Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks kaks autot on odavam kui üks
#1
Kuna vanatehnikaringkondades on sobilik rääkida sellest, kuidas veenda oma abikaasat pere hobiautode mõistlikkuses, siis soovitan kalli kaasa tähelepanu juhtida sellele artiklile siin:

http://www.rahakool.ee/index.php?opt=uud...KLID&id=49

Küsimuse püstitus on lihtne - kas ma tahan kulutada rohkem raha ühe autoga sõitmise puhul või on perele kasulikum, kui meil on autosid mitu. Arvutused suunavad meid õigetele radadeleTongue

Parimate soovidega,

Tauno
Vasta
#2
suht retarded artikkel. ei pea uurimustööd tegema selleks et teada saada et uue seitsmese ülalpidamine on kallim kui ühe passati ja 20 aastat vana nö 'hobi auto'. ja millest kogu edevuse jutt?? tagasihoidlikult pakun et uus seitsmene on edevam ja näitab staatust sutsu rohkem kui 91 aasta SEL, nendele kellele see oluline on.
Vasta
#3
DonLeiger Kirjutas:suht retarded artikkel. ei pea uurimustööd tegema selleks et teada saada et uue seitsmese ülalpidamine on kallim kui ühe passati ja 20 aastat vana nö 'hobi auto'. ja millest kogu edevuse jutt?? tagasihoidlikult pakun et uus seitsmene on edevam ja näitab staatust sutsu rohkem kui 91 aasta SEL, nendele kellele see oluline on.


Mis staatust see uus seitsmene näitab? Et buumi ajal võtsid laenu ja ostsid kohe mitu tükki kõvatamiseks? Nüüd ei jõua enam remontigi teha, bensiini sissekallamisest rääkimata. Vot oled tegija, sest sul on selline pill tagumiku all, millest isegi rikkad onud unistavad, aga ei, liiga kallis on omada, mitte omandada.

560SEL on iga kell edevam, vähemalt nende jaoks, kellele "auto" kui mitte ainult tarbeese, midagi tähendab.

Aga noh, eks sellised võhiklikud tüübid jäävadki oma ihaldatuid aastanumbrit ja läbisõitu taga ajama, sest aeg ei jää seisma.
Vasta
#4
Pidevalt kuulen tuttavate suust : "Uus auto on ikka uus auto!" Badgrin
Vasta
#5
Võtaks teema kokku lühidalt:

Kaks kõige hullemat raharöövlit on noor naine ja vana auto. Icon_lol
Vasta
#6
hents, sinu armastus vanade autode kohta on sinu isiklik huvi mitte rahvastiku üldine arvamus. mul pole uut seitsmest ja et olgu öeldud minu meelest on vana SEL väga kõva auto, aga see konkreetne artikkel rääkis lühidalt öeldes sellest et kuidas oma m***i pikendada ja olla (finantse säästvalt) edev (LOE: et sa näeksid rikas välja). ma ei tea mis üle-oma-varju-hüpanud inimestega sa läbi käid, aga tegelikult on veel neid inimesi ka säilinud kes ostavad uue seitsmese selle pärast kuna nad saavad lubada omale seda. need majandusbuumi bisnesmänide seitsmesed ilmselt jah roostetavad kuskil hansa liisingu komsjoni müügiplatsidel niiet nendest pole üldse mõtet rääkidagi.

äärmuslikumas mõistes oli selle artikli mõte see et ühe bentley ülalpidamine on kallim kui dacia logani ja vanema sierra oma kokku. DOH
Vasta
#7
artikkel on lõbusa lõuna-eestlase kirjutatud. Ja Triinu baari ette kõlbab ka korras musta puhta kutsikaga sõita, sest seal on enamus golfe, buumereid või vanad audid.. mõned issi uued liising beugotid või passatid ka ole =)
S klassiga sõidaks ka talvel ja on ilusam kui uus bemm...

Aga mõtleme positiivselt ja mina olen artikliga nõus, et juhul kui mul oleks naine, räägiks sama juttu, juhul kui tahan garaažis hobiautot ehitada ja on vaja sõitmiseks ka ühte ...

Rahulikkude nädalavahetuste nimel Tongue
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin taga oma autot 521ASN must 124 universaal OnkelMats 12 5,626 30-05-2020, 09:16 PM
Viimane postitus: põhh
  Auto müük kui registr. tunnistust pole kaasas? nostromo 11 6,876 22-03-2018, 01:22 PM
Viimane postitus: nostromo
  Kus autot vahatada? Antipaatne 8 7,684 12-11-2017, 10:15 PM
Viimane postitus: nahk
  Auto müümine Tsehhi (CZ) kui järgi ei tule omanik vaid kuller? nostromo 20 16,819 28-08-2017, 05:27 PM
Viimane postitus: stihl
  Kuidas pesta autot? lembu 4 4,674 05-06-2015, 07:48 PM
Viimane postitus: Ermo
  kus saab ise autot pesta? marek 16 15,625 11-04-2015, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  MIks kustutatakse mu kuulutus? 300d 2 2,555 27-04-2013, 09:31 AM
Viimane postitus: Karl
  Filmivõtted ja vaja autot Qlala 0 2,209 09-03-2013, 10:28 PM
Viimane postitus: Qlala
  Soovin rentida autot muusikavideoks Halbus 0 2,149 11-07-2012, 03:19 PM
Viimane postitus: Halbus
  Kuidas ja kus pargite oma kallist autot? Mb140 7 7,415 30-04-2011, 02:02 AM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne