Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seiklustesse sööma-jooma!!
#1
Tartu mnt. 44 asuvas pubis "Seiklusjutte maalt ja merelt", Mersuklubi liikmetele söögid-joogid -10%!

www.seiklusjutte.ee
Vasta
#2
Olen käinud, päevapraed on hea, meeldiv suhtumine teeb maitse veelgi mõnusamaks. Soovitan kõikidele, ehk sügise poole tuleme ka klubiga õhtu poole istuma ja alet nautima.

PS! Kuda parkimisega ikka lood on, ma olen kogu aeg pannud mobiilselt parkima, kas näljased , kes sööma tulevad tasuta ei saa parkida?
Vasta
#3
Selle kuu lõpuks tahame sisse seada süsteemi, et pubi klientidele oleks tasuta parkimine.
Praegu on parkimine tasuline esmasp.-reede kella 19-ni, laupäeval kella 15-ni. Pühapäeval tasuta. Tund maksab 10 EEK-i, 24H pilet on 25EEK-i.
Iseenesest pole kallis, aga kui nagunii raha pubisse jätta, siis peaks ikkagi parkimine tasuta olema. Niiet tegeleme asjaga!!!
Vasta
#4
richard Kirjutas:Selle kuu lõpuks tahame sisse seada süsteemi, et pubi klientidele oleks tasuta parkimine.
Praegu on parkimine tasuline esmasp.-reede kella 19-ni, laupäeval kella 15-ni. Pühapäeval tasuta. Tund maksab 10 EEK-i, 24H pilet on 25EEK-i.
Iseenesest pole kallis, aga kui nagunii raha pubisse jätta, siis peaks ikkagi parkimine tasuta olema. Niiet tegeleme asjaga!!!

Tore kuulda, eks käin edaspidigi seal aegajalt lõunatamas
Vasta
#5
Nüüd siis pubis Seiklusjutte Maalt ja Merelt klientidele 2H tasuta parkimist. Kes pargib õhtul peale 22.00-i saab kohe 12 tundi tasuta parkimist otsa. Niiet kui õhtal võtukaks läheb, ei pea muretsema infolehtede pärast kojamehe vahel!! Thumbsup
Ja veel: argipäeviti kell 16.00 - 19.00 happy hour- kliendikaardi/klubikaardi ettenäitamisel hinnad -15%!!
www.seiklusjutte.ee
Sometimes the banana is just a banana...
Vasta
#6
Käisin ka !!! hinna ja kavaliteedi suhe väga paigas , ilus rahulik ja puhas koht..
ja siin mainitud ale 10% ? mina sain kaarti näitamisel 20% igatahes Smile 5+ koht Smile
Vasta
#7
    Reedel, 23.07.2010 peame tagantjärgi pubi 10 juubelit suurejoonelise Caribba peoga!!
Sometimes the banana is just a banana...
Vasta
#8
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=18300
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#9
Hehh... suures saginas jäi klubi suvepäevade kuupäevad täiesti kahe silma vahele...
Aga noh, selline see suvi juba kord on: pahatihti üritused kattuvad.
Sometimes the banana is just a banana...
Vasta
#10
(19-07-2010, 02:33 PM)richard Kirjutas: Reedel, 23.07.2010 peame tagantjärgi pubi 10 juubelit suurejoonelise Caribba peoga!!

Vot see on juba mehe jutt Eusa_dance

Greetings from Jamaica !Unibrow
Vasta
#11
Kas Seiklustes klubiale otsas?
Käisime neljap õhtul seal ning klubikaarti vaatas baaridaame küll suurisilmi ja teatas,et sellega ei saavat miskit...
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#12
(21-08-2010, 02:32 PM)wanaboyz Kirjutas: Kas Seiklustes klubiale otsas?
Käisime neljap õhtul seal ning klubikaarti vaatas baaridaame küll suurisilmi ja teatas,et sellega ei saavat miskit...
ju oli uus baaridaam,mina sain küll alet mõniaeg tagasi ca 20%
Vasta
#13
Eks ma ise kahtlustasin ka,et veidi puuduliku instruktaazhiga näitsik juhtus olema...kuigi esmalt tekkis kahtlus,et lugu sääl läbi.
Aga ok...asi näikse toimivat...teinekord teab.
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#14
Klubiga süsteem ikka toimib, tegemist oli meie toreda suveabilisega, kes ei saanud asjast päris täpselt aru, aga nüüdseks see küsimus lahendatud ja asi puust ja punaseks selgeks tehtud!!
Sometimes the banana is just a banana...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne