Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väike turu uuring
#21
Oeh

Jõudu teile maailmaparandajad.
Makske oma makse musta auku kust midagi tagasi ei tule.
#22
R129 Kirjutas:Siin avalikult rääkides võiks ma maksuameti peale võtta - kõik mis Eestis paaki valatakse peab olema aktsiis makstud Smirk
10L võib ametlikult oma tarbeks tuua! Mina enam vene neste/lukoili solki ei taha igatahes.
#23
R129 Kirjutas:Siin avalikult rääkides võiks ma maksuameti peale võtta - kõik mis Eestis paaki valatakse peab olema aktsiis makstud Smirk

Arvad, et su aktiivne ATF õliliitrite pakkumine ei võiks neile huvi pakkuda? Või kodused eletritööd/diagnostikad/kastide pesu ja kõik muu? Eusa_danceEusa_dance

Võtkem asja ikka rahulikult ja huumoriga...
#24
Ei paranda siin maailma keegi. Lihtsalt küsimused ja arutelu. Küsiks diisli kohta ja asukohaks Tallinn. Palju teist ei lähe nii 70-100L.
#25
marek Kirjutas:
R129 Kirjutas:Siin avalikult rääkides võiks ma maksuameti peale võtta - kõik mis Eestis paaki valatakse peab olema aktsiis makstud Smirk
10L võib ametlikult oma tarbeks tuua! Mina enam vene neste/lukoili solki ei taha igatahes.
Jep. Endal siiamaani positiivsed kogemused aeglasemalt tühjeneva rahakoti näol. Olen kuulnud igasuguseid jutte vene diisli halva kvaliteedi kohta, kuid isiklikult pole veel kuulnud, et kellelgi midagi autoga juhtunud oleks. Tahmavad natuke rohkem ainult.
  Venepiiril ootavad järjekorras autotreilerveokid mis on pilgeni täis uusi mersusid ja bemme. Sõidavad nemadki selle pealt.
Ise olen kindlasti rohkem kokku hoidnud kui remondi peale kulutanud. Palju kulub sillaosade vahetuse peale mille põhjust arvatavasti teavad kõik meist. Ja muidugi soolatud teed teevad tuju halvaks. Mul on peale mersude ka üks üliheas korras vaz 2101 mis läks ühe talvega nii rooste, et ei jõudnud ära kahetseda, et sõidetud sai. Eelmine aasta oli autol originaal värv ja kere nagu uus, kuid nüüd hädakorras hammeritega roostekohad üle plötskerdatud, et edasi ei läheks. Peab kahjuks üle värvima nüüd.
Postituse lõpetuseks üks inglise vanasõna: a penny saved is a penny gained.
#26
Rolz Kirjutas:
R129 Kirjutas:Siin avalikult rääkides võiks ma maksuameti peale võtta - kõik mis Eestis paaki valatakse peab olema aktsiis makstud Smirk

Arvad, et su aktiivne ATF õliliitrite pakkumine ei võiks neile huvi pakkuda? Või kodused eletritööd/diagnostikad/kastide pesu ja kõik muu? Eusa_danceEusa_dance

Võtkem asja ikka rahulikult ja huumoriga...

Nõus Rolz võtangi, sest kui soovid oma autole kastipesu või disgnostikat siis saad ka tseki koos kõigi maksudega - pole veel ühtegi õli mustalt müünud (võibolla olen loll) Icon_rolleyes
Aga asenda mu lauses MA sõnaga KA, siis saad aru mis mõtlesin (trükiviga lihtsalt)- ma pole pealekaebaja tüüp ning ka kadeduse hääl ei kuma minus. Nod

Lihtsalt tahtsin selgitada, et EVis oli vist isegi kuskil seaduses/määruses kirjas et niisama heast tahtest ei tohi kütuse paagist ise kütust välja imeda. Ning kui paned isegi puukütte gaasi või toiduõli, siis peaks ka selle eest maksu maksma.
Mõni tavainimene lihtsalt ei pruugigi mõelda, et kui venest (või isegi Lätist) toodud küte (algupäraselt kasvõi 10 liitri kaupa "enda tarbeks") edasi müüakse siis ei ole enam JOKK.
Aga laske käia - mul on hera meel kui MB klubi liikmetel hea meel on.
#27
Ma arvan, et maksu ametil jääb väga tühine summa saamata. Võidelgu parem tee-ehitus kartellidega vms. Äärealade inimesed üritavad ka toime tulla. Võtke ette ja sattuge sinna äärealadele ja vaadake kui lai valik seal on erinevate hästi tasustatud töökohtade vahel ja kui veel äri teha siis on eriti palju "häid" töötajaid kohe võtta ja kuna kagu-Eestis elab miljoneid miljonääre siis on väga kerge seal kaupa müüaBig Grin Muide Setud võivad peagi oma puskarit ajada seal ja riik ei pahanda. Ärge siis teiegi pahandage väikeste inimeste väikeste rõõmude üleSmile
#28
Ok sorry kartellid on konkurentsi ameti teemaSmile
#29
Aa unustasin mainida, et maksuametil jääb küll kütusemüügi tehingutest nn "oma osa" saamata, kuid kõik me ostame poest kaupu millele lisandu KM ja ülejäänust läheb osa poemüüjate, logistikute, juhatajate, tootjate taskusse ja ega sealtki Hea Maksuamet omaosa võtmata ei jäta ja muidugi mõista lähevad need töötajad omakorda poodi jne jne jne. Ärge saage must valesti aru mul ei ole midagi maksude vastu aga venemaalt kütte vedajad ei lähe Maksuametisse vabatahtlikult maksma makse. Riik võtab igalt poolt oma osa. Nagu palgadki: kui töötaja palk enne makse on 10 000 siis maksab tööandja sellele lisaks sotsmaksu 33%, siis maksad sina tulumaksu, töötuskindlustus maksu, pensionifondi ja midagi oli veel. Siis saad oma palga kätte ja lähed poodi suitsu ja viina ostma mille hinnal on otsas meeletu aktsiisimaks nagu ka autokütusel, siis lähed koju ja maksad maamaksu varsti võibolla ka luksusautomaksu(mida veel!) ja siis vannud taga auklikke tänavaid, linnaisasid, nälgivaid kodutuid, halba lumekoristustööd jne jne. Mõned väga head asjad muidugi on nagu politsei, päästeamet, tasuta haridus ja arstiabi.
#30
Aga kui keegi üldse enam makse ei maksa?
#31
väikemees Kirjutas:Aga kui keegi üldse enam makse ei maksa?
Mina maksan makseSmile Ei tahaks ettekujutada seda mis siis saaks kui keegi ei maksaks makse.
#32
Idanabrile  ei müüda tahmafiltriga  masinaid. Sinna regiooni on need keelatud, sest küttekvaliteet on piiripeal, kuid sellest tulenevad põlemisjäägid on kordades lubatust kõrgemad. Tagmafiltrid ,mis muidu töötavad laitmatult üle 500 000 km(ka taksod saksamaal) on vene küttega  peale mõnda paaki  100% tuhka täis. Palju on probleeme ka  EGR systeemidega,sest needki tahmuvad kinni.(Jutt käib ikka CDI mootoritest). Aga ex igaühe oma  teha, kas valab  ja sõida ja riskib.
#33
Diisel666 Kirjutas:Oeh

Jõudu teile maailmaparandajad.
Makske oma makse musta auku kust midagi tagasi ei tule.

tere !
ei püüagi vast keegi siin Sinu võimalikku bisnesit nn. maailmaparandajate teemaga ära nullida, vaid hinnanguliselt ei vääri vast riski/ marginali suhe küünlaid. elmarile 20L alutagusele, joosepile 100L kapa-kohilasse...
kaaludes võimalikke plusse ja miinuseid (logistika, ladustamine, arveldamine, võimalikud kütuse kvaliteediga seonduvad negatiivsesed reklamatsioonid ja nende lahendamine vms.) ei julgeks ma suurt tasuvust prognoosida.

mis puutub maksude maksmisesse, siis isiklikult mina olen huvitatud ravikindlustusest, võimalikust tulevasest pensionist või siis et minu penskaritest vanemad saaksid väärikat pensioni (äärealadel, sh. idas peaksid need sotsiaalteemalised küsimused ju eriti aktuaalsed olema - mille/ kelle arvelt me töötuid jne. toetame siis).

aga see on minu arvamus ja edu Sinu ettevõtmises!

parimat,
#34
priis Kirjutas:
Diisel666 Kirjutas:Oeh

Jõudu teile maailmaparandajad.
Makske oma makse musta auku kust midagi tagasi ei tule.

tere !
ei püüagi vast keegi siin Sinu võimalikku bisnesit nn. maailmaparandajate teemaga ära nullida, vaid hinnanguliselt ei vääri vast riski/ marginali suhe küünlaid. elmarile 20L alutagusele, joosepile 100L kapa-kohilasse...
kaaludes võimalikke plusse ja miinuseid (logistika, ladustamine, arveldamine, võimalikud kütuse kvaliteediga seonduvad negatiivsesed reklamatsioonid ja nende lahendamine vms.) ei julgeks ma suurt tasuvust prognoosida.

mis puutub maksude maksmisesse, siis isiklikult mina olen huvitatud ravikindlustusest, võimalikust tulevasest pensionist või siis et minu penskaritest vanemad saaksid väärikat pensioni (äärealadel, sh. idas peaksid need sotsiaalteemalised küsimused ju eriti aktuaalsed olema - mille/ kelle arvelt me töötuid jne. toetame siis).

aga see on minu arvamus ja edu Sinu ettevõtmises!

parimat,
See nn bisness on parem kui mitte midagi ja sellega 15 kilo kuus taskusse panna on kerge.
Tänan sinu rentaablus prognoosi eest, aga kui juba üks klient ostab 3-4 tonni kuus siis ei ole eriti palju majandamist. Keegi siin mainis ennem, et arvab et jutuks see jääbki. Kardan et paljude jaoks see nii ongi, kuid mõnede jaoks kindlasti mitte. Ei ole mõeldav nii palju ühel inimesel vedada, et nõudlust rahuldada.
#35
Sel juhul soovin edu. Ma panen selle lingi teistesse autofoorumitesse samuti ehk saad kliente juurde ning keegi säästab krooniThumbsup

PS. Räägi, kas sa suitsu ja viina tood ka üle?
#36
Toon, kuid mitte müügiks.
#37
Diisel666 Kirjutas:... kui juba üks klient ostab 3-4 tonni kuus siis ei ole eriti palju majandamist.

njah, jänes shampust ei joo kuid soovitan soojalt madalamat profiili hoida sest võin käe tulle panna et siingi foorumis kolab inimesi kes teemast teatud tähelepanekuid võivad teha!
#38
Jep, nii see on
#39
Noh üldjuhul kuritegelikul teel soetatud vara teadlik soetamine on samuti keelatud. Ostjad võivad muidugi öelda, et nemad seda ei tea, aga tegelt ju teame.
#40
Karm värk selle küttega. Kuldses börsis kaubeldakse kõigega ja turulgi. Pole kellelgi sooja ega külma, peaasi et ise odavalt kauba kätte saaks. Venekütte ostu kuritegevuseks nimetada kõlab veits karmiltSmile KURI tegevus ta vast ei ole pigem lihtsalt seaduse vastane.


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  väike probleem peale rehvide vahetust linnumaetonu 1 563 29-04-2022, 09:40 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Sõidukite ost - visuaalne kaugjuhitav kontroll - uuring Barbarossa 0 395 06-12-2021, 06:17 PM
Viimane postitus: Barbarossa
  Väike abipalve tommi 0 1,633 05-04-2013, 10:38 PM
Viimane postitus: tommi
  Ettepanek turu teemas hents99 20 11,043 30-11-2012, 12:52 AM
Viimane postitus: janek126
  Eesti on väike koht, Karlil on uus number! Harry 3 4,436 19-08-2012, 05:30 PM
Viimane postitus: Harry
  Pesula turu-uuring jaan121 2 2,976 04-11-2010, 12:46 AM
Viimane postitus: jaan121
  Moblade väike softi vihje Eric 1 3,976 14-06-2008, 10:51 AM
Viimane postitus: zajets
  väike kiiruse ületamine Truck 0 1,888 10-09-2007, 04:14 PM
Viimane postitus: Truck
  Väike mure.Keretööd? tank 2 2,796 24-08-2007, 10:28 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  väike video marko600 0 1,697 06-06-2007, 02:31 PM
Viimane postitus: marko600



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne