Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mõlgid välja värvimatta  / Kvaliteet mõistliku hinnaga ! www.molgiexpert.ee
#1
MÕLGID VÄLJA VÄRVIMATA JA TUNNIGA !



Meie tehnoloogiaga on võimalik eemaldada mõlgid, mis on tekkinud parklas autoukse löögist, rahest,ostukärudest, väikestest plekimõlkimistest jne. - ühesõnaga kõik, mis häirivad silma.

Neid kahjustusi on võimalik spetsiaalsete tööriistadega auto kerelt välja muljuda, et ei peaks tegema värviparandusi ja/või pahteldama. Väiksemad kahjustused poleeritakse peale muljumist välja - mingeid märke sellest, et autol oleks kunagi mõlk olnud, näha ei jää.

Töö tehnoloogia eripäraks ning plussiks on, et see võtab aega maksimaalselt

  1,5 - 3 tundi, samuti ei ole vaja pahteldada ega värvida autot - seega jäävad ära rooste ning värvitooni vahed.

  Klientide rahulolu garanteeritud !

Kui on mõlk, mis on liiga terav või sügav, mida ei saa 100%-liselt välja, saame teha ettevalmistuse   värvieeltööks,mis ei nõuaks enne värvimist pahteldamist.

Suurimad eelised, mis räägivad meie keskonnasõbraliku tööviisi kasuks on :

* originaalsus s.t. ei ole värvi ja struktuuri vahet
* auto väärtus ei lange
* raha kokkuhoid kuni 70%

Pakume teenust nii firmadele kui ka eraisikutele.

Hinnad alates 800 EEK/detail, sõltumata mõlkide arvust ja suurusest.

Rahe hinnad vahemikus 3000-14000 EEK/auto.

Hinnapakkumist on võimalik E-maili teel saada, kui on mõlgist digitaalkaameraga pilt tehtud,siis tuleb see saata E-maili peale ja me võtame Teiega ühendust.

Remonditavad ja teretulnud on kõik mootorsõidukid.

Meie teenust kasutavad mitmed tuntud automüügiesindused.

NB : Palume mõlki ise mitte puutuda, või välja lükata, kuna see teeb töö raskemaks ja kallimaks.    



KVALITEET MÕISTLIKU HINNAGA !




www.molgiexpert.ee
Vasta
#2
kas see ei ole see firma mis praegu raadios reklaamitakse? kui jah, seal r''givad et 490eek detail
Vasta
#3
see oli mingisugune mõlk24.ee või a'la selline teema.. igatahes 24 oli saidinimes sees, seega ilmselt mitte. (ahjaa, fix24.ee)
Vasta
#4
Rynno666 Kirjutas:MÕLGID VÄLJA VÄRVIMATA JA TUNNIGA!

Töö tehnoloogia eripäraks ning plussiks on, et see võtab aega maksimaalselt
  1,5 - 3 tundi, samuti ei ole vaja pahteldada ega värvida autot - seega jäävad ära rooste ning värvitooni vahed.

Doubt
Vasta
#5
fix24 reklaamib raadios, 490.- detail
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#6
fix24.ee see jh mis 499kr detail reklaamib, aga minul pole see firma.Olen tegelenud sellega juba üle 2 aasta.Ja ma eriti ei usu et mõlgid seal 499kr maksavad . Võibolla kõige väiksem parkla mõlk mille 10minutiga ära teeb selle eest küsitakse ikka jah 499kr. Aga reklaam on hea Big Grin
Kuid nagu ka mu reklaam lause ütleb, Kvaliteet mõistlikku hinnaga Wink
Vasta
#7
väikemees milles viga miks selline nägu? Kas seal on midagist valesti öeldud Big Grin ???
Vasta
#8
Rynno666 Kirjutas:väikemees milles viga miks selline nägu? Kas seal on midagist valesti öeldud Big Grin ???

Kõik on hästi!
Tuli meelde kuidas kasutasin ühte teenust. Reklaam oli sarnane, tunniga valmis. Lõpuks kulus terve päev.
Mõned firmad lubavad kiiresti kiiresti, raha või klient käes, siis jutt muutub.

Mõlgid on loomulikult teine teema. Reklaam lause võiks lihtsalt kuidagi teine olla! Alguses kirjutatud, et tunniga, siis 1,5-3 tundiBig Grin
Vasta
#9
see ongi reklaam lause aga samas ka keskmine mõlgi peale minev aeg .Mõne mõlgiga vb tõesti kulubki ainult pool tundi teisega vb 1.5h või lausa üle 2 aga milles on probleem? Kui tõesti ei tule tunniga tuleb kahega see on tühine aeg võrreldes kui pead värvima ja pahteldama ja ootama päevi kindlasti maksma vähemalt topelt hinda ja kui on kesmine või isegi veidi hea värvija pärast leppima värvitooniga??? Ma ei näe probleemi selles väikses asjas Smile see lihtsalt minu ettekujutus ja pilt asjast ja mida ma arvan selle kohta !!! eks igalühel ole oma arvamus.
Vasta
#10
NUH KAS KELLEGIL POLE MÕLKI MIS HÄIRIB SILMA JA MIDA OLEKS VAJA EEMALDADA???

Siit foorumist saadud mõlk on 500kr Detail !!!
Vasta
#11
kuulge te olete nagu vana koera kari kes hulub yhe toidu molli juures...tavaliselt on nii, et kui endal körvade vahele pole midagi antud siis sinna ei tule ka.....iga firma reklaamib ennast kuidas saab..aga kellel firmat pole see läheb tavaliselt kadedusest katki....eesti inimeste tyyp VIGA!
Vasta
#12
Kes olid MB suvepevadel ja n2gid minu kuue esitiivas teravat m6lki....
Rynno v6ttis selle v2lja ca 1,5 tunniga(ilma poleerimiseta).
Peale poleerimist leian vaid mina selle koha yles, sest ma TEAN.
Julgen soovitada.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Valuvelgede taastamine - sirgestamine www.1valuvelg.net Toomas-V 4 6,809 11-06-2015, 06:34 PM
Viimane postitus: canyondrift
  Keila Autokeskus www.keilaak.ee allud 0 3,375 17-03-2011, 12:30 PM
Viimane postitus: allud
  MÄÄRDEKESKUS - Kõik võimalikud määrdeained ühest kohast PARIMA hinnaga! Määrdekeskus 14 15,984 16-03-2011, 12:03 PM
Viimane postitus: Määrdekeskus
  Ued rehvid soodus hinnaga Frizz 8 8,428 07-10-2008, 07:23 PM
Viimane postitus: janza607mgo



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne