Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K:Kojamees paneb näkku.
#1
Tegu 99a CLK-ga...et esimene asend ei funkka....korra teeb klaasi puhtaks ja järgmist korda võid jäädagi ootamaNod Järgmised töötavad...mis viga võiks olla???
Vasta
#2
arvan,et sul sama viga ,mis mul aga ma pole veel ette võtnud vea otsimist
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=10611
Vasta
#3
Mhmmm...tundub nii jah...et liivapaberiga kaitsmeid nühkima soojenuseks vist,aga kus need asuvad üldse?Kui ise oled midagi targemaks saanud,anna teada...ma teen sama.DoubtMootori kammi ka nagu ei usu eriti,kuna siis ei toimiks üldse,või teised ka vigaselt,aga mul ülejäänud kiirused 5+
Vasta
#4
Preda Kirjutas:Tegu 99a CLK-ga...et esimene asend ei funkka....korra teeb klaasi puhtaks ja järgmist korda võid jäädagi ootama

Icon_razz ja nii on. auto ise ka ootab millal vihm vihmaanduri peale kukub. Kui nüüd vihmaandur sul ei toimeta vihma peale , siis võibolla vajab uuesti sisse õpetamist. Kui aga vihmaanduriga on mingi probleem, siis muutub esimene aste automaatselt vihmaanduri reziimist intervallreziimiks.
Vasta
#5
Aga mida annaks teha,kuidas sisse õpetada nt...ei tea küll,et seal andur oleks,aga never no
Vasta
#6
Pealkiri on muidugi heaNod: Sekundeerin, võibolla mitte nii osavalt: " aknalüliti imeb muna" , " kesklukk koinib tagant" , " roolivõim lutsib täiega" jne. See selleks, loodan , et saad abi oma murele.
Vasta
#7
Tänud Boale Big GrinDD..Niii palju sain targemaks,et asjal andur peal(tahavaate peegli peal mingi karopka)....sajab,või ei saja vahet pole,ikka ei toimeta....aga peale vajutades hakkab tööle....et ma ei teagi,mingi aeg tuli ta lahti ja panin paksu kahepoolse teibiga kinni asja...vb liiga kaugel,et ta ei saa aru,millal vaja toimetada???Eusa_whistle
Vasta
#8
Vahel põhjustab jama ka kulunud kojamees. Kojamees ise võib ju OK sulle tunduda, aga kui ots on vilets, siis just see anduri koht jääb räpane ja jamad algavad. Minul just ei tahtnud seisma jääda.
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#9
OOTOOT..andur tuli lahti ja sai tagasi pandud kahepoolse teibiga??? Millise teibiga
  Selle anduri raami kinnitamine  klassi külge  käib väga spetsiifilise  liimi/geeliga. Nimelt peab see geel olema väga hea  valguse  juhtivusega. Andur töötab siis sellise põhimõttega, et anduri ühest äärest lastakse  IR kiired  välja 45 kraadise nurga all ja need peavad  läbi geeli jõudma klaasini, ning liiguvad läbi klaasi kuni   jõuavad välispinnani. Sealt enam edasi nad  minna ei saa ja murduvad tagasi 90-se  nurga  all uuesti anduri poole. Liiguvad uuesti klaasist läbi ,geelist läbi kuni jõuab  anduri teisse otsa, kus on fotodiood, mis oskab IR kiirevastu võtta ja osadel varjantidel ka kiire nurka mõõta. Kui nüüd vihmapiisk kukub klaasile ja satub sinna  kiire  murdumise  kohale, siis väheneb oluliselt tagasipeegelduv IR kiire tugevus( osadel anduritel ka nurk) ja ongi vihma kohta info olemas.
Kui mu suhteliselt segane jutt segaseks jäi siis  oma silm on ikka kuningas:
http://rb-k.bosch.de/en/safety_comfort/d...index.html

KUI AGA  SUL SEAL (IR)  KIIRE TEEKONNAL NÜÜD MINGISUGUNE LAMBI TEIP ON , SIIS  ONGI ASI MOKAS. Olen saanud  tööle asja, kasutades WÜRDI  väga  sültjast ja  kleepuvat kahepoolset teipi. Aga ei tohi õhumulle vahele jääda. kKsida võib ka klaasivahetus  töökodadest. Äkki neil on  ka  mingi lahendus asjale.
Aga  üks on kindel. Ei saa liimida andurit otse klaasi külge, vaid tuleb ikka see vahetükk sinna  liimida, mille külge siis hiljem andur kinnitub. Kui on tellitud uus klaas vihmaanduri lisaga, siis on see vahetükk alati tehase poolt klaasi külge  pandud.
Vasta
#10
Algul panin sellise õhema teibiga...aga siis ei jäänud kinni...hiljem panin paksema teibiga(1-1,5milli umbes)...nüüd kinni ja teibi kinnitasin ainult anduri palstmassraami külge(kõik ääred siis)ja mingit vahetükki ma küll ei näinud.Anduri teekond peaks puhas olema,kas äkki andur ise nüüd liiga kaugel klaasist?
Vasta
#11
Probleem ongi sul ilmselt seles,et üritad andurit klaasi külge liimida. Sul on sealt puudu vahe suundlääts. See lillat värvi lääts käib liimiga klaasi külge ja andur omakorda selle läätse külge. Ma ei tea kas sul äkki see lääts jäänud sinna anduri sisse või on keegi kunagi tellinud uue klaasi ja ilma vihmaanduri olemasoluta. Siis polegi seda läätse klaasi küljes. Aga paljalt anduri klaasikülge limimisega see asi tööle ei hakka.
Vasta
#12
Mingit läätse seal küll ei ole....ja tõesti aknakülge liimimisega kasutegur puudub.Ei teagi mis teha
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  300 CE - Kojamees Sleven 1 2,630 13-01-2012, 01:48 AM
Viimane postitus: Sleven
  kojamees esimeses astmes ei tööta? Rando 1 18 13,647 03-06-2010, 03:22 PM
Viimane postitus: timka24
  w124 kojamees kaljula 2 2,791 02-09-2009, 09:09 PM
Viimane postitus: kaljula
  Kojamees suri ära... C124 sm. pelle 14 6,997 23-01-2007, 12:30 PM
Viimane postitus: scrat



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne