Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
probleem vihmasensoriga
#21
vabandan, et nii vana teema üles kangutan, aga mul ka kerge probleemike selle vihma/piisaanduriga. nimelt mulle ei meeldi, et see nii aktiivne on, kas seda kuskilt natuke tuimemaks ei saa keerata. muidu on kõik ok ja padukaga toimib rahuldavalt. minu arvates ta kiirust küll ei muuda, aga see pole ka oluline. mure just sellise uduvihmaga, sest kojamehed kraabivad tihti ringi, aga vett pole klaasil veel ollagi ja siis pm kuiva klaasiga käib ilge krigistamine. pdevalt jälle näpuga seda otsa pressida ka suht ebamugav ja linnaliikluses segab ka tiba roolikeeramist
autoks 2001a W203(C180 SC)
ilgelt hea, kui saaks kasutada vahel seda vanamoodsat intervalli, nagu mossele sai juurde topitud: keerad nupust sujuvalt 0,5...30sek. võiks ju selle peale toppida, aga pole teist kuskile panna, ei hakka ju armatuuri sisse auke uuristama
kui miski saab viltu minna, siis ta ka läheb
Vasta
#22
reuter Kirjutas:vabandan, et nii vana teema üles kangutan, aga mul ka kerge probleemike selle vihma/piisaanduriga. nimelt mulle ei meeldi, et see nii aktiivne on, kas seda kuskilt natuke tuimemaks ei saa keerata. muidu on kõik ok ja padukaga toimib rahuldavalt. minu arvates ta kiirust küll ei muuda, aga see pole ka oluline. mure just sellise uduvihmaga, sest kojamehed kraabivad tihti ringi, aga vett pole klaasil veel ollagi ja siis pm kuiva klaasiga käib ilge krigistamine. pdevalt jälle näpuga seda otsa pressida ka suht ebamugav ja linnaliikluses segab ka tiba roolikeeramist
autoks 2001a W203(C180 SC)
ilgelt hea, kui saaks kasutada vahel seda vanamoodsat intervalli, nagu mossele sai juurde topitud: keerad nupust sujuvalt 0,5...30sek. võiks ju selle peale toppida, aga pole teist kuskile panna, ei hakka ju armatuuri sisse auke uuristama

intervalli sa ei saa kasutada ja c-l polegi rohkem intervalliasendeid kui 1. selle pideva kraapimise vastu aitab:

a) uus esiklaas
b) vett tõrjuva keemiaga klaasi töötlemine (ei teki veekilet mis vihmasensori kipitama ajab ja intervall muutub pikemaks)
Vasta
#23
Kuram jah, mul ka esiklaas suht täkse täis ja vana ning sensor võtab seda loomulikult kui soovimatut vedelikku klaasil. Peab ära vahetama. Ahjaa, lisaks veel teemale - ka kulunud kojamehed ajavad sensori hulluks, tean omastkäest Smile
perpetum mobile
Vasta
#24
Mingit "krigistamist" küll ei tohiks olla kui õigeid kojamehi kasutada. Teine aspekt on muidugi kojamehe ja klaasi vaheline nurk. Silberis on seade millega seda paika ajatakse.

Aga 203 ongi vaese mehe Mercedes-Benz (OK rauntz v.a C32) ja mis rikkale loomulik see vaesele imelik. Ära solvu mul on endal ka 203 Smile
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#25
ma ei solvu, sest ma piilun isegi vaikselt SEC poole.
ainult 1 intervall:confusedangry: isegi mosses oli 2. oma paigaldatud sujuv intervall tundus vägagi loomulik, aga selles ma sellepärast veel rikkana ei tundunud(va tehn. kogemuste rikkana):biggrin:
klaas on korralik. auto on sõitnud 65k, sellest viimases 15k minu keeramisel. suurem osa saksas sõidetud vaid üks kord olen läbi Poola Eestisse tulnud ja siis sama teed tagasi
nurga kohta ei oska öelda, aga kojamehed on ka veel suht head, mingeid triipe vms aknale ei jää.
kuiva ilmaga probleeme pole, kojamehed ei sahmi ja kerge tolm ka neid veel liikuma ei pane.
jõuluks Eestisse ja haaran selle keemia kaasa, siis pole vaja enam seda andurit ega selle kirumist
kui miski saab viltu minna, siis ta ka läheb
Vasta
#26
reuter Kirjutas:jõuluks Eestisse ja haaran selle keemia kaasa, siis pole vaja enam seda andurit ega selle kirumist
pole isegi spetsiifilist keemiat vaja otsida. aitab mr muscle bathroom cleaner Big Grin -- üliedukalt kusjuures. pese klaas puhtaks, mrm peale, kaltsuga korralikult laiali, loputad ohtra veega (vesi on see mis kraanist tuleb mitte see mis klaasipesuvedelikuga segi on Big Grin) ja kuivata ära ka kui viitsid. toimib. uskumatult hästi.
Vasta
#27
eks ma pean siit siis otsima, kas leidub miskit. siinne kaubavalik erineb tihtipeale teie juures pakutavast.
kraanidega on ka siin raskusi, aga ma katsun mõne leida.
Eestist tuleb nagunii üht-teist autole kaasa haarata. siin poodides ju muud keelt ei esine, kui kohalik. harva on ka mõni saksakeelne etikett, aga ka selles pole ma tugev
kui miski saab viltu minna, siis ta ka läheb
Vasta
#28
tere vana teema mida upitada aga ma räägin ikkagi oma lahenduse kah ära.

autoks on w202 vihmasensoriga ja mul see kah suht tundlik ja käis õrnalt närvidele see tihe sahmimine kui sensor aktiveeritud.
Selle vastu aitas comma vett eemale tõrjuv geel.
Hõõru seda esi klaasile ja kojameest kasutad väga harva....
Vasta
#29
no, mul ka väike jama selle vihmasensoriga vms...
just,et kui panen esimesse astmesse, et se töötaks, hakkab kojamees Kohe sahmima. ja oleks siis, et käib mingi korra ja kõik... aga maitea, käib, ja suht kiiresti käib Big Grin

mingi jumala vahel harva on nii,et paned tööle, käib korra... ja siis alles mingi ajapärast (et on töökottas, nagu peab) aga kas on vihma v ei. paned tööle, ja käib nagu teises astmes. kogu aeg...

oskab vb keegi mainida, mis võib olla Smile


aga eks, ma proovi siin mis teha annab, vb on seal miski täke vms. eks näeb Wink
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#30
(25-09-2006, 10:25 PM)marek Kirjutas: ju miski koormas can'i üle, mul samalaadne kogemus ML'iga, kõik mis segast panna sai pani segast Smile , aitas "reset".

Keerutan ka vana teemat...Kas vihmasensori paneb reset siis ka tööle kui vihmasensori juhe on sensori pistikust korra välja tõmmatud ja tagasi pandud?
W202 - 2000a.
Samas ju peale akujuhtme resetti peab elektriaknad jälle tööle ajama ja olen kogenud sellist asja et sõitma hakates mitte automaatselt lukustuvad uksed hakkasid taas automaat-lukustuma peale aku-resetti.
Bavarian Motor Works - not for me
Vasta
#31
Ühel tuttaval preilil 96a w202 C-klass ning esiklaas juba üsna täkkeid täis ja kriimuline. Minuteada peaks ta autol olema ka vihmasensor, mis töötab ebaühtlaselt või pigem üldse ei toimi.

Küsimus siis selles, kas annab sinna panna tavalist klaasi ning sensorist üldse loobuda? Kuna see sensor niikuinii ei toimeta korralikult ja klaas üle 2x kallim, siis ei näe nagu põhjust rohkem kulutada.

Olen nagu kuulnud, et see võib aju lolliks autol ajada, aga ehk on kellegil kogemusi ja on nõus neid ka jagama.

Tänud ette!
Vasta
#32
(18-12-2013, 01:19 PM)soo Kirjutas: Olen nagu kuulnud, et see võib aju lolliks autol ajada, aga ehk on kellegil kogemusi ja on nõus neid ka jagama.

Tänud ette!

Mis tähendab aju lolliks ajada? Kes ajab, kelle aju? Jälle mingi küla/asja teadmata jutt!Eusa_wall Ja milleks hakata asju leiutama. Kui ei jõua osta siis tuleb auto välja vahetada sellise vastu millest rahakott üle käib.
RENTIDA THULE KATUSEBOX! Diagnostika. Autode elektroonika remont. Webasto diagnostika/remont. Auto konditsioneeride kontroll/survestamine/täitmine. Tel. +3725145023 Puksiirabi +37255558678
Vasta
#33
(19-12-2013, 12:49 PM)meego Kirjutas: Mis tähendab aju lolliks ajada? Kes ajab, kelle aju? Jälle mingi küla/asja teadmata jutt!Eusa_wall Ja milleks hakata asju leiutama. Kui ei jõua osta siis tuleb auto välja vahetada sellise vastu millest rahakott üle käib.

Tänud väga sõbraliku kommentaari eest. Ütlen sellele preilile edasi, et müügu oma 2k eurine C-klass maha ja ostku omale Golf 2 asemele...
Vasta
#34
Mul ka 2002 w210 320cdi ja ka esimeses astmes pühib koguaeg, kus kuskohast saab selle vinn koodi järgi neid lisasid vaadata? Äkki on minu punnile ka selline asi paigaldatud.
Naftapress.
Vasta
#35
Palju hinnavahe eurodes on? Vihmasensori koht pese korralikult puhtaks ja juhul kui olemas on, siis klaasivaha peale. Vaata kas läheb sensori töö paremaks või vehib samamoodi edasi.
Vasta
#36
(19-12-2013, 02:34 PM)väikemees Kirjutas: Palju hinnavahe eurodes on? Vihmasensori koht pese korralikult puhtaks ja juhul kui olemas on, siis klaasivaha peale. Vaata kas läheb sensori töö paremaks või vehib samamoodi edasi.

Hinnavahe on klaasidel ca 100€. Pole just teab mis suur summa, aga mõne inimese jaoks täitsa määrav - jääks klaas lihtsalt vahetamata.

Helistasin Glasspoint'i ning sealt öeldi, et kui panna tavaline klaas, võib see probleeme tekitada auto juhtajus ning vaja arvuti külge panna.
Uurisin ka Lesvenist ning nemad arvasid, et ei juhtu midagi hullu ning jääb lihtsalt tavaline intervall toimima. Pigem lootsin, et ehk on kellegil olnud sellega isiklik kogemus ning teab teemast täpsemalt rääkida.

Isiklikult pooldaks muidugi olemasoleva süsteemi taastamist ning vihmasensoriga klaasi paigaldamist, aga antud tütarlapse jaoks oleks see ilmselt paras auk eelarvesse.
Vasta
#37
Siia vaatasid? http://www.gremylux.ee/autoklaaside-tell...dustusega/
Ei ole kindel kas see on nüüd sensorikohaga või mitte, üks vene internetilehekülg näitas ka sensori kohta seal, kuid seal oli ka maksumus 120 eurot.
Vasta
#38
Tõstan vana teemat.
W211, vahetati esiklaas ja nüüd vihmasensor ei toimi, esimeses astmes pühib ühe korra kui süüde sisse keerata ja ühe korra kui süüde välja keerata. Kas probleem saab olla selles et äkki anduri pistik käis korraks tagant ära ja peab nö. "reseti" tegema näiteks akujuhtme mahavõtmisega? Töökojast öeldi, et kui tööle ei saa siis viiksin auto tagasi, aga et nemad ka otseselt midagi teha ei oska. Enne klaasivahetust töötas ilusti.
Üks asi mis ma tähele panin oli see, et enne orig klaasil sensori läätsede osa tundus olema ilma toonita täiesti läbipaistev, aga nüüd on sensori osa ka tumedam nagu terve ülemine klaasi serv. Uus klaas on Pilkingtoni toodang.
Vasta
#39
tuleb uuesti kodeerida, vastavalt klaasil olevale tähistusele.
Vasta
#40
(08-06-2017, 11:59 PM)erx000 Kirjutas: Tõstan vana teemat.
W211, vahetati esiklaas ja nüüd vihmasensor ei toimi, esimeses astmes pühib ühe korra kui süüde sisse keerata ja ühe korra kui süüde välja keerata. Kas probleem saab olla selles et äkki anduri pistik käis korraks tagant ära ja peab nö. "reseti" tegema näiteks akujuhtme mahavõtmisega? Töökojast öeldi, et kui tööle ei saa siis viiksin auto tagasi, aga et nemad ka otseselt midagi teha ei oska. Enne klaasivahetust töötas ilusti.
Üks asi mis ma tähele panin oli see, et enne orig klaasil sensori läätsede osa tundus olema ilma toonita täiesti läbipaistev, aga nüüd on sensori osa ka tumedam nagu terve ülemine klaasi serv. Uus klaas on Pilkingtoni toodang.

Tartus saan kodeerimisega aidata Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w203 2003a 2.2 cdi 105kw ATM kasti probleem MercedesBenz 2 190 05-02-2024, 08:19 PM
Viimane postitus: MercedesBenz
  w203 200 CDI 2005a probleem ustega Karupoeg22 2 375 21-12-2022, 01:04 PM
Viimane postitus: Karupoeg22
  w203 2.0 120kw pöörde probleem merce 8 868 21-11-2022, 08:13 PM
Viimane postitus: jsv
  w204 c350cdi 170kw probleem. --Arx-- 6 1,727 24-05-2022, 10:36 AM
Viimane postitus: tomm75
  w204 c350cdi 170kw 4matic probleem --Arx-- 8 751 30-04-2022, 08:07 AM
Viimane postitus: --Arx--
  W203 2003a 2.2 cdi 105kw atm kasti probleem -Mattis- 6 1,328 13-03-2022, 06:41 AM
Viimane postitus: madka007
  MERCEDES-BENZ w204, keskluku puldi probleem. erkitiik 3 969 03-09-2021, 09:46 AM
Viimane postitus: v6sa
  W204 elektriakna probleem mbw204 3 2,788 01-06-2020, 10:10 PM
Viimane postitus: mbw204
  W202 Spidoka probleem Temp0 6 3,717 11-04-2020, 12:58 PM
Viimane postitus: Temp0
  W 204 2011 a.Navi probleem. uno999 1 2,949 25-04-2019, 03:42 PM
Viimane postitus: uno999



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne