Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 300 CE, 1990, C124 - Mondos
#41
Auto minu käes: 2 aastat
Minu käes sõitnud: 14 000 km

Sain auto tagasi ja kohe sisse istudes tundus, et voolu mure pole päris korras. Samas üks päev töötas nagu enam vähem, aga siis hakkasid probleemid ükshaaval tagasi tulema.

Armatuuri tuled põlesid endiselt tuhmilt, kojamees käis loiult. Järgmine päev hakkas tagumise klaasi soojenduse tuluke armatuuris vilkuma. Seejärel hakkas raadio aina rohkem ragisema. Seejärel hakkas kõik tabloo tuled kergelt põlema, kuigi auto sõitis.

Asi lõppes mõne kilomeetri pärast auto seiskumisega sõidu pealt - sest voolu polnud.

Juba teine kord pukseerida sama nädala jooksul (tegelikult kolmas kord kui pereautot ka sisse arvestada). Tegi ikka meele väga kurvaks.

Generaator jälle maha ja hooldusse. Vahetati veel seal juppe.

Probleem paistis siiski olema hoopis akus. Juba eelmine kord remondis käies laadis aku mitu päev ja täis ei saanud. See oleks pidanud ju hooldajas tegitama kahtlust, et see aku ei ole enam töökorras. Panid selle aga peale tagasi sõnagi lausumata. Nüüd rääkisid küll, et aku laadimise näidud olid väga valed. Nüüd panime prooviks peale teise aku.

Kohe süüdet keerates põlesid armatuuri tuled õigesti, kojamees käis endise reipusega. Nüüd olen sõitnud mitu päeva ja mingit ära vajumist ei ole täheldanud.

Praegu tundub, et kurjajuur oli lühises aku. Samas sai generaatori rihma pingtussüsteemi korda.
Vasta
#42
Auto minu käes: 2 aastat ja 3 kuud
Minu käes sõitnud: 15 500 km

Paar mõnusat arengut on toimunud auto juures. Nimelt lisasin kaks lisavarustusse kuuluvat funktsiooni.

Lasin Skival-is paigaldada alarmi koos puldist uste avamisega ning päevasõidu tuled. Nüüd olen juba kuu aega neid kahte lisavarustuse vidinat kasutada ning väga mugav. Alarmi üks peamisi paigaldamise põhjuseid oli see, et talvel olid pidevalt lukud külmunud ja raske avada. Nüüd pole muidugi külmumisega probleemi, sisest hommikul oli 9 kraadi sooja (27.12.2011).

Päevasõidu tuled lasin paigaldada selliselt, et armatuuris ei läheks tuled põlema. See tõi kaasa ka selle, et numbrituli ei lähe päeval põlema ehk öösel saab selle välja lülitada. Mitte et mul seda kunagi vaja läheks. Ehk kestavad pirnid nüüd konsoolis ka kauem, kui ei põle kogu aeg. Samas ma muidugi sõidan nii vähe, et need pirnid võiks nüüd kesta – olen neist enamuse vahetanud.

Lisaks sai autol täis üks tähtis verstapost – 300 000 keris ette. Tegin kohe pilti, et keegi ei saaks väita, et ta on vähem sõitnud. Proovisin ka filmida, aga minu telefoniga polnud see nii pimedas võimalik.
[Pilt: 22997-mondos_c124_300.jpg]

Põnev on lugeda lugusid, kus inimesed ise parandavad oma autosid ning teevad keerulisi protseduure. Mina olen ka proovinud, aga pole sellest midagi välja tulnud – ma ikka teise ala sepp. Seega üks teine näide siis minu poolt. Ükspäev panin tähele, et juhi ja tagumise akna vahele on pragu tekkinud ehk aken ei sulgu täielikult ja seega tuleb välismüra palju sisse. Kuna mul on ka enne akent reguleeritud, siis mõtlesin, et viin töökotta – küllap on juhi klaas ära vajunud. Töökojas selgus, et tagumine aken on lihtsalt lahti. Nimelt on mul probleem, et tagumised aknad ei käia elektriliselt vaid vändaga. Sõidutasin harva juhusena kedagi taga ning küllap ta läks vändale vastu ja vajutas akna natukene lahti. Kuna mina polnud akent lahti kerinud, siis ei tulnudki selle peale, et ta võiks lihtsalt lahti olla.

Teisalt vaadates: Mercedese omanikul ei kõlba akna vänta katsuda – seega lasin töökojas kaassõitja poolt kogemata alla keritud akna ülesse tagasi kerida.
Vasta
#43
Väga kena, see 300k on alles mootori sissesõitmine. Vända lugu Thumbsup, ise olen kah taoliste apsakatega tihtipeale töökotta jooksnud.Icon_biggrin
Kas päevatuled süttivad ise või lülitiga?
Vasta
#44
Päevatulede all mõtlesin siis sellist tulede reziimi, kus neid ei pea päeval sõitmiseks ise sisse lülitama.

Praegu on muudetud ainult 0 asendi toimimist. Peale süüte sisse keeramist lülitub põlema neli tuld - kas esimest lähituld ja kaks tagumist kabariidi tuld - ükski teine pirn ei sütti. Kui keerata võtit käivitamise asendisse, siis kõik tuled kustuvad kuni lasta võti lahti ning süüde jääb sisse. Siin on probleem, et kui aku on tüma, siis võib vähene vool tähendada käivitumist/mitte käivitumist. Samas starteri töötamise hetkel tuled ei põle ja tuleb lihtsalt süüte asendist kiirelt üle keerata.

See lahendus oli elektriku sõnutsi lihtne ehk ma sain aru, et sama lihtne kui kõik tuled ka 0 asendis põlema panna.
Vasta
#45
Auto minu käes: 4 aastat
Minu käes sõitnud: 20 000 km

Talv garaažis
Minu jaoks oli sügisel 2012 väga tähtsa muutuse hetk. Maja ehitus sai niivõrd valmis, et müüsin garaažis seisvad ehitusjäägid oksjonitel maha. Garaaži sai piisavalt ruumi, et oma autod sinna ajada. Korisutstööd said valmis vahetult enne suuremaid sadusid, mis tegi väga suurt rõõmu. Ma lihtsalt seisin ja vaatasin autot, kui see esimest päeva garaažis parkis. Asjaolud läksid nii, et sellel talvel peres kahte autot vaja ei läinud ja seega sai terve talve ja kogu vihmase ning lume perioodi auto kuivas seista.

Mootori soojenedes kadus igasugune jõud
Ühel ilusal kevadisel päeval mõtlesin, et lähen lõpuks kupeega tööle. Auto käivitus nagu poleks seisnud. Peale 5 kilomeetrit tundis sabakont, et midagi on valesti. Teate küll seda tunne, et keegi ei saa aru, millest räägid, aga üsna pea on midagi läbi. Järsku kadus autolt igasugune jõud ja vaevalt podisedes suutis 15km/h sõita. Gaasipedaali vajutamine ei muutnud kuidagi. Mootori töö oli väga ebaühtlane. Mingi tumedat suitsu ei tulnud – pigem ei tulnud üldse midagi. Sama äkitselt tuli jõud tagasi, kuid seda vaid 100 meetriks. Lõpuks suri auto välja ja käivitamise katsed luhtusid. Ma olin ametlikult jäänud autoga teele.

Ise sõitsin abistajate toel tööle ja autole järgi tulnud äi käivitas auto ilma midagi tegemata. Töökojas vaadati jaga üle, aga midagi ei olnud valesti. Proovisõidul ei teinud auto mingeid trikke. Sain auto tagasi. Järgmine kord võtsid sõidu ette, kui jälle oli aja peale minek. Seegi kord läks sama moodi ehk mootor enam-vähem soojaks ja jõud läinud. Hoolduses võeti küttesüsteemi lahti ja mõõdeti survet. Mida ei leitud.

Sõber soovitas, et lase jagaja kaane alla süüte süsteemi õli. See ei aidanud midagi.

Seejärel soovitas ta sõita korra lahtise paagi korgiga. Sõitsin kinnisega kuni autol kadus jõud. Avasin paagi korgi ja käis vägev vaakumi pauk, nii et kütte piiskmeid pritsis välja. Mõne aja möödudes taastus ka auto mootori töö. Hoolduses puhastati mootori ruumist kütuse paagi tuulutus. Mehaanik ütles, et ta ei läinud, et seal oleks midagi takistanud, aga puhus korra läbi.

Auto oli nagu uuesti sündinud. Sõidu dünaamika paranes tuntavalt ning niigi nauditav sõit läks veelgi mõnusamaks. Peale seda pole olnud kordagi jõu kadumise muret. Pigem kardan lubade pärast.

Pestes lõhkusin peegli
Mulle meeldib oma autosid pesta. Mercedest pesen vahest tihemini kui sõidan ehk pesu kilomeetreid tuleb rohkem kui sõidu. Juhtus nii, et juhiust pestes lõin küünarnukiga peegli vastu ja see jäi imelikult. Uurimine näitas, et korpus katki ja tuleb uus panna. Tellisin peegli, aga ei täpsustanud, kas originaali või mitte. Sain mingi B osa ja mõtlesin, et proovin siis ära. Kombineerisin kui jaksasin, aga asjad sellest ei saanud. Tagasi seda enam ei võetud, sest oli isetegevusega seda liiga palju rikkunud ja nüüd on see B osa ees kuni ma ikka õige asja ostan. Peamine mure on praegu selles, et reguleerida ei saa, sest kang on liiga lühikene. Tõden seda sama, mida siin paljud teinud, et B osadega läheb asi kallimaks – eriti kui kere- või iludetailidest rääkides.

Perega pildistamas
Käisin ühel ilusal suvelõpu päeval ka autot perega pildistamas. Eesmärk oli ilusti saada pildile sõitev auto. Päris nii teravaks kui ma tahtsin ühtegi pilti ei saanud, aga palju naeratusi sai küll peale.

[Pilt: 58278-IMG_0062.jpg]
[Pilt: 89639-IMG_0073.jpg]
[Pilt: 43263-IMG_0299.jpg]

Mercedes oma kaaslastega
Kuusjuures kõik need autot sõitsid sellel päeval omal jõul. (selle ’74 aasta ’03 müün ära ;-))
[Pilt: 28459-IMG_6112.jpg]
Vasta
#46
Igati ilus kupee, punane värv ja hele riie ikka väga hea.
Turbo
Vasta
#47
Auto minu käes: 4 aastat ja 2 kuud
Minu käes sõitnud: 22 000 km

20.11.2013 ilmunud Autolehes (http://www.autoleht.ee/uudised?id=9021) on minu tehtud pilt, kus minu punane kupee on koos Tõnu Korroli W126 500 SEL-iga ning artikli pealkirjaks on „Mercedes teeb sõbraks“.

Tegime Tõnuga ühel ilusal sügisesel päeval autodega vahetust ning jäädvustasime seda põnevat ettevõtmist ka üles.

[Pilt: 43265-koos.jpg]

See oli minu jaoks esimene kord, kui ma sain W126 ja veel enam 500 SEL juhtida. Ma tean ühte head kurvilist maantee lõiku, kus tuleb auto dünaamika hästi välja ka madalamatel kiirustel.

SEL tundus väga pikk ja pani endasse teatava aukartusega suhtuma. Tagumised rattad lõikavad kurvides ja järske pöördeid tehes tuli sellega arvestada, sest muidu võib tagumine ratas hakata äärekivist üles ronima.

[Pilt: 83679-korvuti.jpg]
Päris täpset kõrvuti pilti ei teinudki, et pikkuse vahet ilmestada. Tuleb järgmine kord teha.

Üks ilme vahe on jalaruumis tagaistmel. Kupee puhul ei ole jalgadel just ülemäära ruumi, aga võrdlev pilt jäi jällegi tegemata.

Kupee tuleb Prantsuse keelsest sõnast coupé (http://en.wikipedia.org/wiki/Coup%C3%A9) ja tähendab ära lõigatud ning autode puhul viitab see katuse tagumise osa vähendusele. Kuigi C124 taga iste on väga mugav on katus selgelt madal ning minul (174cm) on pea laes kui selja sirgu ajan. Kuigi ma taga sõitmise testi ei teinud, arvan, et pearuumi probleemi SEL-il pole.

Ma olen väga harjunud riidest istme kaisutusega ja nahksisu libedus oli harjumatu. Ma ei ole väga veendunud, et nahast sisu on parem, sest mulle meeldib kui ma olen istmes kindlalt.

Kupee ja SEL-i ukse avamise ja sulgemise tunded on täiesti erinevad. Alustuseks on avamise ja sulgumise helid täiesti erinevad. Kupeel on pikk, ilma raamita uks. SEL-i uks tundus lühikene ja lausa kitsas. Kuigi kupee uks on ka raske, siis SEL-i uks tundus veelgi raskem. SEL-i ukse taga oli nagu kindluse tunne.

Kindlasti oli vahe autosse kostuvas välismüras. Kupee akende vahelt ikka sisiseb vaikselt ja just suuremate kiiruste juures. Asjata ei liiguta uued kupeed klaase üles-alla ust avades. Nii vanal kupeel on klaas paigal ja peab täpselt sobituma tihendi vahele. SEL-i võimsatel ustel on põhjus ja tagajärg – vaikne salong. C124 kiituseks ja minu lohutuseks ütles Tõnu, et auto oli palju vaiksem, kui ta ootas.

Sõites W126 on limusiiniga sõitmise tunne. Auto on kiire, kuid kurvi minnes pidurdasin ikka tugevalt maha. Tõnu läks minu kupeega ikka üsna kaugele eest ära ja eriti just pikema sõidu järel, kui olime juba auto tunnetust kätte saanud.

Tõnu flirdib artiklis ideega manuaal kastiga kupeest. Ta lisab, et küllap Mercedese austajatele oleks see pühaduseteotus. Minu kupee 4-käiguline kast võtab kohalt 2. käiguga ja vahetab alla mõne hetke möödudes, kui on selge, et juht on oma kiirenduse otsuses kindel. Esimese käigu mitte kasutamine teeb tavasõidu sujuvaks, sest on vähem käiguvahetusi, aga äkilise kiirenduse ebamääraseks ja raskesti ennustatavaks. Prioriteetide küsimus. Tunnistan, et olen ka ise vahest mõelnud patuseid mõtteid, et manuaal kastiga saaks selle autoga palju rohkem lõbutseda, aga kardan, et see oleks pigem huligaanitsemine, mis ei sobi kokku Mercedesega.

[Pilt: 84924-soliidselt.jpg]
Soliidselt Harku mõisa ees

Mercedes on mulle toonud huvitavaid kohtumisi ja mul on sõpru, kellega paljus Mercedese tõttu lähemalt tuttavaks oleme saanud. Autode vahetamine ja proovimine ühes koos on väga lõbus ja meeldiv meelelahutus ning alati ei pea ootama suuremat kokkusaamist vaid võib ka ise kellelegi sõbralikult nö kinda visata.

[Pilt: 36872-lehtedes.jpg]
Liikuva auto pildistamiseks läheb vaja kahte inimest. Siin sahistab kupee lehtedes ja seda pilti poleks saanud üksi teha.
Vasta
#48
Eelmises postituses aluseks olnud uudis on Autolehe veebis ka üleval: http://www.autoleht.ee/uudised?id=9098
Vasta
#49
Auto minu käes: 4 aastat ja 4 kuud
Minu käes sõitnud: 22 000 km

Uut ja vana
Minu vanasõna ütleb, et kui midagi head ükskord juhtub, siis ei jää teine kord tulemata.

Ühel ilusal päeval helises telefon ja teisel pool toru oli Autolehe tegevtoimetaja. Ta küsis, et kas ma olen huvitatud osalema 2013 aasta lõpu numbri suurprojektis. Nimelt on plaanis teha uus vs. vana lugu ning üheks paariks soovivad teha Mercedes-Benz E-klassi kupeesid. Täpsemalt otsib paarilist uus punane kupee Pärnus ning minu vana härra sobiks väga hästi sinna kõrvale.

Võtsin mõtlemise aega … umbes 3 sekundit. Juhuse tahtel oli mul puhkus just sellel nädalal ja mis võiks olla parem puhkus, kui üks maanteesõit.

Auto pesti Silberauto Eesti Pärnu esinduse poolt puhtaks ning sõideti uute autode salongi sisse. Kohapealne uus iludus oli salongi auto ja teda ei kõlvanud sombuse ilmaga välja ajada. See tegi ettevõtmise veelgi haruldasemaks, sest mitte iga päev ei käi vana auto uute autode salongis. Lisaks oli väga uhke saada oma auto uute autode salongist väljasõitnuna kätte. Eks see ettevõtmine läks mulle üsna kalliks, kui arvestada auto väärtust, sest on ju teada, et uute autode salongist välja sõitmisega läheb auto hinnas 30% kohe maha.

Natukene ajaloo ülevaadet
(allikas: Wikipedia)
Esimesel kahel E-klassil, W120 'Ponton' (1953) ja W110 'Fintail' (1962), polnud kupee versioone. Esimene E-klassi kupee tuli aasta peale sedaani versioonist W114 'Stroke-8' (1968). Minu Mercedes-Benz on C124 (1986) ehk vahele jääb veel C123 (1976). W124 tootmise ajal 1993 muudeti autode tähistust ehk numbri ja tähe järjestus vahetati (300CE-st sai E320 (facelift, erinev mootor)), sest sissepritset polnud enam vaja eraldi välja tuua kuna muud ei pakutud ja hakati ametlikult kasutama nimetust E-klass.

W124 facelift jäigi pikaks ajaks ainukeseks ja teatud mõttes ka viimaseks päris E-klassi kupeeks. W210 (1995) ja W211 (2002) ei omanudki kupeed vaid seda kohta täitis C-klassi põhjale tehtud C208 (1996) ja C209 (2003) ehk CLK-klass. Praegu müügil olev kupee lõpetas CLK-klassi ja võttis tagasi nimeks E-klass, aga on tüübiga C207 (2009) ehk erineb sedaani tüübi numbrist W212 (2009). Wikipedia ütleb, et C207 jagab 60% ulatuses W212 komponente, aga nagu Autoleht ütleb, siis platvorm on C-klassilt ning seega ka mõõtmed ning teatud lisavarustuse piirangud võrreldes sedaaniga.

Seega kui tahta väga närida, siis pole minu 300CE (1990) kõige esimene E-klassi eelase kupee ega ka veel ka päris ametlik E-klassi kupee ning võrdluseks olev uus E-klass on kahtlaselt CLK karva ega jaga sedaaniga sama tüübi numbrit. Minu arust on see lihtsalt põnev faktijada ning autod on vägagi võrreldavad uus ja vana kontekstis, sest on sama klassi esindajad sõltumata mida turundusosakond on nimeks pannud.

Autode võrdlus
Uus E-klassi kuppe on sportlikuma välimusega, kuid osad detailid on uuel ja vanal samaks jäänud. Minu kupeel olev kuid esimesel CLK puudu olnud B-piilarist taga poole oleva akna alla laskmise võimalus on ka uuel olemas, mis minu jaoks on E-klassi kupee kohustuslik element. Teine kohustuslik tunnus on turvavöö kelner, mis on ka uuel ja vanal olemas.

Mulle meeldib uue juures väga käigukangi asukoht, mis on kolinud rooli juurde. Minu arust on see ainuõige koht sellele hoovale.

Suurim pettumus oli uue mudeli tagaiste. Uus ja vana on mõlemad 4 kohalised, aga uuel on puudu käetugi ning seda ei saa ka tellida. Lisaks on seal kitsam, mis võib tulla C-klassi platvormi kasutamisest. Uue näol on tegemist juhi autoga, aga võrdluseks olev vana E-klass on kõigile mugav, sest ka taga istmel on sõita täielik nauding.

Dünaamikat kahjuks proovida ei saanud, aga paberite järgi on 300CE mootor R-6 3-liitrine 132kW ning 225Nm (4400 p/min) viies 1,4 tonni 8,5 sekundiga sajani. E200 omab kahte silindrit ja ühte liitri vähem, aga turboga mootorit, millel on 3 kW ning 15Nm rohkem (aga juba 3200p/min varem turbo abil) viies 140 kg raskema auto 0,7 sekundit kiiremini sajani tarbides poole vähem kütust.

1 pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna
[Pilt: 86238-C207-C124-mootor.jpg]
[Pilt: 54362-C207-C124-salong-eest.jpg]
[Pilt: 42769-C207-C124-salong-konsool.jpg]
[Pilt: 53464-C207-C124-salong-iste-k6val.jpg]
[Pilt: 45877-C207-C124-salong-iste-juhi.jpg]
[Pilt: 49855-C207-C124-salong-tagant.jpg]
[Pilt: 43944-C207-C124-peegel.jpg]
[Pilt: 87693-C207-C124-tagant-v2ljalase.jpg]
[Pilt: 73347-C207-C124-taga-ratas.jpg]
[Pilt: 37853-C207-C124-tuli-esi.jpg]
[Pilt: 37794-C207-C124-tuli-tagumine.jpg]
[Pilt: 44327-C207-C124-tagant-v2ljast.jpg]
[Pilt: 64856-C207-C124-ylevalt.jpg]

Artikkel ilmus Autolehes 18. detsembr 2013. Suur tänu Silberauto Eestile, Autolehele, Tõnu Korrolie ning fotode autorile Pille Russile.
Vasta
#50
Alati huvitav piltidega teemat lugeda Thumbsup
Minu silmis on CE124 kordades mersulikum, kui see uus kupee, mis näeb nagu tavaline auto välja.
Eriti ei meeldi, et puitosa asendatud halli plastikuga/alumiiniumiga?
Vasta
#51
Mõnusalt kirjutatud lugu.
Kusjuures jah, millegipärast tundub see vana auto võrdluste piltide peal kuidagi ehedam.

Eks selline fotosessioon ajab ikka kadedaks küll Icon_razz
Vasta
#52
(06-03-2014, 07:31 AM)Mike22 Kirjutas: Alati huvitav piltidega teemat lugeda Thumbsup
Minu silmis on CE124 kordades mersulikum, kui see uus kupee, mis näeb nagu tavaline auto välja.
Eriti ei meeldi, et puitosa asendatud halli plastikuga/alumiiniumiga?

+1 Thumbsup

Oskab ehk keegi hinnav6rdlust välja tuua. Hind uuena ja näit. selle aja elatustase/miinimumpalk.

having trouble having fun...
Vasta
#53
Väga ilus originaalkonditsioonis C124-sellise uusklassiku hind tulevikus vaid tõuseb sest 90% on langenud suurema või vaiksema "tuuningu" ohvriksThumbsup

Ainult mootoripesu peaks selle imemehe juures tegema:[Pilt: 49719890.jpg]

Vasta
#54
Auto minu käes: 5 aasta ja 2 kuud
Minu käes sõitnud: 24 000 km

Lõppenud suvel jätkus pikalt mureks olnud jukerdamine. Nimelt peale vaikselt ja vähest sõitmist kaob jõud ära, pöörded üle 1500 ei tõuse ning plödiseb. Mure läheb üle kui oodata 3 kuni 10 minutit ehk lihtsalt seista töötava mootoriga. Iseenesest tõusevad tuurid üles ning stabiliseeruvad ning auto käitub nagu poleks midagi olnudki. Pidevalt otsisime viga kütte süsteemist, aga miski ei aidanud.

Lõpuks vahetasime ära süütepooli ja mure kadus täielikult.

Mulle tegelikult meeldib palju rohkem pildistamine kui mootorist vigade taga ajamine. Mul oli pikalt plaanis teha üks korralik kunstiline fotosessioon oma autodega. Läbi terve suve mõtlesin, kätte jõudis sügis ja oli ilus lehtede langemise aega ja mina ikka veel otsisin fotograafi kuni lõpuks oli loodus oma novembri tagasihoidlikkuses. Rääkisin Jaan Kriveli (http://www.jaankrivel.eu/) nõusse, et ta tuleks ja teeks mõne kunstilise pildi minu Mercedes-Benzist. Sessiooni peale kulus 4-5 tundi + töötlemise aeg. Pool aega läks minu teise auto, VAZ 2105 (http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=33470) , peale. Las pildid räägivad enda eest!

[Pilt: 69546-Mercedes_Benz_300_CE_Jaan_Krivel_01.jpg]
[Pilt: 23488-Mercedes_Benz_300_CE_Jaan_Krivel_02.jpg]
[Pilt: 87258-Mercedes_Benz_300_CE_Jaan_Krivel_03.jpg]
[Pilt: 56569-Mercedes_Benz_300_CE_Jaan_Krivel_04.jpg]
[Pilt: 49857-Mercedes_Benz_300_CE_Jaan_Krivel_05.jpg]
[Pilt: 58397-Mercedes_Benz_300_CE_Jaan_Krivel_06.jpg]
[Pilt: 35668-Mercedes_Benz_300_CE_Jaan_Krivel_07.jpg]
[Pilt: 26944-Mercedes_Benz_300_CE_Jaan_Krivel_08.jpg]
[Pilt: 72285-Mercedes_Benz_300_CE_Jaan_Krivel_09.jpg]
[Pilt: 83938-Mercedes_Benz_300_CE_Jaan_Krivel_10.jpg]
[Pilt: 95778-Mercedes_Benz_300_CE_Jaan_Krivel_11.jpg]

Kogu sessioon on nähtav siit: http://www.jaankrivel.eu/uudised/28/raim...p%C3%A4ev

Auto jätkab puhates garaažis ning uut hooaega oodates.
Vasta
#55
Ilus kupee ja ilusad pildidThumbsup
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  300 D, 1982, W123 - ulst ulst 74 65,587 06-01-2024, 03:27 PM
Viimane postitus: nostromo
  300 CE-24, 1991, C124 Sm. Västrik 81 83,067 22-12-2023, 09:38 PM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  560 SE, 1990, W126 - Sm. Västrik Sm. Västrik 86 79,686 05-11-2022, 11:43 AM
Viimane postitus: Sm. Västrik
  MB 300CE C124/300E ja 230E W124, sm. pelle sm. pelle 289 280,556 12-06-2022, 08:16 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Mercedes-benz 230CE 1990 - ktmduke ktmduke 25 6,226 15-09-2021, 08:25 AM
Viimane postitus: Mike22
  Mercedes-Benz 300 E, 1989, w124 - OnkelMats OnkelMats 48 37,563 10-11-2020, 09:46 AM
Viimane postitus: OnkelMats
  c124 E220 110kw 1993 966mkr 55 30,358 11-04-2020, 08:36 AM
Viimane postitus: Karl
  MB W201, 190E, 1990 - Coollaager coollaager 16 16,420 30-04-2019, 09:24 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Mercedes-Benz 500 SEC, 1990, w126 - taaniel taaniel 45 41,484 14-06-2018, 07:54 AM
Viimane postitus: secman
  MB 230CE C124 ervin ervinpunk 14 10,048 15-05-2018, 05:27 PM
Viimane postitus: ervinpunk



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne