Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palju siis naaste järgi jäi???
#1
LIhtsalt tekkis mõte kogetut jagada. Sai siis see talv sõidetud Nokian HKPL4 naastuga (215/55R16) ja nüüd rehve vahetades täielik hämming - ausalt, ei ühtegi naastu väljas. Läbisõitu sai ca 12000-13000km ja enamus siiski linnas. TM-i test sügisel andis sellele rehvile vist kolmanda koha, kuna mudel juba 4 aastat vana ja müra liiga suur. Ei tea kas olen ise vanaks jäänud või mis värk. Ometi ju on ratast ringi lastud ka kuival asfaldil. Igatahes kui keegi poole aasta pärast kaalub, siis soovitan ülisoojalt - kiire ja turvaline rehv.
LCD displayde ja armatuuride remont
www.harteron.ee
Vasta
#2
täpsustanb hiljem, mis mu SEL il all olid, kuid said Tutikad pandud ja nüüd 10 ndik raudselt kadunud - ja sõitu kuskil alla 10 k km
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
omal leidsin 1st rehvist... ainult... ca üle 15 naela vist...
RWD or stfu!
Vasta
#4
Ma paraku ei leidnud mitte ühtegi Confusedilly:

Ju sellest vist et panin lamellid alla :lol:

Tegelt päris mitu aastat lamellidega sõitnud . . . hea uus lamell hoiab samahästi . . . meibi odav vallai lamell saast kuid nokia ja goodyear´i lamelle kasutanud - LISAKS - ei tapa see eesti teid :hump:
Vasta
#5
Continental misiganes need "testivõitjad", 2 talve Lexusega ja nüüd E 420 :tongue: kokku mingi max. 20 naela kadunud :biggergrin:
Samas mul ka selline "penskari" sõidustiil.:biggergrin:
W124 E500 Limited
Vasta
#6
Nokian WR lamell
[Pilt: 0,1020,395430,00.jpg]

praktiliselt igasuguse rehvimürata
väga hea pidamine asfaltil. isegi märjal asfaltil (parem minek niiskel asfaltil kui Honda Civic Type-R 2004 147kw).
Läbisõit kuskil. 4-5tuhat kilomeetrit. tagant alla 2mm kadu , eest mill või vähem (seda siis 9-10mm algkõrgusest). uue auto ostu asi... vaja ju ikka esimesed kuu aega ainult talda anda ja kummi põletada Tongue
Pidamine jääl - nagu lamell ikka, täispehmetele lamellidele jääb ehk tsipa alla.
Pidamine lumes - pidurdusteekond = hea; külglibisemise takistus = väga hea; vedu = 310Nm juures pole vahet vist, ASR ründas kogu aeg.

Ainuke halb omadus oli, et kui jäise lume sisse end kinni kaapisid siis polnud suurt midagi teha.

Lõppkokkuvõttes vist Eesti tingimustesse parim rehv. Enamus aega ikka lörts või märg asfalt talvel. Ei kulu, peab, ei häälitse.

Maksin küll koos paigaldusega 5000eek jooksu eest aga kiire oli ja asusin Tartus keset talve suverehvidega. Ei kahetse absoluutselt.

Ning SÄÄSTKEM EESTI TEID! Naela läheb ikka väga harva vaja.. siis kui palja jää peal vaja sõita.
...
Vasta
#7
endal oli all SAVA Eskimo Ice, kuigi alguses kui kummid panin olin natukene skeptiline, siis praegu võib juba julgelt teistele soovitada. Ratastki sai palju paljal asfaldil ringi lastud kuid mitte ükski nael polnud väljas, hoopis üks oli juurde tulnud. Kuna esimene talv, siis erilist võrdlust ei saa tuua kuid kuna ta suhtkoht pehme seguga siis mulle tundus küll väga hea pidamisega. soovitan soojalt, kuna hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#8
Julgen väita, et ka Dunlop Graspic, mida eelmine tali kasutasin (olid ka uhiuued) on superpidamisega. Lörtsis-lumes üle kõige mida seni proovinud (UG500 on jäitel parem siiski, naela vastu ei saa juba füüsiliselt). Halb omadus oli see, et asfalti peal kulus suisa silmnähtavalt Sad
Ja kuna oli väga agressiivse lumemustriga, siis tegi ka häält. Aga pidamine kompenseeris selle täielikult.

[Pilt: dugrs1.jpg]

praegu müügil olev DS-2 on väidetavalt veel parem.
...
Vasta
#9
Kui sõidad suurem osa talvisest ajast linnas siis soovitan lamelli. ABS ja lamellrehv ikka ei sobi kokku,sest pidurdusmaa on pikem. Ise kasutan nael rehvi ja olen sõitnud juba kaks talve ühtede rehvidega, läbisõit on suur.Kasutan ainult MICHELINI,sest muid ma ei tunnitsa.
Vasta
#10
Pirelli Carving - naelad veel tänase päeva seisuga kõik sees, all olnud siis 1.12.2005 - tänaseni (oh patuasi). Pidamine on täitsa hea nii jääl kui lumel, soolalögas jätab pisut soovida.
Andres 5169200
MB E300T DIESEL -94

www.andresreisid.ee
Vasta
#11
aix127 Kirjutas:...Kasutan ainult MICHELINI,sest muid ma ei tunnitsa.

Ise olin kah sinnani Michelini pooldaja kuni ilmusid müüki Michelini talverehvid Made in Russia ja nende tasakaalustamiseks läks kordi rohkem kaalusid, kui Michelinile tavaliselt - neid ma enam ei tahtnud ja ostsin Pirellid.
Andres 5169200
MB E300T DIESEL -94

www.andresreisid.ee
Vasta
#12
Muarust on Gislaved Nordfrost 3 täitsa ok naelrehv, olen enda ja naise auto peal neid juba 2 aastat katsetanud ja ei nurise, sest kadunud ainult mõned naelad ja pidamine ka hea.
Mercedes-Benz E240 2000
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kumb siis on, kas 59kw või 65kw Lepz 11 1,117 04-12-2021, 03:33 PM
Viimane postitus: Lepz
  Kas nüüd on siis lõplikult MB pensionäri auto kes sõita ei oska? marek 25 15,032 05-02-2018, 06:35 AM
Viimane postitus: .Alar.
  Auto müümine Tsehhi (CZ) kui järgi ei tule omanik vaid kuller? nostromo 20 16,711 28-08-2017, 05:27 PM
Viimane postitus: stihl
  Vaadake lõpuni ja siis..... mõelge 5 minutit ja siis kommenteerige Ermo 22 14,809 05-08-2014, 08:03 PM
Viimane postitus: arcar
  Kust leida VIN 'i järgi W140 varustustaset? Konfuci 3 4,270 12-06-2014, 06:15 PM
Viimane postitus: nostromo
  Palju õnne, hents99! arts24h 15 6,698 11-04-2014, 01:58 PM
Viimane postitus: Blue Chip
  Palju õnne Ester! HotPapa 6 4,210 19-11-2013, 12:52 PM
Viimane postitus: ZE_KA
  Palju õnne Karl! HotPapa 17 8,947 08-08-2013, 03:48 PM
Viimane postitus: ralak
  K: Info vin-koodi järgi piitre 5 4,713 01-08-2013, 07:15 AM
Viimane postitus: kaspar
  Palju õnne Auto! Harry 2 3,031 31-07-2013, 04:42 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne