Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB CL420 c140 '96 - bingobongo
#61
Nende velgede kohta ei oska 100% öelda - olid all juba enne ostu. CLi pole ise madaldanud, aga ilmselt on odavamat teed mindud arvestades muid asjaolusid selle auto juures. Ise olen ainult hooldanud ja vajalikud remondid teinud - suuremat uuenduskuuri pole jõudnud teha. Läbisõit minu käe all on alla 10 000 aastas.
Vasta
#62
Kõik videos olnud masinad on maasikad! Väga ilus! Thumbsup
Vasta
#63
Hei, tegin S-klassist eraldi pisikese klipi. Loodan, et meeldib.

Vasta
#64
Üksluine värk, slow motion tõkkas rängalt. Muidu päris normaalne, auto oli kena.
MB E320 CDI S211 Avantgarde '04
MB 250D W124 facelift '92 OM602.982 2.9 swap
Vasta
#65
Kas kellelgi on W140ga ette tulnud probleemi, et kesklukk kaob 2ra? Servosulgurid jms korras, aga pagasiluuk ei l2he kinni ja uksenupud samuti. Signa korras. Pagass ja uksenupud null. On keegi varem sama asjaga maadelnud? Millest alustada?
Vasta
#66
(22-07-2014, 03:59 PM)bingobongo Kirjutas: Kas kellelgi on W140ga ette tulnud probleemi, et kesklukk kaob 2ra? Servosulgurid jms korras, aga pagasiluuk ei l2he kinni ja uksenupud samuti. Signa korras. Pagass ja uksenupud null. On keegi varem sama asjaga maadelnud? Millest alustada?

kompressori mootor on esimene asi mida pead ülevaatama !!!
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta
#67
Mida sa pagassi kinnimineku all mõtled? Kas linki või lukustit? Linki juhib kesklukuga sama vaakumpump, luugi lukku juhib uste servodega sama pump. Kui sul kesklukk ei tööta, siis suure tõenäosusega on surnud ikkgi tagaistme alune pump. Ma vähemalt alustaks otsinguid sellest.
Terve aasta poole aastaga
Vasta
#68
(23-07-2014, 01:06 PM)Sm.Tihhonov Kirjutas: Mida sa pagassi kinnimineku all mõtled? Kas linki või lukustit? Linki juhib kesklukuga sama vaakumpump, luugi lukku juhib uste servodega sama pump. Kui sul kesklukk ei tööta, siis suure tõenäosusega on surnud ikkgi tagaistme alune pump. Ma vähemalt alustaks otsinguid sellest.

mul w140 kerel see pump pagassis
Mercedes benz w124, w202, w210, w140 , w220, w211 varuosad tallinnas kohapeal ja tellimiseks .Autoremont, plekitööd, autovärvimine
Vasta
#69
Pagassis on ainult uste ja tagaluugi "softclose" pump. Selle võib ka üldse küljest ära võtta, kesklukk töötab ikka. Üldine vaakumpump asub ikka tagaistme all olenemata mudelist ja aastakäigust. Tagaistme alune toidab kesklukku, istmete pneumaatikat, tagaluugi linki, kliimaseadme ja käigukasti reserv-vaakumit, eurokatel ka tulede reguleerimise reserv vaakumit, vanematel mudelitel ka tagurdusvardaid ja võib olla midagi veel. Kohe ei meenu.
Terve aasta poole aastaga
Vasta
#70
Täna sai natuke pagassis möllatud ja ma kardan, et keerasin mingi jama seal kokku. Enne tänast oli seis selline:

1) autoustel servosulgurid töötasid
2) klaasid liikusid kinnisesse asendisse samuti automaatselt
3) tagaluuk ei läinud kinni (kuigi kui manuaalselt luku keel alla lükata, siis oli kuulda vaakumi häält ja midagi liigutus luugis ikkagi toimus)
4) salongis põles tuli, mis näitas, et tagaluuk on lahti, kuigi nupp ise pole kunagi töötanud ja nupust luuk ei avanenud ka varem
5) pidevalt läks läbi 30nene kaitse, mis servoga seotud, kui servo lolliks läks, siis kaitse eemaldamine tavaliselt aitas
6) viimati oli aga kaitse eriti karmilt läbi kärsanud, lausa sisse sulanud
7) ühesõnaga, uste servod töötasid, aga alarm ja kesklukk ei töötanud, sealhulgas ei sulgunud tagaluuk ja luugi link ei tulnud ka välja

Nii, täna siis avastasin polstri mahavõtmisel (tagaluuk), et voolikus on leke ja annab õhku välja. Selle sai põhimõtteliselt korda, aga midagi muutunud.

Siis avastasin, et seal kus on cd-box on vooliku ots, mis laseb mingi hetk õhku välja. Ja selle kõrval oli mingi korgitaoline asi, mis täpselt sinna peale passis. Ühesõnaga, pärast seda, kui kork peale sai ei kuule enam ei vaakumi häält, ega susinat ja uste servod ka ei tööta enam. Proovisin korki maha võtta ja tagasi panna jne, aga midagi ei muutunud. Ma miskipärast kardan, et keerasin midagi p****. Varem vähemalt tegi vaakumi hääl heameelt, nüüd on vaikus.

Ja üks eriti kummaline asi mis ma avastasin, kui varem auto mootori töötades ei saanud istme seljatuge liigutada, siis nüüd see liigub ja iste sõidab edasi-tagasi, nagu kupeel ikka. See on eriti ohtlik ju, sõidu ajal ...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB CL500 Carlsson, 1993, C140 tanelro 0 1,716 11-07-2020, 03:43 PM
Viimane postitus: tanelro
  Mercedes-Benz CL500, C140, 1998a - Rolz Rolz 24 23,500 05-01-2012, 04:08 PM
Viimane postitus: Rolz
  MB CL500, 1996, c140 - Pets77 Pets77 10 8,558 31-03-2011, 09:01 PM
Viimane postitus: 140c



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne