1
Kaalusin tükk aega kas teha teema või mitte sest auto pole midagi erilist ,aga lõpuks ikka otsustasin teema teha.Sai siis soetatud 1986.a 2,0l diisel mootoriga Mercedes-Benz,auto ise suht peldik nii seest kui väljast aga selle eest väga ökonoomne esineb ka kuigipalju roostet,kui natuke ilu ravi teha siis saab asja küll aga uste polstrid on väga koletaks lastud beezi värvi oleks need vaja uued soetada ja ka tagumine akna laud oleks vaja uus soetada.Uusi tahaks muidugi musta värvi,sest ka istmed on mustad.Tehnikast niipalju et mootor paistab olevat väga 5 peale selle et paar eel süüte küünalt on läbi,külmalt natuke puterdab,soojaks läheb siis käib väga ilusti ei tossa ega midagi.Aga suutsin ka juba starteri ära lõhkuda kuna autol süüteluku põhi arvatavasti nässus siis tuleb peale käivitamist võtit tsipa tagasi keerata et starter maha tuleks kuid suutsin selle unustada ja kui meelde tuli oli juba hilja nüüd teeb auto starterit andes ainult klõpsu.Homme võtan maha vaatan mis värk on.Ja ka süüte välja keerates ei sure auto välja vaid tuleb käiguga suretada,peab uurima mis selle põhjuseks on,Märgin ära veel et esimene diisel auto,ja olen muidu suht rahul.Pilte ei ole kajuks siia lisada sest pole jõudnud teha neid lihtsalt ja kes neid ikka vahtida viitsibBig Grin

[Pilt: 06181353315329.jpg]
[Pilt: 061813539c2312.jpg]
[Pilt: 061813529ab812.jpg]
Vasta
#2
Võimaluse korral, must tagaaknalaud 13cm kõlariaukudega peaks veel alles olema Valgas. Detsembrikuus oleks võimalik asja edasi vaadata, mis seisus ja pildid teha, huvi korral.

Ideaalselt korras auto oleks igav, ei peaks nuputama ja leiutama... edu sulle!
Loodan, et varsti veereb ta sama vaikselt, mugavalt, kui iga teine kutsikas.
Vasta
#3
Eks need "esimesed" kipu vähekese kehva tervisega olema küll. Aga sellest saab üle, kui on tahtmist.Nod

Mootori suretamine käib vaakumiga. Tõenäoliselt mõni voolik lahti, otsing peaks selle kohta päris palju andma.

Starteriga võis päris pahasti saada, kui pendiks kokku jooksis enne, kui mootorist lahti ühendas. Aga kahesel peaks selle üsna kergesti maha saama, eks siis paistab.

Üldiselt peaks kutsika tükke ikka lademes (veel) olema...
Vasta
#4
võiksid täpsustada kiloneegrite arvu, mis kastiga on ja lisade kohta infot. läbisõit kerib teist ringi arvatavasti?
muretut liiklemist ja tee võimalusel pilte ka kaunitarist Big Grin
Vasta
#5
Mark:190d
Väljalaskeaasta:1986
Läbisõit:Teadmata aga arvatavasti pool miljoinit vähemalt.spidoka järgi alla 300 000
Mootor:2,0d 53kw 72hp
Käigukast:4 manuaal
Värvus:Kuldne
Vead:Rihma pingutusrull hakkab ära lõppema.Kardaani tugilaager teeb häält,ees on mingi seci tuuning kabott ja taga anti tiib,panin need ka vigade alla sest minumeelest väga koledad,autol oli nii ees kui taga kehvalt toonitud klaasid selle mure juba lahendasin ,ja kleepsu tuuningu tõmbasin ka maha,juba välimus palju parem.Muud häda nagu polegi,sõidab ilusti ja soojast peast läheb ilma eel süüteta poolest pöördest käima(läks siis kui starter korras veel oli).Nii oleks pidanud vist teema tegemaBig Grin
Vasta
#6
Üks asi läks ikka melest kirja panna täna vaatasin taga istme alla seal pole vaakum pumpagi.Mul on õnneks see olemas,külge panemis vaev,ei pea külapealt otsima hakkama,kesk lukk on ka elektriliseks ümber miski pärast tehtud,vasakpoolne tagumine uks,pagasnik ja bensiiniluuk ei lähe selle lukuga kinni,järelikult kehvalt tehtud.
Vasta
#7
Tahtsin starteri kohta küsida,kas bensiini Mercedes-Benz starter sobib?Küsin kuna mul on kohe selline riiulilt võtta.Olen 2 inimeselt küsinud üks ütles et ei sobi teine ütles et sobib,aga külma ilmaga võivat käivitamisel raskusi tekkida.Oskab ka keegi midagi tarka öelda sellekohta.
Vasta
#8
Ma pakun , et sa ostsid selle auto tartust ja ta oli myygis 7000 eest.

Selle kapoti ,eest annan hea meelga vastu sulle tavalise kapoti.

Kui huvi , siis 57833330 tulen kohe äri tegema.
Vasta
#9
Jah bensuka oma sobib kinnituste poolest, aga diislile jääb lahjaks.
Lase õige starter korda teha.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#10
Ega muud üle ei jää jah,sest koguaeg pole mäge kuhu autot parkida või paar toredat sõpra kaasas kes viitsiks starterit mängidaBig Grin
Vasta
#11
Ma ei kujuta ette , milline starter seal on. Eeldan , et boschi oma.
Neid vanemaid reduktoriga startereid oli nagu enamikel autol kahte m66tu. Sisu oli k6igil sama , aga esimene ots , mis läks kasti kylge oli erinev.
Korraga sain lahata bmw 520 , mille starteri sisu sobis peugeot 605 sisse ja fordi oma oli ka millegiga täpselt sama.
See selleks , kui seal on boschi starter , siis tuleb leida sama suurusega suvaline starter ja see esimene osa lihtsalt ringi vahetada.

See jutt muidugi juhuks ,kui Mercedes-Benz enda oma pole v6tta.
Ja kui tuleb talv maha , siis enam pole neist s6pradest kasu , kes lykkavadWink
Vasta
#12
ise ehitan pragu ühte 2.5 (66kw) diisel mootorit. selle katsetamiseks kasutan 1.8 bensuka starterit kuna ei raatsi diisli oma lõhkuda. ei ütleks et bensuka oma käivituse tööga hakkama ei saaks. kui kõrgsurve pumbas õhk sees oli sai starterit nii kaua ikka kedrata kuniks aku jälle tühjaks sai Tongue ja nii mitmeid kordi (starter oli ikka päris soe lõpuks)

pane esialgu bensuka starter peale nii kaua kui originaali korda saad, kaua sa neid mägesid otsid kust lükates käima lähebTongueBig Grin...
Vasta
#13
Ma ise mõtlesin ka sama et proovin ega see mul juppi küljest ära ei võta.Vb saab kahest midagi kokku keerata kui ei siis panen niisama selle bensuka oma külge,kui juba midagi tehtud kirjutan siis ka mis juhtus.Üks asi veel sõber üritas täna makki sisse panna lasi kogemata juhtmed lühisesse korra ja nüüd pole enam sigareti süütajas ega maki juhtmetes voolu,kaitsmed paistavad terved kõik.
Vasta
#14
Nii,täna sai kätpidi autakollal käidud ja vana starter maha võetud .Starter oli seest jumala sodi ja ühtegi lõtkuta kohta seal ei olnud kui tagumise kaane maha võtsin starteril tuli sealt ainult peotäis pudi,ühesõnaga vanast starterist sai hea tõmberelee,muud ei midagi.Asendasin starteri bensu Mercedes-Benz starteriga ja asi toimib küll,eks näis mis miinus kraadidega saab.
Vasta
#15
Ja nüüd on see käes auto käivitus siiamaani ilma muredeta aga kui hommikul alla -10c külma oli ei jõudnud bensuka starter piisavalt kiiresti mootorit ringi vedada et auto käivituks,tuli vedada.
Vasta
#16
arts24h Kirjutas:Ja nüüd on see käes auto käivitus siiamaani ilma muredeta aga kui hommikul alla -10c külma oli ei jõudnud bensuka starter piisavalt kiiresti mootorit ringi vedada et auto käivituks,tuli vedada.

Mul ei jaksanud diislistarter ka päri vedada , ilmselt sai liiga s**t 6li muretsetud.
Vasta
#17
Õli oli küll ulme paks arvestades õli rõhu näitu natuke sai starterit käiatud ja kui mingi minuti pärast autosse tagasi tulin ja süüdet keerasin oli õli rõhk ikka veel 3 peaegu.
Vasta
#18
mis ime õli see on siis selline, mul odav mannoil ja pirts parts käivutub
Vasta
#19
Ma ei tea mis õli seal on igatahes 4 tuhat tagasi on õli vahetatud, mul 2 eelsüüte küünalt ka läbi muidu aga homme saan uued vist. Muidu kui hommikune jama välja jätta siis on päeva aega ilusti käima läinud.
Vasta
#20
Naljamees!Omal kaks küünalt kutu ja tahad veel normaalselt käima saada!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W201 190D 2.0 55kw maxim1655 7 1,014 12-12-2023, 03:40 PM
Viimane postitus: maxim1655
  MB W201 190D '87 - maxim1655 maxim1655 19 7,803 25-01-2021, 11:47 PM
Viimane postitus: väikemees
  190D 2,0 53kw Turbo. 92a.-arts24h arts24h 62 49,148 18-09-2018, 05:33 PM
Viimane postitus: arts24h
  W460, 300 GD, 1986 - Aialipp aialipp 40 34,056 06-05-2018, 12:41 AM
Viimane postitus: aialipp
  MB 190D 2.0 55kw (turbo) 1991 - toomas90 toomas90 13 10,594 03-04-2017, 09:06 PM
Viimane postitus: toomas90
  MB w201 190D 2.5 86a, mhku mhku 24 20,218 27-07-2014, 01:03 PM
Viimane postitus: mhku
  Mercedes - Benz 190D 1991 Madys55 Madys55 14 13,026 09-06-2014, 06:57 PM
Viimane postitus: mrmikumike
  Mercedes-Benz E320 cdi 2002. arts24h arts24h 40 31,603 04-05-2014, 07:25 PM
Viimane postitus: väikemees
  Mercedes-Benz 200D, 1986, w201 - lexuz Lexuz 79 69,065 20-03-2014, 11:37 PM
Viimane postitus: Lexuz
  Mercedes-Benz 190D, 1989, W201 - kevin68 kevin68 13 10,055 14-12-2013, 10:00 PM
Viimane postitus: kevin68



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne