Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K: w124 peeglid
#1
Küsimus oleks selline, et kas kellelgi 124 omanikest on viimase aasta jooksul originaal peegleid varastatud. Tahaks teada kuna soovin enda omale originaald külge panna. Juhul kui on siis vist ei topiks veel. Või on mingi mu automargi peegleid mis sinna sobiksid ja mida nii hirmsasti ära viia ei tahetaks.
Vasta
#2
Peegliklaasid varastati u. 2 kuud tagasi ära. Tervet peeglit pole õnneks veel ära viidud.
Vasta
#3
Almelost saab 124 jale üsna hea hinnaga uued klaasid, seega tasub need ikka panna, välimus ok ja ei varastata ka neid enam niipalju.
Vasta
#4
Auto reg nuber peegli klaasil, muudab selle tunduvalt ebaatraktiivsemaks.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#5
reingsm Kirjutas:Auto reg nuber peegli klaasil, muudab selle tunduvalt ebaatraktiivsemaks.

See narkar sul seal pimedas, vihmas midagi näeb või märkab...
Pärast ei suuda müüa ja viskab minema.
Vasta
#6
Selge. Panen peeglid külge ja vaatame kaua tagasivaatet nautida saab.
Vasta
#7
jansa48 Kirjutas:
reingsm Kirjutas:Auto reg nuber peegli klaasil, muudab selle tunduvalt ebaatraktiivsemaks.

See narkar sul seal pimedas, vihmas midagi näeb või märkab...
Pärast ei suuda müüa ja viskab minema.

Küll märkab, mul 124 mersul ilusti suurelt reg nr peegliklaasil, ma usun küll, et tänu sellele pole neid ka ära viidud. Kuigi jah mul mingid poldid ka veel klaaside ees. Selle tuuningu tegi eelmine omanik, kuna talle ei meeldinud liiga tihti uusi klaase osta. Icon_biggrin
Kui endale w202 ostsin, oli see ilma kapotil oleva Mercedes-Benz märgita, panin märgi sest häiris selle puudumine, pool aastat püsis ja üx hommik oli läinud. Tegi tigedax küll, aga mis teha , haige ühiskond. Kellelgi oli võtmehoidjat vaja või visati lihtsalt minema. Nüüd juba mõnda aega märgita olnud, pole enam uut märki ka peale pannud, sest ei usu, et see seal kaua püsib. Eusa_doh
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#8
reingsm Kirjutas:
jansa48 Kirjutas:
reingsm Kirjutas:Auto reg nuber peegli klaasil, muudab selle tunduvalt ebaatraktiivsemaks.

See narkar sul seal pimedas, vihmas midagi näeb või märkab...
Pärast ei suuda müüa ja viskab minema.

Küll märkab, mul 124 mersul ilusti suurelt reg nr peegliklaasil, ma usun küll, et tänu sellele pole neid ka ära viidud. Kuigi jah mul mingid poldid ka veel klaaside ees. Selle tuuningu tegi eelmine omanik, kuna talle ei meeldinud liiga tihti uusi klaase osta. Icon_biggrin
Kui endale w202 ostsin, oli see ilma kapotil oleva Mercedes-Benz märgita, panin märgi sest häiris selle puudumine, pool aastat püsis ja üx hommik oli läinud. Tegi tigedax küll, aga mis teha , haige ühiskond. Kellelgi oli võtmehoidjat vaja või visati lihtsalt minema. Nüüd juba mõnda aega märgita olnud, pole enam uut märki ka peale pannud, sest ei usu, et see seal kaua püsib. Eusa_doh

Pane siis ilma sihikuta märk, seda ei panda rotti
Vasta
#9
   Mul on ka nii märk, kui ka peegliklaas minema viidud, olgugi et peeglid olid kokku klapitud. Peaks kere külge mingid aasad kinnitama ja taba külge, et ei saaks kokkuklapitud peegleid lahti väänata...Badgrin
Vasta
#10
jansa48 Kirjutas:Mul on ka nii märk, kui ka peegliklaas minema viidud, olgugi et peeglid olid kokku klapitud. Peaks kere külge mingid aasad kinnitama ja taba külge, et ei saaks kokkuklapitud peegleid lahti väänata...Badgrin
siis viiakse peeglid koos autoga minema Icon_smile

Inderk Kirjutas:Pane siis ilma sihikuta märk, seda ei panda rotti
või ise traadist väänataIcon_twisted
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#11
http://www.youtube.com/watch?v=MJHAW8kb5vA

   See tüüp tuleks palgata...

PS! Vabandust, rohkem ei risusta võõrast teemat.
Vasta
#12
Väga hea lahendus on iminapaga märk siisBadgrin
Kui tuppa lähed võtad märgi lihtsalt kaasaThumbsup
[Pilt: 3c4ecde4ee35.jpg]
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#13
mustamäel elades ei tasu kindlasti orig.peegliklaase panna.
omal kevadest kolm ringi läind ja enam uusi ostma ka ei hakka.
Vasta
#14
noh, mul jälle õismäel kolm aastat maja ees pargitud ja saldo on üks märk nina pealt.
Peeglitel on küll mingid kodaratest aretised ees varasemast ajast, ei oska arvata, palju neist abi. Väänamas pole käidud vähemasti.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 200 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 157 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 386 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 228 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 291 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,860 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 396 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 663 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  W124 -> W213 (ekraan jne) nostromo 4 753 08-01-2022, 04:44 PM
Viimane postitus: kaupo51
  w124 Robin03 0 540 10-11-2021, 02:02 AM
Viimane postitus: Robin03



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne