Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks CLK-sid diisleid müüa pole?
#21
Huvitavaks läheb, kui uustulnukatest nokad oma koonu lahti teevad ja kõva häälega ebaloomulikku möla kisavad.....

Miks küll pole diisel Ferrarisid....Aga miks peaks? Miks bensiinimootorid ei kõlba või milles asi? Vaevalt kütusekulus.
Vasta
#22
Kui mulle pakutaks 209 kere diislit Ok hinnaga võtaks ära. Väga meeldib. Ma ei osta autot teiste maitse järgi vaid et mul endal hea sõita oleks - ning siisliga on hea sõita (vähemalt mulle meeldib).

Aga millistele autodele on pandud Le Mansi bensiinimootor seeriatootmisesRolleyes?

Kes rääkis siin tossavatest masuudupressidest võiks kiigada filtriga isendite poole. Lase lapats kohapeal või koormuse all põhja - ainult aur tuleb tagant. Võtad nõpuga summuti toru seest "proovi" ja võid sellega üle valge särgi piltlikult öeldes tõmmata.

Tehke selgeks kas jutt põhineb emotsioonidel või faktidel. Kui emotsioonidel siis millistel ning kui faktidel siis ka millistel.Eusa_snooty

Diiselmootor on suurema kasuteguriga. See kes võrdleb 4 liitrist diislit 4 liitrise bensiinikaga on lihtsalt rumal inimene. Kolvi üles alla liikumine ei anna veel aimu mootori ressursist ning karakteristikust. Kes räägib väljundenergia koha kulutatud sisendenergiast (maakeeli kui palju tõmmet saan kütusest) on kõvasti edasi arenenud. Nii, et minu jaoks on diiselmootoril pisike miinus viletsast (viletsast)küttest tulenev lagin kohapeal ja väikestel kiirustel õrnalt kiirendades. Plussiks küttekulu ning momendigraafik. Bensumootoritel asjad täpselt vastupidi - ei liigu madalalt, joovad kütet kuid on vaiksed.

Aga valame veel õli tulle - peale kompressormootoriga sõitmist ei paku ka "tavalised" v8 või V12 bensukad enam absoluutselt mingit mõtet. No asjad ei liigu. Mingi päev sai HEMI mootorit proovitud - lahja võrr. Minnes aste ülesse - 800 hj turpside kõrval on 55AMG ka suht lahja poiss.
Kas siis seetõttu oleksid NA bensumootorid ainult garaaži mõeldud? Eusa_doh
Vasta
#23
R129 Kirjutas:... et mul endal hea sõita oleks - ning siisliga on hea sõita (vähemalt mulle meeldib).

Kas plagina ja vibra saatel on hea sõita? Ma leian, et ei ole, sõiduauto peaks olema ikka vaikne ja nauditav. Esimene masuudipress millega sõita kannatab on w212 350CDI.

Ei hakka kogu juttu tsiteerima, aga üldjuhul kui sul suurt läbisõitu pole ei tasu masuudipress end mitte kuidagi ära.

Viimase lõiguga su postist olen 100% nõus. Smile
Vasta
#24
Iga ühele oma
Mulle meeldib plaginaga sõitta, unustan ära millal viimati tankisin ja ei tea siiani täpselt palju kütus maksab.
Siin neid suure bensiinimootori omanikke vingumas kuulnud rohkem kui kord: "ei saa tulla, bensiini pole"

Kuigi mootorratast vist diislina ei ostaks Smile
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#25
marek Kirjutas:
anastacia Kirjutas:Miks CLK-sid diisleid müüa pole?
Seks. Traktorite koht on põllul.


oige milleks clk ale diisel appi
Vasta
#26
Laur Kirjutas:Iga ühele oma
Mulle meeldib plaginaga sõitta, unustan ära millal viimati tankisin ja ei tea siiani täpselt palju kütus maksab.
Siin neid suure bensiinimootori omanikke vingumas kuulnud rohkem kui kord: "ei saa tulla, bensiini pole"
Pole su diisel nii öko midagi, hinda sa ei tea ilmselt selleks, et tilgub mujalt paaki. Badgrin ...või siis pole ammu sõitnud.
Vasta
#27
Oi, mul on puhta isiklik Neste krediitkaart mille arveid maksan ise.
Üleeile sõitsin, homme jälle Smile
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#28
Laur Kirjutas:Oi, mul on puhta isiklik Neste krediitkaart mille arveid maksan ise.
Üleeile sõitsin, homme jälle Smile
Tuligi tegelik põhjus välja. Badgrin
Vasta
#29
v6sa Kirjutas:... äkki eputamisautol ikkagi on maine olulisem, kui kütusesääst...
tre!
issanda loomaaed on kirju. kindlasti on kodanikke kes soovivad kasutada ühisköögis võõraste silmade all putru keetes pudrunuiana ka pesapallikurikat (nt. signaaliks kaaskeetjatele tema jõhkrusest vms.). julgen arvata et kõnealuse mudeli sihtgrupiks ei olegi laiad rahvahulgad kes soovivad soetada liikumisvahendit mis hakkab olema kas suurema osa päevast liikumises või mis peaks valitud saama paljulapselise pere vajadusi silmaspidades.
W208 oli tootmises 1997-2002 ja ei tahaks sugugi näit. tolleaja 142 kW bensiinimootori kütusekulu 8-12 L/100 km hirmsuureks pidada.

P.S. nädalavahetusel veeres kaupluse ette sigailus ameeriklane aastatest 60 millel 7 L bensiinimootor rüüpega 20+ L/ 100 km. ei tekkinud hetkekski kahtlust et see helin mis mootorist kostus, peab maksmagi 20L / 100km !

terv,
Vasta
#30
üks tuttav alles ostis clk 270cdi 2003a.
Vasta
#31
Mjah, kellele ema, kellele tütar..tegelt on kõigil siin kõnelejatel omamoodi õigusSmirk

Kui keegi küsiks minu arvamust siis 1-3L bensumootorid (võtame aint mersud vaatlause alla) erilist emotsiooni minus ei tekita, võtaks vist igakell samakubatuuriga turboga-tänapäevase diisli. Eriti kehtib see 2 liitriste mootorite juures, no ei ole lihtsalt väänet bensukal, madalal pöördel.
Eks kindlasti on harjumises kõik kinni.
Samas mootorid 5 ja enam liitirt...ei näe nagu pointi diislitel enam väga. Ilmselgelt on sellistes autodes esimesel kohal juba performance ja erilist kokkuhoidu ei tule sellise litraaziga ka enam diisli pealt. Ja peab tunnistama et mulle meeldivad väga ka need suured ja käredad bensukad.
3-4L mootorid on muidugi jälle maitse asiIcon_smile igapäevaselt sõidan 3.3 biturbo v8 diisliga (tegemist sis audiga küll) millel paigaldatud chip. Jõudu on 185kw ja väänet 570nm, kusjuures max vääne oli vist saadaval vahemikus 1800-3750rpm. Trassil olen(ma rõhutan REAALSEKS) küttekuluks saanud lausa 5.7L/100km ja seal sees on ka mõned kiired möödumised. Auto kaalub 2 tonni ja on automaat+pidev 4vedu ehk jõukaod pole ka väikesed. Diisli häält ja vibra enam uuemad (vähemalt suured v8) eriti ei tee, mõni lausa ei teegi, ilmselt tingitud juba suht madalast surveastmest ja väga täpsest pritsetööst. Kokkuvõtteks, mulle jubedalt meeldib selline mootor (olgu ta mb või audi -vahet pole) kui ikka juba suht madalalt 570 väänet kangutama hakkab, siis on sõit ka sujuv ilma et praktiliselt üldse gaasi peaksid vajutama ja samalajal kütet justkui ei kulugi...palju ma ikka võidan?..võibolla vähe kuid tunne on hea alati kui 90 liitrise paagi täispannes on "range" kompu järgi 1300+kmIcon_cool

Kokkuvõtteks vist on nii et Torque vs. rpm. Luksussedaani peal (nagu MB all-in-all siiski oma olemuselt ju on) eelistan mina igakell väänet ehk siis väiksema töömahu puhul diisel, ja kui juba-siisjuba ehk madalamüdinaga 5 või 5.5L bensukaga sõidaks ka.Samas jaapanlase peal (näiteks väga kiirekäiguliste ja väikese töömahuga  bensu-hondad -no see on ka mõnus vahel, kuid igapäeva kruisimiseks pole siiski parim variant imo. Et leidke igaüks endale just see oma, rohkem tolerantsust Icon_biggrin  Usun et mida aeg edasi seda vähem diislid lagisevad ja on ebatöökindlad, kuid ka bensukad arenevad vähemalt samakiirelt - hübriidid ja kes teab veel mis.

Vasta
#32
92S500 Kirjutas:Mjah, kellele ema, kellele tütar..tegelt on kõigil siin kõnelejatel omamoodi õigusSmirk
Olen sinuga 100% nõus ja edasi pole vist mõtet rääkida sellel teemal.
Vasta
#33
92S500 Kirjutas:Mjah, kellele ema, kellele tütar..tegelt on kõigil siin kõnelejatel omamoodi õigusSmirk...

... Usun et mida aeg edasi seda vähem diislid lagisevad ja on ebatöökindlad, kuid ka bensukad arenevad vähemalt samakiirelt - hübriidid ja kes teab veel mis.

Tre,
nagu me teame, siis W208 oli tootmise 1997-2002! Mul oli siin kasutada mõnda aega naftaga Roomster ja jagan siiani seisukohta, et selle tõmme ning kütusekulu 4,8 - 6,5 l/100km oli igati Thumbsup  Aga siiski nn. pühapäevaautoks ma seda ei ihkaks Eusa_whistle

peace,
Vasta
#34
Uhhuhh...ja mina tundsin kõigest kerget huvi ,et miks clk-sid ...selliseid taskukohaseid ...diisleid ei leidu.
Aga eks targutajaid leidub igalpool...ja loota ,et keegi väegi aitab või eeskujuks end seab on küll ääretult rumal...palun vabandust,et ma nii naiivne olin ja seda siis leida lootsin-abi siis-
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parempoolsest roolist vasakpoolseks ümberehitatud 2003a CLK eestis arvele võtmine kristo779 1 558 26-03-2021, 09:30 PM
Viimane postitus: v6sa
  Auto müük kui registr. tunnistust pole kaasas? nostromo 11 6,881 22-03-2018, 01:22 PM
Viimane postitus: nostromo
  CLK 208 MTGG 0 1,335 24-08-2015, 04:06 PM
Viimane postitus: MTGG
  müüa 190E 2,5-16V Tanel143kW 1 2,013 29-01-2015, 12:43 PM
Viimane postitus: berg
  MIks kustutatakse mu kuulutus? 300d 2 2,555 27-04-2013, 09:31 AM
Viimane postitus: Karl
  Sellist autot pole keegi liikumas näind? 500sel 20 19,971 27-01-2011, 11:30 AM
Viimane postitus: Rolz
  K: Miks taguots ujub kui kiirus üle 90 juba läheb? mersutann 9 7,864 29-12-2009, 06:57 PM
Viimane postitus: mersutann
  Miks kaks autot on odavam kui üks Sm. Västrik 6 5,520 16-11-2009, 06:18 PM
Viimane postitus: Morheatus
  E coupe vs. CLK sander000 2 2,444 22-04-2009, 07:39 PM
Viimane postitus: marek
  MÜÜA UUSI TALVEREHVE/PLEKK-ja VALUVELGI(hea pakkumine) RalfJ 0 1,997 03-11-2008, 08:58 PM
Viimane postitus: RalfJ



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne