Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulede Poleerimine
#1
Teosatan pleksist klaasiga esi ja tagatulede poleerimist. Kõiki marki autodele.

Tule täis hooldus: Tule eemaldamine auto küljest, Tule lahti võtmine, klaaside seestpoolt ja reflektorite puhastust, klaaside väline lihvimine, poleerimine ja vahatamine.  
Hind: 800-1000kr
Tule kerge hooldus: Tuld eemaldamata väline lihvimine, poleerimine ja vaha.
Hind: 400-500kr
Ainult poleerimine: 100kr
Vajadusel ja võimalusel ka tulede parandus, hinnad sõltuvad vastavalt töö keerukusele.
NB: Hinnad on komplekti eest.

Töö tulemustest võivad Indrek ja Kalev lähemalt rääkida. Lähiajal ka pildid enne ja pärast vaadetega.

Kontakt: 5232198 colgate3@hot.ee
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#2
Mnjaaa, tulemus oli ikka super, nagu uued tuled kohe, ehkki ma tegin endal ise. Kes arvab, et lihtne töö on,s iis eksib, niisama aparaadiga üle käimine ei anna peaaegu mingit tulemust, võibla natuke rohkem läigib, aga muud midagi.

Paljudel punnidel on just tuled ikka eest no nii jubedad, et imestad lausa, kuidas need veel läbi paistavad. Peale mõningast tööd on tulemus lausa imestamapanev.

MIna olen küll rahul.
Vasta
#3
Kindlasti tasub praegusel pimedal ajal eriti tähelepanu pöörata tuledele, Poleerimine annab tulele uue värske väljanägemise ning tulevihk on palju pikem ja võimsam ning turvalisem on sõita. Kus sa töid teostad, äkki saan sulle kliente saata ?
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#4
Tallinnas Suur-Sõjamäe 30F
Töid teen enamasti peale 18.00, seega vabal ajal.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#5
Et siis poleerimine taastab tule algupärase nö. valguse läbilaskevõime?
Mind see välimus töökaubiku puhul ilmselt väga ei kõiguta, aga hetkel juba pime aeg peale tulemas ja tuli vääga tuhmi valgusega.

Tegemist siis plasttransiti esituledega. Kas on mõtet poleerida või peab uue tule ostma?
Edu.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#6
Eks helista või tule läbi, lepime aja ja hinna kokku ning teeme ära, paremaks läheb kindlasti Eriti oliuline on just tule seest puhastus, sest aja jooksul satub ikka tolmu ja sodi ka tule reflektori ning klaasi sisekülgedele üpris palju, seega ei ole nii suurt valgusjõudu kui vaja.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#7
Nüüd ka mõned moblaga tehtud pildid, mis annavad natuke aimu tööst.
                                   
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#8
Oleksin samuti pakutavast teenusest huvitatud Smile)

Kuna 208 kerele ei ole võimalik uusi "lense" soetada, siis see variant ainus lahendus.

Eks siis lähiajal võtan ühendust...vb täna ? millas aega jätkub ?Tongue
Vasta
#9
Hmm endalgi vaja nüüd mõelda mida peale hakata. On 99a w210 aga tuled on ikka kuradima ära kulunud või tuhmiks läinud.Olen proovinud neid poleerida on paremaks läinud aga seda kõike ikka välja ei võtagi.Nüüd küsimus kui siin maksan vb 1000kr tule eest või ostan 1500 esi klaasi tulele uue kumb on mõtekam ? Mul xenonid ka et tava klaas vict odavam,sry aga pole hindadega väga kursis.Tehtud töid vaatasin suht head isegi aga mingis mõttes jääb see tuhmus ikka sisse vict ? Vb pilte eksitas aga nii tundus.
Kui kellegil on enne ja pärast pilte siis ootan huviga ja olexin asjast huvitatud !!!
Vasta
#10
Rynno666 Kirjutas:Hmm endalgi vaja nüüd mõelda mida peale hakata. On 99a w210 aga tuled on ikka kuradima ära kulunud või tuhmiks läinud.Olen proovinud neid poleerida on paremaks läinud aga seda kõike ikka välja ei võtagi.Nüüd küsimus kui siin maksan vb 1000kr tule eest või ostan 1500 esi klaasi tulele uue kumb on mõtekam ? Mul xenonid ka et tava klaas vict odavam,sry aga pole hindadega väga kursis.Tehtud töid vaatasin suht head isegi aga mingis mõttes jääb see tuhmus ikka sisse vict ? Vb pilte eksitas aga nii tundus.
Kui kellegil on enne ja pärast pilte siis ootan huviga ja olexin asjast huvitatud !!!

Kui suuri kriime pole, siis läheb asi peaaegu uueks. Sa lihtsalt ei osanud piisavalt asja, et tuhmiks jäi. Ainult poleerimine ei anna tulemust. tuleb tugevat eeltööd teha enne
Vasta
#11
kriime pole jh,nu ma ei teinud seda mingi spetsiaalse pastaga ka,paksema ja veidi peenemaga ainult.Paremaks läksid aga kui tahta uueks ikka siis vict laste asi proffidel ära teha.Väga huvitav teema kuna mul tulede paremaks tegemine suht päevakorras teema.Kui sellel firmal spetsiaalsed pastad millega tehaksegi tulesid paremaks jne siis ei vaidlegi vastu,ju siis saab hästi.Nüüd siis olen kahe vahel,kas osta uued tuled või lasta poleerida.Ja kas xenon tulede klaasid on kõvasti kallimad tava klaasidest???
Vasta
#12
Rynno666 Kirjutas:kriime pole jh,nu ma ei teinud seda mingi spetsiaalse pastaga ka,paksema ja veidi peenemaga ainult.Paremaks läksid aga kui tahta uueks ikka siis vict laste asi proffidel ära teha.Väga huvitav teema kuna mul tulede paremaks tegemine suht päevakorras teema.Kui sellel firmal spetsiaalsed pastad millega tehaksegi tulesid paremaks jne siis ei vaidlegi vastu,ju siis saab hästi.Nüüd siis olen kahe vahel,kas osta uued tuled või lasta poleerida.Ja kas xenon tulede klaasid on kõvasti kallimad tava klaasidest???


Pasta annab alles viimase läike, eeltöö tehakse ikka muul viisil ära. Enne poleerimist on vaja saada tuli vanast jamast, kulumisest, luitumisest puhtaks ja siledaks, siis alles saab poleerija ja pastaga asja läikima lüüa.
Vasta
#13
selge see,ise puutun poleerimisega niipalju kokku kui peale mõlgi eemaldust mõlgi koha üle lasen et väiksed kriimud vms maha lasta kui eelnevalt peal või licalt oma tehtud koht ilusamaks et töö korralik oleks. Aga selge,jätan meelde väga kasulik viide,kas ise ka tegeled sellega või teema postitaja ainult???
Vasta
#14
Rynno666 Kirjutas:selge see,ise puutun poleerimisega niipalju kokku kui peale mõlgi eemaldust mõlgi koha üle lasen et väiksed kriimud vms maha lasta kui eelnevalt peal või licalt oma tehtud koht ilusamaks et töö korralik oleks. Aga selge,jätan meelde väga kasulik viide,kas ise ka tegeled sellega või teema postitaja ainult???

Endal tegin ise ja tulemus on super. Kuid Joonas pakub täisteenust, vanadel tuledel oleks vaja ka seest reflektorid ja klaasid puhastada. St. seda et tuled maha, klaasid maha ja korralik puhastus. Ja niiviisi ka kokku saada, et hiljem ei hakkaks sisse udu tekkima.

Mina ei viitsi hakata kellegil tulesid maha kiskuma, joonasele selline nokitsemine istub ja oskab
Vasta
#15
siis joonasega rääkima,aga aitäh sellegipoolest !
Vasta
#16
Hinnad on komplekti, mitte ühe tule eest. Ning näiteks punnil on ühe tule all mõeldud ikka Tervet ühe poole tuld nii lähi kui ka kaugtule osa. Seega 1000-kr komplekti mitte ühe tule eest.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#17
2 tonni siis 4 tuld 2 suurt ja 2 väikest. See normaalne.aga oskab keegi öelda mis maksavad uued tuled?? Kordades kalliamad? xenon tulede klaase ma pole veel märganud,aga tavatulede omasid müüaxe küll ja küll
Vasta
#18
No kuidas sa aru ei saa 1000kr on mõlema tule eest. Lähi ja kaugtuli on ikka üks tuli.

Kui sa tahad võin ma sulle selle serveerida ka niimoodi, et ei oleks mingit valesti mõistmist 4tuld 1000-kr
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#19
Joonas Kirjutas:No kuidas sa aru ei saa 1000kr on mõlema tule eest. Lähi ja kaugtuli on ikka üks tuli.
No kuidas SA aru ei saa, 1 on ju lähituli ja 2. on kaugtuli. BadgrinBadgrin
Vasta
#20
1 on lühi ja 2 kaugtuli , seda ma mõtlesingi .
Aga nu kui tonniga teed 2 komplekti tulesid ehk siis 4 tuld siis väga hea,usun,et võtan ühendust.Aga eelnevalt saadaksin äkki pildid kuhugi kas saab üldse teha? need veidikene ikka on tuhmised Big Grin aeg on teinud oma töö
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tulede taastamine/lakkimine/kroomimine arcar 9 14,422 14-11-2021, 05:19 PM
Viimane postitus: jsv
  Kadaka Autopesula, keemiline puhastus, poleerimine jne arturmalcik 11 18,049 03-07-2018, 01:16 AM
Viimane postitus: arturmalcik
  Valuvelgede remont ja poleerimine - OÜ Veljemeister Taavi_R 17 17,718 30-06-2017, 11:16 AM
Viimane postitus: Taavi_R
Smile VALUVELGEDE SIRGESTUS, REMONT, VÄRVIMINE JA POLEERIMINE Penu 46 68,541 29-09-2014, 04:42 PM
Viimane postitus: Penu
  Uus Autofresh Autostuudio- Autode poleerimine, keemiline pesu, klaaside toonimine, mõ Autofresh 0 4,705 07-11-2010, 11:55 PM
Viimane postitus: Autofresh
  Poleerimine Priidik 23 22,710 05-04-2007, 12:43 PM
Viimane postitus: Priidik



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne