Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kus ja kellena töötate?
#21
Karl Kirjutas:Tsiteerin su enda postitust:

Mina olen tegudemees.Tegelikult rohkem poiss kuna olen 14aastne.
Mina ei tee suuga linnu.

Itenditeedi kriis?
Kui sa mu varasemat posti hoolikalt loed siis ma kirjutasin juba sinna,et ära usu kõike seda mida räägitakse Icon_smile .
Ja kuule ma tõesti ei taha enam tülitseda.Pärast jälle midagi juhtub ja siis kõik tülis ja kurjad jälle minu peale.
Aa ja selle auto1 vahetab mootoreid teema võiks üldse ära kustutada ma ühele administraatorile kirjutasin kah,et võiks ära kustutada selle üldse.
Vasta
#22
auto1 Kirjutas:
Karl Kirjutas:
auto1 Kirjutas:Kah töötu,aga just sai kah keskkool tegelikult lõpetatud.
Sellest kah plaan hakkata mersut ehitama kuna aega on üleliia.

14 aastaselt lõpetasid keskkooli?!?

Hästi paned, imelaps.

Ära usu kõike mis räägitakse Eusa_whistle
14a on asi kaugel Icon_biggrin

Siis mine lasteaeda tagasi, panen sulle bänni peale, küll ajad niisama jama, siis lubad/ähvardad meie mersude märke murdma hakata ja ei tea, mida veel.

14 aastase kohta võis isegi seda uskuda, et nii idiootset juttu ajab, aga keskkoli lõpetanu kohta on see ikka haiglane
Vasta
#23
Miks te kunagi mu teemasi ei loe?
Ma ühes teemas juba kahetsesin ja palusin vabandust ja saage üle juba.
Vasta
#24
auto1 Kirjutas:Miks te kunagi mu teemasi ei loe?
Ma ühes teemas juba kahetsesin ja palusin vabandust ja saage üle juba.


Sest üldjuhul ma 14 aastase postitatud jama ei loe, kui just lastekasse ei satu. Aga kui nüüd tean, et keskkool läbi on, siis isegi hakkan lugema, põnev näha, mida veel välja mõelda suudad, siuke pisike huumorinurgake
Vasta
#25
Tallinna Vangla, järelevalveosakonna ametnik. Masu mõjutab küll, palgast võeti "kõigest" 15% maha, aga riigiametnikute palgad pole kunagi suured olnud...
Vasta
#26
Elbe Engineering OÜ - kõikvõimalik võidusõidutehnika, autode remont ja modifitseerimine - tegejuht/mehaanik/insener
Emtek OÜ - it alased lahendused, kodulehe tegemisest serveriteni - tegevjuht

Vaikselt tegelen ka kardinatega(sise ja välikardinad) - eelkõige paigaldus.

Masu`st tingituna pole otseselt suurt midagi muutund, kardinatega kõige rohkem, põhiliselt paigaldused asutustes (k.a. riiklikud), neid ikka jagub ja riigi raha raisatakse üha enam MaSu ajal.

Kuna tegemist on väikefirmadega ja oskustööga, siis pole ka summad suured, mida võita või kaotada.
Orientiir on ka välisturg, mõlema firma puhul.

Mõne aja pärast, kui aega tsipake rohkem, võiks tagasi Lennukolledzisse õppima minna, kui paremat õppekohta välismaal välja ei aja (võidusõidutehnika vms)
Vasta
#27
kpokyc Kirjutas:Tallinna Vangla, järelevalveosakonna ametnik. Masu mõjutab küll, palgast võeti "kõigest" 15% maha, aga riigiametnikute palgad pole kunagi suured olnud...

Tallinna vanglasse on meie firmal lähiajal vist asja. Paar san. ruumi vaheseina ustega on vist tellitud sinna.
Vasta
#28
Kujundaja,disainer.
+ reklaami,produktsiooni firma osanik
Masu ikka mõjutanud kuna raha ringluses vähem.
Vasta
#29
jansa48 Kirjutas:
kpokyc Kirjutas:Tallinna Vangla, järelevalveosakonna ametnik. Masu mõjutab küll, palgast võeti "kõigest" 15% maha, aga riigiametnikute palgad pole kunagi suured olnud...

  Tallinna vanglasse on meie firmal lähiajal vist asja. Paar san. ruumi vaheseina ustega on vist tellitud sinna.

No siis tere tulemast! Smile
Vasta
#30
Olen Aadli Puhastusteenused OÜ tegevjuht.www.aadli.ee
Aadli Puhastusteenused
www.aadli.ee
Mob: 53427007
Vasta
#31
Saaremaa Laevakompanii
P/L "Muhumaa" pootsman
Vabal ajal käin Alexela Oilis haltuurat tegemas.
Ning masu ei kimbutaIcon_smile.....veel.......
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#32
Soomes autode roostetõrje ja kui töö kõrvalt ega jääb siis teen autodele ja nendele eestlastele kes siin soomes töötavad siis nende autodele remonti !!
Vasta
#33
Gängsterina töötan Ida-Virumaal. Vabal ajal toon pena ka lõuna-eestisse oma monster-kutsikaga Big Grin
Vasta
#34
Ostad, müüd ja kahetsed? Või kuidas see gängsteri tööpäev välja näebSmile
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#35
vangis olen nädala sees. vahin trelle ja seinu. põnev töö selline Big Grin
Vasta
#36
põhh Kirjutas:vangis olen nädala sees. vahin trelle ja seinu. põnev töö selline Big Grin

Vangivalvur? Kirjuta selgelt, pole vaja hülge loba ajada.
Vasta
#37
Ei, avavanglas istun. piisavalt selge ju.
Vasta
#38
Olen veel ehitaja.
Vasta
#39
Logistik DSV Transport AS´s
Majandussurutis pole eriti minu sissetulekut mõjutanud, küll aga pereeelarvesse laekub vähem, seoses küljeluu koondamisega.
Vasta
#40
MB Klubi juhatuse liige. Masu on mõjutanud niipalju, et kokkutulekutest võtab vähem rahvst osa ja peab rohkem planeerima.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kus autot vahatada? Antipaatne 8 7,711 12-11-2017, 10:15 PM
Viimane postitus: nahk
  Webasto diagnostika ja remont. Kus?.. kpokyc 3 7,475 08-08-2015, 11:30 PM
Viimane postitus: RMB
  kus saab ise autot pesta? marek 16 15,677 11-04-2015, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Kuidas ja kus pargite oma kallist autot? Mb140 7 7,425 30-04-2011, 02:02 AM
Viimane postitus: Karl
  Kus kohast leian kere värvikoodi? puki 5 4,868 27-02-2010, 09:22 PM
Viimane postitus: ville
  Kas möödub mõni päev, kus ei pea pidurit põhja vajutama ja signaali andma? voodoo 17 11,795 22-04-2009, 08:40 PM
Viimane postitus: marek
  MB Klubi garaaz, ehk koht, kus saad ise oma autot järele aidata. Kalev 26 20,185 27-01-2009, 12:43 PM
Viimane postitus: kalacompany
  Kus remontida R129-t? merslane 7 3,544 12-03-2008, 01:37 PM
Viimane postitus: anto123
  Rumal küsimus aga kus asub 124.200te mootori nummber andoh 5 3,339 25-10-2007, 08:00 PM
Viimane postitus: andoh
  Kus keda oled näind? eDiCk 3 2,718 13-10-2007, 11:12 PM
Viimane postitus: Cotkas



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne