Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nali vol.3
Jutud SOLARISE keskuse halvast ehituskvaliteedist on laest võetud. ...
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
www.seksirahaksi.ee - jos see on seksi, me maksamme! Smile
[Pilt: 25832_1316199638408_1633246313_801210_607_n.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
[Pilt: 35382-OgAAAKc9RrIrkQ5bJn8wRkZqKd2RSMjvxH...EikaFo.jpg]
Natuke IT toe rõõme:

Helpdesk: Milline arvuti teil on?
Klient: Valge...
----------------------------------------------------------
Tere, mina olen Celine. Ma ei saa disketti kätte.
Helpdesk: Kas te nupule vajutasite?
Klinet: Loomulikult, aga see on kinni jäänud.
Helpdesk: Kõlab halvasti, ma kirjutan probleemi endale üles ..
Klient: Ei, oodake sekund... mul polnud diskett seeski, see on ikka mul laual, vabandage
----------------------------------------------------------
Helpdesk: Klikkige 'minu arvuti' märgil ekraani vasakul servas.
Klinet: Minu vasakul või teie vasakul?
----------------------------------------------------------
Helpdesk: Tere, kuidas ma aidata saan?
Mees: Tere... Ma ei saa trükkida.
Helpdesk: Palun vajutage start nupule ja ...
Klient: Kuule, ära hakka mingit tehnilist jama ajama, ega ma Bill Gates ei ole!
----------------------------------------------------------
Tere, mina olen Martha ja ma ei saa trükkida. Iga kord kui ma üritan, teatab arvuti, et "ei leia printerit".

Ma tõstsin printeri isegi ringi ja panin selle monitori ette, aga arvuti ikka ei leia seda üles...
----------------------------------------------------------
Klient: Mul ei trüki punast teksti...
Helpdesk: Kas teil on värviprinter?
Klient: Aaaah....................tänud.
----------------------------------------------------------
Helpdesk: Mis teie monitoril praegu on?
Klient: Pisike kaisukaru, mille mu peigmees supermarketist ostis.
--------------------------------------------------------------------
Helpdesk: Ja nüüd vajutage F8.
Klient: See ei tööta.
Helpdesk: Mida te täpselt tegite?
Klient: Ma vajutasin F-nuppu kaheksa korda nagu te käskisite, aga ikka ei juhtu midagi...
----------------------------------------------------------
Klient: Mu klaviatuur enam ei tööta.
Helpdesk: Olete kindel, et see on arvutiga ühendatud?
Klient: Ei, ma ei ulata arvuti taha vaatama...
Helpdesk: Võtke klaviatuur kätte ja astuge lauast 10 sammu tagasi.
Klient: OK
Helpdesk: Kas teil on klaviatuur ikka käes?
Klient: Ja
Helpdesk: See tähendab, et klaviatuur ei ole ühendatud. Kas teil on kusagil mõni teine klaviatuur?
Klient: Jah, siin on üks teine ka laua peal. Aaah .... see töötab!
----------------------------------------------------------
Helpdesk: Teie salasõna on väike a nagu apelsin, suur täht V nagu Viktor ja number 7.
Klient: Kas see 7 on suurte tähtedega?
----------------------------------------------------------
Klient ei saanud internetti.
Helpdesk: Olete te kindel, et kasutasite õiget salasõna?
Klient: Jah, olen kindel. Ma nägin pealt kui mu kolleeg seda kasutas.
Helpdesk: Kas te saate mulle öelda, mis salasõna see oli?
Klient: Viis tärni.
----------------------------------------------------------
Klient: Mul on suur probleem. Sõber pani mulle screensaver'i ekraanile ja iga kord kui ma hiirt liigutan, läheb see ära!
----------------------------------------------------------
Helpdesk: Kuidas ma teid aidata saan?
Klient: Ma kirjutan oma esimest e-maili.
Helpdesk: Ja milles teie probleem seisneb?
Klient: Aadressi sees on a täht, aga kuidas ma sellele a-le ringi ümber saan?
Lühike neuroloogiline test [/b][/size]
1 - Leia C-täht. Palun ära kasuta kursori abi.

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOCOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

2 - Kui leidsid C-tähe, siis leia number 6.

99999999999999999999999999999999999999999999999
99999999999999999999999999999999999999999999999
99999999999999999999999999999999999999999999999
69999999999999999999999999999999999999999999999
99999999999999999999999999999999999999999999999
99999999999999999999999999999999999999999999999

3 - Nüüd leia N-täht. See on natuke raskem.

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMNMM
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

See ei ole nali. Kui läbisid need kolm testi, siis sa ei pea sel aastal neuroloogi külastama. Su aju töötab suurepäraselt ja sa oled Alzheimerist kaugel.

Õnnitlused!

Oh, veel üks test.
Leia 44. USA president.

[Pilt: image001.jpg]

Õnnitlused, sa pole ka värvipime!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
[Pilt: 10210d4e544b.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Kuradi kiiresti on tulema need naljad teil seal maal Icon_razzIcon_razz
(19-03-2010, 01:56 PM)Renkju Kirjutas: Kuradi kiiresti on tulema need naljad teil seal maal Icon_razzIcon_razz

Ega rahvas niisama passi Unibrow

Müüa kasutatud lennuk, lõhnab nagu Tallinna kraanivesi, vajab kerget nokitsemist.

AN-26 maandumine Tallinna lennuväljale läks aia taha...

AS Tallinna Vesi teatab:
Seoses lennukiavarii ja kütuselekkega Ülemiste järvel lisandub alates aprillist vee hinnale kütuseaktsiis.


Ülemiste Vanakese laul:

täna jälle me joome bensiini,

täna jälle mul voolik on suus,

täna jälle kanister käib ringi,

täna jälle AN-26...
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
No ma ei tea...
Aitäh huumori eestIcon_biggrinIcon_lol
http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=3...1&s=dd&p=1
Copy-paste ühest foorumist Icon_lol

NB! Sisaldab siivutusi!

mäletan, et ühel päeval otsisin oma koledale sõbrannale naistepäevaks mingit lille ühest kauplusest, kuid kuna aeg oli hiline ja ma olin just töölt tulnud, kibelesin koju ja mõtlesin omaette, et mis sellest lillest ikka osta, eelmine kord ju ka ei ostnud, siis oli natuke mossitamist, aga varsti ununes asi ära ja noh, ega neiu siis ise ka mingi eriline väärtus pole, et teda kinni hoida... sellegipoolest olen iseloomult üsna armukade ja pigem sellepärast, et muretsen oma ego pärast.

kui hakkasin kodu poole juba jõudma, nägin koduaknas valgust ja kahe inimese varju, mis kiiresti üle kardinate siia-sinna libisesid. olin rabatud, sest tavaliselt jõudis mu tüdruk enne mind koju ja jäi mind ootama, kuid ma ei osanud kuidagi mõistatada, kes see teine temaga ühes olla võis.

arg luuser nagu ma olin, ei julgenud ma kohe üles tormata vaid mõtlesin pisut eemal sündmuste edasist käiku jälgida, või täpsemini olin nõutu ja ei teadnud, mida teha.. lõpuks aga kustutati tuli kardinate taga hoopis ära mingil põhjusel mõjus see mulle rusuvalt ja ängistavalt. kas oli põhjus teadmatuses või siis mingis rusuvas eelaimuses.

lõpuks otsustasin, et lähen ja katsun vargsi selgusele jõuda, milles asi. ei uskunud, et tüdruk mind petta oleks võinud, kuna teadis ta ju, et tulen peagi koju tagasi. see julgustas mind ja otsustasin trepist üles joosta, kui kuulsin äkki samme ja mind haaras kabuhirm, sest tundsin ära oma tüdruku edvistava naeru ja mingi tundmatu noormehe baritoni. millegipärast turgatas kohe pähe pilt, et neiu petab mind kena kepivennaga ja mind haaras senitundmatu kiivus, mille algpõhjus vist peitus endiselt minu haavatud egos - selline inetu tüdruk mingi kepivennaga koos!?

jooksin tagasi õue ja peitsin end puu taha, kui majast ilmusidki minu tüdruk ühe tõeliselt kena noormehe saatel. nad naersid lõbustasti ja mul hakkas südame ümbert pitsitama. mingis hullusehoos mõtlesin, et lähen nende juurde ja nõuan julgelt selgust, kuid mind pidurdas hirm võimaliku alanduse ees, sest oli ju noormees minust ligi kaks korda suurem ja kogu stseen oleks väga naeruväärse mulje jätnud. hammustasin kibedustundega huulde. käis läbi mõte, et oli mulle sellist naist üldse vaja, nüüd seisan silmitsi sellise olukorraga, kus pean ennast kui mees tõestama. aga minus ju polnud meest, oli möku ainult.

siis äkki turgatas pähe, et äkki on noormees hoopis mu tüdruku vend või kauge sugulane, kurat teab, kõik on ju võimalik. see idee turgutas mind pisut.

tüdruk ja noormees olid nende mõtiskluste aegu lõbusalt vesteldes autoni jalutanud ja istusid nüüd sisse, mina aga hiilisin lähemale mingi arusaamatu loomusunni ajel, tahtsin piiluda või midagi sellist, ise ka ei andnud endale oma tegudest aru. siis äkki märkasin, et nad suudlevad ja noormees oli mu tüdruku mantli tal juba poolenisti maha kiskunud ja nüüd liikus ta käsi julgelt tüdruku pluusi alla, mudis rindu jms. mõtlesin, et huvitav, mind polnud tema rinnad kunagi erilist huvi pakkunud, olid need ju väiksed ja nirud teised, tavaliselt üritasin ise kohe asja juurde asuda, seni, kui veel kõva püsis. siin aga tundus võõras noormees hoopis kirglikum ja mul hakkasid seda nähes kõrvad armukadedusest huugama - asi, mida ma seni kogenud polnud.

siis torkasin autol kummid läbi ja hiilisn salaja tuppa, kuid võidujoovastus läks peagi üle, kuna tüdruk polnud süüa teinud. istusin lihtsalt köögis, ei julgenud lampigi põlema panna - äkki saavad aru, et mina kummi tühjaks torkasingi.

siis otsustasin uuesti välja joosta ja teeselda, nagu oleks alles töölt koju tulnud. läksin toast välja, keerasin ukse lukku ja hiilisin jälle välja, püüdes autot vältida. eemalt nägin, et neiu ja noormees polnud läbitorgatud kummi märganudki, auto lihtsalt võnkus jõulises rütmis üles alla. ilmselt olid ametis, raisad.

siis tegin, nagu tuleks koju, läksin auto lähedalt mööda, lootuses, et naine ehmatab ära või midagi sellist, aga nad ei märganud mind. siis läksin trepist üles, süütasin toas lambi ja piilusin kardinate vahelt, mis edasi saab. midagi ei saanud. mind hakkas nälg näpistama ja lootsin, et naine ikka tuleb mõne aja pärast koju tagasi.

päris kaua pidin ootama. lõpuks kuulsin, et paarike tuleb trepist üles ja noormees veel lõugas, et mingi v*tunägu oli kummid läbi torganud. kui ta minu neiule ukse avas, siis istusin kohe ukse vastas köögis ja vahtisin mõlemale trotslikult otsa. poiss oli päris kenake, ma olin oma naist arvesse võttes päris üllatunud. valitses vaikus, siis tegin suu lahti ja küsisin, et miks süüa pole ja et kellega mul on au. nii tüdruk kui tüüp olid närvis, minu kohalolek häiris neid ja see tegi mulle päris siirast rõõmu. aga mulle vastuseid andmata hakkasid nad autost rääkima, mingitest pättidest ja tüüp ütles, et kui selle vääraka kätte saab, kes seda tegi, siis lööb raisa maha. tundsin, et muutun järjest väiksemaks, vaiksemaks ja lõpuks jäin päris väikese halli hiirekesena kööginurka vaikselt istuma, sest äkki tundus mitte ainult tundmatu noormees, vaid ka mu tüdruk palju suuremate, võimsamate, ohtlikumatena kui kunagi varem. nad nagu ei märganudki mind ja see ängistas mind, tundsin, et mu hiirekõrvad huugavad ja ma läksin näost halliks. tüüp ei vaadanud minu poolegi, mu tüdruk ei teinud minust väljagi ja ajasid lihtsalt juttu, noormees istus toolil laua taga, mu tüdruk aga toetus vastu pliiti. mingi aja pärast hakkasid nad flirtima, tüdruk libistas oma jalga koketeerivalt mööda noormehe lihaselist säärt, mõlemad naeratasid kavalalt ja äkki haaras tüüp mu tüdruku endale sülle ja viis meie magamistuppa..

olin ramatud. istusin mõnda aega köögis ja vahtisin enda ette. olin nälja päris ära unustanud. magamistoast aga hakkas kostma mõnuohkeid ja -oigeid.

võtsin oma mütsi, panin riided selga, läksin magamistoa ukse taha, et midagi trotslikku oma naisele öelda, kuid kuuldes raugeid häälitsusi jätsin asja sinnapaika, surusin hambad häbis ja lootusetusetundes kokku, panin välisukse tasakesi enda järel kinni ja läksin pimedasse talveöösse. lund sadas räitsakatena mulle näkku aga ma ei tundnud midagi, mõtlesin, et joon ennast kuskil täis aga polnud sedatüüpi mees. koju jääda ei julgenud, polnud kuskil magadagi.

nüüd olen kaks aastat juba üksildane nohik ja elul pole naiseta vigagi. kuidagi arranzheerisime asjad omavahel ära ja sain vähemalt rösteri endale. nüüd aga elan vanemate juures ja mul on arvuti ja oma tubaSmile
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Midagi head


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N0sEHFeFsdE[/youtube]
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Haige.
Kellel on kalduvus, et muusika jääb kummitama, ärge vaadake....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XvJvinmOdHQ[/youtube]

P.S. Kohustuslik on juua enne vaatamist ca 2õlli, siis huumorisoon laienebIcon_cool
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vilja Tulits
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
[Pilt: tallinntv.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
http://www.rusikas.ee/tissid.jpg
[Pilt: 95284-ment.jpg]
w210


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nali vol.4 Karl 621 641,235 10-02-2023, 12:37 PM
Viimane postitus: v6sa
  Rae Vanasõidukite Ralli VOL. 2 08.10.22 Minister 0 392 03-10-2022, 08:05 PM
Viimane postitus: Minister
  Öös On Asju vol. 8 – Autoorienteerumine 01.10.20 Minister 2 1,759 29-09-2020, 09:52 AM
Viimane postitus: Minister
  Nali Laur 5 8,962 17-01-2018, 02:34 PM
Viimane postitus: nordrainbow
  Filmisoovitused vol.2 indrek 12 13,820 03-11-2010, 01:17 AM
Viimane postitus: Laur
Tongue Omamoodi nali SEC600-ga SGM 3 6,456 11-09-2010, 10:51 AM
Viimane postitus: SGM
  Päeva nali: uus idee parkimiskontrolöride lollitamiseks kpokyc 13 12,845 17-03-2010, 07:27 PM
Viimane postitus: clm
  Nali vol.2. Karl 796 637,433 09-10-2009, 11:27 AM
Viimane postitus: Annakas
  nali elumees83 0 3,674 09-05-2007, 02:02 PM
Viimane postitus: elumees83
  Klubi rahade kasutamine vol palju h2x0r 8 7,345 08-01-2006, 04:29 PM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne