Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiirustajate vahelevõtmine on peen tehniline töö
#14
Kalev Kirjutas:Mõistlikul sõidul ja julgusel, muide, ei ole sellist seost, nagu mõni arvab.

Ja veel - proovige korra sõita Tallinnast Tartusse 90 - 100 km/h vahel - üllatute isegi, kui vähe rahvast tegelikult jalgu jääb ja kui rahulik ning turvaline sõit tegelikult siis on.

tre,
alustasin diskussiooni mitte minu kihutamisvajaduse piiramisest ajendatuna, vaid seoses kahtlusega, et kas nood kaamerad toovad ikk prognoositud 40-50% liiklussurmade languse antud telõikudele. ja kui kõnealustel lõikudel prognoositu realiseerubki (mis on iseenesest vääga bro), et kas siis ülejäänud lõikudelt need protsendid mitte risti vastupidi end näitama hakka.
sõidan autoga peale kahekümne aasta ja arvan end käesoleval pigem kuiviku stiili viljeleva sõidukijuhi olevat. praktika näitab, et sõelumine, kiirendused - pidurdused jne. ei anna ei ajavõitu ega ammugi säästu kütuse kulus. aga küsimus ongi just selles, et ei õnnestu sõita mul oma sõitu ~95 km/h! ´ravi´ probleemile oleks täies pikkuses ja mõlemis suunas tln. - tartu mnt. kaherealiseks ehitamses.

Eusa_think ei - olen ikka päris kindel, et mulle ei hakka kunagi sobima maanteel sõidukiirus 80-85 km/h

peace,
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Kiirustajate vahelevõtmine on peen tehniline töö - Autor: priis - 07-10-2009, 10:36 PM

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naviseadme töö kvaliteet? kpokyc 10 5,975 18-02-2009, 08:51 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne