Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katkine kodutehnika?
#1
Mida teha vana katkise kodutehnikaga? Nimelt kogunenud suht arvestatav hulk neid (pesumasinad, külmkapid, kirstud, elektripliidid). Kas keegi tegeleb ka selliste asjade kokkuostu ja äraveoga?

Külmkapp 2tk. (väiksem ja suurem)
Kirst 1tk.
El.pliit 2tk.
Pesumasin 2tk.
El.ahi 1tk. (väikse külmiku suuruses)

Asuvad Lääne-Virumaal.

Tänud ette!
Karl @ tegeleb talu korrastamisega.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2
Kohalikud metallihundid tegelevad sääraste asjadega.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Külmkapis on ligi 3kilo vaske.
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#4
kolatakso on sellise asja nimi mis sind aitab
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#5
Kolatakso ei taha raha anda selle jura eest, nagu ma olen aru saanud.......
Mitte, et tahaks rikkaks saada, kuid mingi sümboolne summa ikka raskel ajal abiks Icon_smile
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Kui aega ja tahtmist on (ning tervisest ei hooli), siis tasub laiali lõhkuda ja ää sorteerida (tööjuhiseks tasub uurida kohaliku Raua-Roberti hinnakirja).

Kui emba-kumba ei ole, siis helista mõnele kuulutajale. Äkki selle koguse peale viitsib oma tagumiku kohale ajada...
Vasta
#7
Vasekilo hind on minuteada 70 eeku ja plekk 3 eeku
Ostan vanu münte ja muud vanakraami.
Vasta
#8
Täna pakkisin oma kutsikale umbes 350 kilo metalli peale 40 kilo oli igast värvilist metalli. Ja sain peaegu 2200 eeki väike karaazi koristusIcon_biggrin
Naftapress.
Vasta
#9
mis kirstul viga on??
ma parajasti otsin külm kirstu. kui suur on?? parandada ei anna vee??
Vasta
#10
(04-04-2010, 10:15 AM)anto123 Kirjutas: mis kirstul viga on??
ma parajasti otsin külm kirstu. kui suur on?? parandada ei anna vee??

Pole halli aimugi mis tal viga on, ei ole väga suur ja seisab õues juba paar aastat.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#11
(04-04-2010, 10:25 AM)Karl Kirjutas:
(04-04-2010, 10:15 AM)anto123 Kirjutas: mis kirstul viga on??
ma parajasti otsin külm kirstu. kui suur on?? parandada ei anna vee??

Pole halli aimugi mis tal viga on, ei ole väga suur ja seisab õues juba paar aastat.

aa. mind huvitab ca 1000- 1500l. kuna neid liigub suht vähe ja on hirm kallid siis olex võinud ka mingi raha maxta ja lasta korda teha. pisikesed ei huvita.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Katkine SEC Vilumaa 2 2,751 01-07-2006, 12:24 AM
Viimane postitus: qrm



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne