Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rool laperdab
#1
mure siis seline et üle 80 söites hakkab aukude sees rool laperdama käes ja seda nikaua kuni kas pidurdan vöi siis keeran siis jääb korraks vait ja varsti hakkab uuesti. rattad on tasakaalustatud. palun aidake keegi kuna autot on igapäev vaja ja söita suht vöimatu. auto ise on w124
Vasta
#2
rooliotsad, sarniirid, õõtshoova puksid... lihtsaim ja tõhusaim viis on sõita autoga ülevaatuspunkti, rääkida mure ja lasta meestel üle vaadata et mis asi/asjad seal sillas täpselt läbi on. maksab umbes 100eek mõni teeb ka odavamalt või tasuta....
Vasta
#3
tähendab ma olen ise köik juba üle vaatand kuna olen ise autoremonti öppind rooliotsad sarniirid värgid korras mingit lötku pole rooli karbis ka mingit suurt lötku pole on aga see on vääääga minimaalne ning minu mäletamist mööda peabki karbis väike tühi koht olema ainuke asi on see et miks seal see amort paraleelvarda ja kere vahel on
Vasta
#4
See amort ei pane veel laperdama, lihtsalt auto nats rohkem otsib teed.
Tõenäoliselt on kokku jooks vale!
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#5
aga kokkujooks peaks lihtsalt ujuma panema kuna mul vanal autol (mitte mb) oli kokkujooks vale aint ujus natuke aga rool pole laperdama hakkand ja mul ju söber vaatas söidu ajal aknast ja ütles et ratas laperdab all üsna jubedalt. kas vöimendi vöi siis amort ei saa seikest asja teha vöi ma ei tea soovitage keegi kust otsast pihta hakata
Vasta
#6
Neti vahendusel me oskame ainult OLETADA! Mine oma autoga Mercedes-Benz silda reguleeriva või lihtsalt Mercedes-Benz põhjaalust tunva mehhaaniku juurde ja saad teada mis viga.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#7
ju ma vaatan ehk leian siist saaremaalt möne seikse kes midad jagab kyuid samas liialdaselt pappi ei küsi
Vasta
#8
no ilma rahata korda ei saa.
W124 kõiik puksid-vardad, korraliku firma omad, esi ja tagasild kokku--ca 10k või isegi üle.

See muidugi ei tähenda, et selle auto puhul peab kõikk ära vahetama.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#9
Mul oli kunagi täpselt sama viga ja probleem lahenes sellesama rooliamordi vahetusega. Autoks oli 200D 87a.

Ja autot ei jõudnud teel hoida kui kiirus üle 80 läks ja laperdama hakkas. Korra pidurdasin, siis sai jälle sõita mõne kilomeetri ja hakkas uuesti.
Vasta
#10
mul ongi sama asi
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB ML320 (2009a) rool hommikuti v2ga raske, kellelgi kogemust? jnk 7 5,452 28-02-2014, 12:19 PM
Viimane postitus: v6sa
  Rool käib raskelt kal3v77 0 1,767 15-02-2014, 02:31 PM
Viimane postitus: kal3v77
  K: Rool ja käigukang värisevad, rappuvad puma 5 4,409 25-02-2009, 10:07 AM
Viimane postitus: puma
  rool väriseb... kpokyc 26 17,888 06-05-2008, 02:37 PM
Viimane postitus: zorro
  uuema tüübi rool sten170 3 3,290 25-02-2007, 07:17 PM
Viimane postitus: Kalev
  Rool kisub vasakule-paremale karlhot 3 5,062 05-06-2006, 09:21 AM
Viimane postitus: virgo
  rool krudiseb Joofa 1 3,084 12-04-2006, 03:26 PM
Viimane postitus: virgo
Question Rool on raske... Petz 5 4,701 12-01-2006, 11:57 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne