Küsitlus: Helkurita liiklejad..
On selge probleem- Tahan aidata
70.59%
12 70.59%
Igaüks on oma saatuse sepp- Ei aita
17.65%
3 17.65%
Tahan aidata- saan olla abiks helkurite soetamise
11.76%
2 11.76%
Kokku 17 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küsitlus: Helkurita liiklejad pimedatel teedel.
#1
Paluksin kõikide sõidukijuhtide tähelepanu. Nimelt, asi selline...käes jälle pimedad ajad ning kahjuks liigub endiselt väga palju helkurita inimesi teedel ja tänavatel. Eelmisel aastal võtsin ma asja ise käsile, soetasin autosse karbi helkuritega ning kui kohtusin helkurit mitte omava ja pimeduses mittenähtava kodanikuga pidasin sõiduki kinni ja andsin helkuri pihku. Enne ära ei sõitnud kui külge pani. Nüüd sellel aastal tahaksin asja suuremalt ette võtta. Proovin enamus foorumitesse samasuguse teema teha, et näha, kui palju oleks minul järgijaid. Kui neid saab piisavalt palju, saaksin ma asjaga edasi tegelema hakata- soetaksin helkurid(ehk keegi saab ka aidata selles suhtes) jagaksin neid laiali soovijatele, kes neid siis omakorda edasi jagaksid. Mingisugust raha ega tasu ma selle eest ei taha. Minu soov on tekitada kasvõi natukenegi turvalisemat liikluskeskkonda.





Ohutut liiklemist,

Madis
Vasta
#2
Kusjuures väga hää teema. Olen ise seda ka mõelnud, aga tegudeni pole veel jõudnud. Kuna sõidan palju pimedal ajal, siis on ikka palju olukordi, kus helkurita jalakäijat näen alles siis, kui temani jõudmiseks läheb aega sekund või alla seda. Eriti hull on maanteel, kui veel autod tulevad vastu. Hääletajad hakkavad nüüd talve tulekuga ära kaduma, aga on ka igasuguseid teise eesmärgiga jalakäijaid, kes teele surma petma lähevad.

Samas peaks ka politsei nendega tegelema, Tallinn-Tartu trassil jõlguvad pidevalt ringi.

Imre@ei tahaks olla mõrvar isegi siis, kui ise süüdi pole.
Vasta
#3
Mõte on hea, aga kaua sa ikka trolle toidad.

Helkurita liiklemine pole kindlasti materiaalne põhjus, see on viitsimatus ja pohhuism.
Selle kingitud helkuri viskavad abisaajad 80% juhtudest ilmselt minema või jätavad, kus see ja teine.

"tondid" mustas ajavad närvi küll, ma annaks korraliku keretäie pigem, teiste liiklejate mõnitamise eest. Arvavad, et kui nemad auto tulesid näevad, siis autojuht näeb samade tuledega ka neid.


Aga edu sulle! Loodetavasti paraneb ka helkurita liiklejate suhtumine.
Vasta
#4
Reporteris näitas kahte hääletajat. Ühel oli politsei peatudes helkur taskust välja võtta. Sellistele oleks ainuke õppetund peale võtta ja näidata, seda viimast hetke, kui märkad seda helkurita kodanikku ja kaua on aega selleks reageerida.
Vasta
#5
Tavaliselt märkab niiske ilmaga mustas öös ka kehva helkuriga inimest alles sekund kaks enne kohakuti olemist, ise sooviks helkurpaelu näha kindla sihiga pimedas liikujatel!

Aga kindlasti võtaks osa proejktist ( ise Valga- Tartu vahet liikuja ), ohutut liiklemist ja mersumehi ma tihti teepervel remontimas pole näinud, aga mehed, teilgi helkurvestid selga kui askeldamas... oma nii mõnigikord tekkinud situatsioon, kus juht oletab, et märganud teda, aga vastutulevad tuled peidavad ka suure mehe.

(mail. lauries@hot.ee )
Vasta
#6
Just 2 nädalat tagasi oleksin ühe purjus ratturi alla ajanud. Sõitis keset teed teine - 0 helkurit vanal vede rattal küljes. Kutsusin politsei.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Küsitlus sõiduki hooldustööde teostamise kohta mersu12345 1 644 21-04-2021, 12:36 PM
Viimane postitus: mbw204
  Autoteeninduse küsitlus kõrgkooli lõputöö koostamiseks Sander140 3 2,580 08-02-2017, 09:43 PM
Viimane postitus: kaupo51
  Auto kompuutri küsitlus kaido 0 2,208 02-06-2012, 09:57 PM
Viimane postitus: kaido
  Küsitlus autopesu teenuse kohta. NSL Rehvid 3 4,250 20-02-2012, 12:49 AM
Viimane postitus: väikemees
  Küsitlus tarbimisharjumuste kohta Madis 0 2,234 09-09-2010, 07:33 PM
Viimane postitus: Madis
  uued automargid eesti teedel kaspar 13 9,189 13-10-2008, 11:01 PM
Viimane postitus: kaspar
  Küsitlus: Kellel millised kategooriad juhiloal? Kalev 55 23,448 03-04-2007, 11:04 AM
Viimane postitus: Reddog



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne