Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kus paigaldada autoalarmi?
#1
Reedel varastati mu W202-l mõlemad küljepeeglid ja ka kapott oli irvakile urgitsetud, niiet oleks võinud vist ka tuledest ilma jääda. Tundub, et tehase immobilaiserist hakkab pärast rohkem kui kahte aastat ikkagi väheks jääma. Tahaks teada, kus oleks Tallinnas hea lasta oma autole alarm paigaldada. Hea oleks veel, kui Mercedes-Benz klubiliikme soodustust ka saaks.
Vasta
#2
Julgeks soovitada:

http://www.isogreen.ee/
http://mbhooldus.ee/

soodukat saab ka vist.
Vasta
#3
Tänud, lähen esimesel võimalusel ühte neist. Enne ei taha autoga enne töölegi minna, sest pättidel nüüd raudselt teada, et minu auto ilma alarmita. Panevad veel midagi tuuri niimoodi või sõidavad üldse minema.
Vasta
#4
Vabandust et risustan aga kas w210 smartkey'le on ka võimalus alarm külge pookida nii et jääks pult samaks? Ja ei tea kas Viljandis või Tartu kandis on kedagi pädevat?
Vasta
#5
marek Kirjutas:Julgeks soovitada:

http://www.isogreen.ee/
http://mbhooldus.ee/

soodukat saab ka vist.

Isogreeni soovitan ka ise, väga head tööd teevad. Ja kinldati maini, et klubi liige ja Indrek soovitas
Vasta
#6
mkik Kirjutas:Vabandust et risustan aga kas w210 smartkey'le on ka võimalus alarm külge pookida nii et jääks pult samaks? Ja ei tea kas Viljandis või Tartu kandis on kedagi pädevat?
Sellele tuleks kindlasti paigaldada CAN-alarm, ehk auto juhib ise alarmi ja annab kõik vajalikud signaalid digitaalselt. Soovitaks Gemel'it (vist oli 545 mis sobis), need on väga töökindlad ja vastupidavad alarmid. Viljandis ei oska öelda, aga Tartus on kindlasti pädevaid kohti.
Vasta
#7
Mu omale ka see pandud, rohkem jamab, kui asi väärt on - immo siis. Ei saagi selle mõttest aru, smart key ise juba piisavalt turvaline
Vasta
#8
Indrek Kirjutas:Mu omale ka see pandud, rohkem jamab, kui asi väärt on - immo siis. Ei saagi selle mõttest aru, smart key ise juba piisavalt turvaline
Gemel 545 pole immo vaid CAN-alarm mis toimib smartkey'lt.
Vasta
#9
Olen ka piisavalt alarmidega tegelenud ja mulle isiklikult tundub DEFA alarm kõige sõbralikum. Mõned küll väidavad, et oi oi see ei kõlba kuhugi ja et kunagi puldid surid neil ära. Tänapäeval on enamus masinatel niikuinii auto keslukustamine võtme pealt ja nende alarmidega pole küll mingeid tagasilööke olnud mis kuulavad auto juhendamist . Ei oska nüüd kommenteerida kuidas ühte või teist firmat kasutada on , kuid töökindlus ja paindlikus on DEFA-l väga hea. Ülioluline alarmi juures on ka vea mälu. Põhiline probleem inimestel on see, et miks alarm öösiti ise kisab. Ja kui siis lähed oma probleemiga alarmi paigaldaja juurde, siis tema ütleb sulle ......."aga kas sa lugesid ära mitu korda alarm valgusdioodi vilgutas enne, kui sa uksed lukust lahti tegid" .... ei lugenud jh....no vot ,siis mine täna öösel loe ja tule homme tagasi. Siis saame vast teada mis viga on.
Kas sa siis oled õnnelik ,et oi kui vapustav ja hea alarm mul on .
Alarmid , millel pole VEASALVESTUS mälu mäletavad vea põhjust sinnamaani, kui alarm maha on võetud ja süüde sisse keeratud.
DEFA alarm salvetsab 10 viimast põhjust mällu ja neid on lihtne hiljem välja lugeda. Defal on mikrolaine ruumiliikumis andur ja auto ei lähe häiresse, kui näiteks WEBASTO tööle läheb ja õhk salongis liikuma hakkab. Ka kärbeste ka muude mutukate peale ei lähe ta kurjaks.
Kuid kõige olulisem asi on PAIGALDUS. On võimalik alarm autosse visata või siis paigaldada. Olen ikka näinud selliseid kirve töid,et ime on see,et masin veel leekidesse pole puhkenud .(tõsi,,,siis on ka suht varga kindel ,sest isegi varas ei saa aru, mis seal tehtud on).
Klient vahet ei näe, sest kõik on ju katete all, kui aga vargakindlust ja ärandamis kindlust tahad saada, siis tulebki maksta kallimat hinda. Siis on vaja juba teadmisi mudelikohaselt ja tihti ka omada põhjalikke skeeme auto toitesüsteemi või elektroonika kohta. Eriti tänapäeva masinatega on suht raske midagi blokeerida ilma, et mingid veatuled armatuuri ei tuleks ja et hommikuks aku tühi ei oleks. See aga juba lisa Immode teema rohkem.
Vasta
#10
wdb240 Kirjutas:Olen ka piisavalt alarmidega tegelenud  ja  mulle isiklikult  tundub DEFA alarm kõige sõbralikum.
No ma olen ka üsna mitu aastat alarmidega tegelend ja hullemat saasta kui DEFA pole kohand! Muud pole kui aint peavalu, kui üks "telliskivi" sobib kõigele, siis tegelt ei sobi ta hästi mitte kuhugi. Krt, tootearendus on Defal jäänud seisma umbes 15a tagasi, plokk on nagu silikaattellis ja pasun on nagu tädi Maali lüpsik mis mahub ainult Lada kapoti alla.

Muidugi mis puudutab uuemaid (CAN'ga) Volvosid, siis jah DEFA, aga isegi nendega ei suuda DEFA'd alati veatult toimida.

Häiremälu on vist enam-vähem kõikidel alarmidel tänapäeval ja mikrolaineandur on üks kõige suurem valehäirete allikas. Liiga tundlik, siis karjub iga inimese, kassi, koera jne peale kes lähedalt mööda läheb, paned lahjemaks, ei võta isegi salongis "räppimise" peale.

See, et KGK seda kiviaegset rämpsu Silberile suht soodsalt "suhu topib" ja ostujuht laisk on, ei tee seda veel heaks alarmiks. Smile

Paigalduse osas olen nõus, enamus jamad saavad alguse viletsast/oskamatust paigaldusest.
Vasta
#11
Olen minagi kuulnud paljude käest et Defa ilge saast. Endal kogemus kahekordne selle firmaga. Eelmisel tööautol ja ka praegusel on selline peale kruvitud. Ei oska nagu ühtegi paha sõna öelda, töötas(töötab) laitmatult. Aga noh mina sain muidugi tutikana need autod ning eelmisega sõitsin 2 aastat. Ei oska öelda mis vananemine neile teha võiks. Aga igatahes sain oma küsimusele vastuse ja ning katsun kellegi leida kes mulle korraliku alarmi peale kruviks. Eks siis näis mis firma kasuks otsustan
Vasta
#12
Ma räägin ,kui ma asjast 100% tean ja kui ma ei tea, siis ma ei räägi.
Defa on hea alarm. W211 on hea auto. Ometi üks suurem ämber MB ajaloos. Mina ütlen, et DEFA on alarmide MB.

Siinkohal Lõpetan selle teema ja igaüks teeb ise ikka otsuse. Kui aga minult küsite, et mis alarmi panna, siis mina ütlen DEFA. Kui just pole W221 Keyless-Go variant. Seal ta tõesti ei tööta ideaalselt . Aga seal ei tööta ükski alarm ideaalselt.
Vasta
#13
wdb240 Kirjutas:Ma räägin ,kui ma asjast 100% tean ja kui ma ei tea, siis ma ei räägi. Mina  ütlen, et DEFA  on alarmide  MB.
Pesuehtne demagoogia. Sa oled hea diagnostik, ei vaidle, aga tundub, et sul alarmidega ja nende probleemidega erilisi kogemusi pole. Mina räägin puhtalt enda kogemustest. Kui üle päeva tuleb hädaline oma Defaga mis ei toimi, lisaks veel paigaldustel tekkivad probleemid, ei sünkroniseeri, annab valehäireid, ei tule maha, lihtsalt on tumm jne siis on midagi ikka tõsiselt mäda. Gemeli/Meta CAN'iga sellist jama pole kordagi olnud. Tagatipuks veel hind millega KGK seda ülehinnatud kräppi müüb kuulub juba ulmevaldkonda.


Demagoogia jätkub:
wdb240 Kirjutas:Defa  on hea  alarm. W211 on  hea auto. Ometi üks  suurem ämber MB ajaloos.
Enamus maailmast peab MB suurimaks ämbriks w203 (2000-2003a).

wdb240 Kirjutas:Kui just pole W221 Keyless-Go variant. Seal ta tõesti ei tööta ideaalselt .   Aga seal ei tööta ükski alarm ideaalselt.
Mis puutub Keyless-GO'ga variante, siis nendega töötab ideaalselt tehase orig. alarm! Smile
Vasta
#14
Räägi  mulle oma  kogemustest. Kui pikk on sinu kogemus alarmide  paigaldamise alal?
Palju sa oled  pannud elus alarme?
Kui palju sa oled  katsetanud erinevaid alarme?
Mis on su lemmik alarm töökindluse ja  paigaldamise suhtes?( kui hea on olnud toote valmistajapoolne tugi alarmi järelpaigalduseks)?
Millised on põhilised probleemid, millega  kliendid sinu juurde tulevad? Mis moodi sa enamustele probleemidele  lahendused oled  leidnud: (keskuse vahetusega ,defektsete lisakomponentide vahetusega, ümber programeerimisega, ümber kodeerimisega,reset , paigaldamisel tehtud  vigade kõrvaldamisega, teise  alarmi vastu väljavahetamisega, kui tihti on abiks olnud veamälu olemasolu .
Nimeta brändid, milliseid järgmiseid alaliike alarme soovitad  ja  milliseid alarme ei soovita kasutada. (Kaugjuhtimisega, kesklukust juhtimisega, can juhtimisega, originaal alarm).
Too välja  ühe või teise toote puhul plussid  ja  miinused. NäiteksSadHind, tarkvara probleemid, riistvara probleemid,)
Vasta
#15
Kirjutasin pika jutu, aga mõtlesin ümber. Sa võiks ise samadele küsimustele vastata. Smile

Pikk jutt on copy/pastena alles, lühidalt, kogemust on muude asjade kõrvalt ca 10a ja paigaldand igapäevaselt umbes poole sellest ajast. Autosid olen teind kiire arvutuse järgi ca 2000. Mõned rekkad, bussid ja kopad ka.
Vasta
#16
Nonii meie peres jälle alarmi paigaldus päevakorda tulnud, kuna EMU parklas toimus suuremat sorti rüüstamine. Õnneks meie punnu oli esimene kes jäi puutumata Eusa_dance Siit küsimus: kas antud GSM alarm tõesti töötab nii hästi nagu lehel reklaamitud on? Auto w210 97' smartkey'ga

http://www.autoalarm.ee/web/index.php?gsmautoalarm2
w210
Vasta
#17
Värskendaks teemat - w211 (2007a) vajaks alarmseadet, millise firma toode/mudel sobiks smartkey-ga autole kõikse paremini?
Pole mingit ulme-süsteemi vaja, piisaks täitsa lihtsast variandist.
"Mercedesega sõidetakse, ülejäänuid peab juhtima"
Vasta
#18
Cobra Can-alarm
MB W202 C250 TD 1997 > MB W210 E220 CDI 2001 > MB W211 E220 CDI 2007 > MB S204 C200 CDI 2013 > MB S205 C220 d 4Matic 2016
K1 SUZUKI GSX-R 750 2001 > KAWASAKI Z900 2020

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rõhuregulaator viano 2.2 KUS TELLIDA SELLIST VARUOSA? Atsats123 4 958 07-03-2022, 02:15 PM
Viimane postitus: Heinar
  Nimetage koht Tallinnas, kus pääseks tasuta auto alla. Atman67 12 8,233 03-12-2019, 01:54 AM
Viimane postitus: Haasma
  Kus remondid/hooldad enda MB-d? marek 14 10,436 04-07-2019, 03:51 PM
Viimane postitus: Andruzka
  Kus kohast saab E10 peaga polte ( pilt ) Saareoks0 7 4,801 17-01-2016, 07:58 PM
Viimane postitus: Laur
  Kus teostada konditsioneeri täitmine ning kontroll Tallinnas Telepoiss 4 5,895 06-05-2011, 07:42 PM
Viimane postitus: marek
  Kus nahatada sisu? Werewolf 18 14,696 04-05-2011, 10:06 PM
Viimane postitus: Hydroid
  K: Kus müüakse odavaid pukse? gert212 5 6,227 19-03-2011, 10:58 AM
Viimane postitus: indrek
  Valuvelg sirgeks! Kus ? Laur 6 6,500 04-05-2010, 07:22 PM
Viimane postitus: kaspar
  Kus teha pleki- ja värvimistöid? lumeleopard 17 17,042 15-04-2010, 11:05 PM
Viimane postitus: Laur
  K: Soovitage, kus Mersut keevitada (Tallinnas)? voolavvesi 2 3,273 15-04-2010, 09:35 AM
Viimane postitus: Taavi



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne