Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w124 3.0, 132kw, bensiin. Mis võib viga olla:S:S:S
#21
anto123 Kirjutas:on olemas veel pisike võimalus, et eest kett on mingil põhjusel valex läinud (tean üht juhust) kui torkida vända otsast mutrit ja on lahti tulnud, siis keti hammakas on pisikeste tiftide peal ja kui otsa hammakas korralikult kinni ei ole tõmbab tiftid ära ja klapid valed. või on keti pinguti surnud ja keti hambast üle visanud!!
on mis on aga enne tulex ikkagi viga selgex teha kui investeerima hakkata, hiljem läheb kallimax kui uus masin soetada, kui on mootor kotis!!
Vasta
#22
Nüüd kus talv käes, siis on viga väga häiriv. Kui vanasti sai igas ristmikus külje suurema vaevata ette ja drift käis 24/7, siis nüüd liigub vaevu-vaevu edasi. Maanteel on ka minust juba korduvalt mööda sõidetud :S:S Lõin naelad rehvidesse, pisut paremini rebib kohalt, aga endiselt see krõbin mootoris (eriti külma mootoriga) on üpris tugev ja vastik. Õhufiltrit enam ei kasuta, õhufiltri hoidja (terve see karp) võtsin üldse ära, et mootoris õhk paremini ringi käiks. Kuna õli lekib pidevalt, on seda väikese varuga sees, mõni cm üle maxi, et auto tühjaks ei jookseks.
Ei oskagi enam midagi peale hakata autoga. Kõik juhtmed salongis ka välja vahetatud. Sõbraga kaalume, et peaks mootori ära vahetama, kui keegi siit midagi paremat ehk soovitada ei oska?Icon_rolleyesEusa_pray
Vasta
#23
Aga proovi õli üldse välja lasta ja vaadata, mis siis teeb? Peaks driftima kah siis palju vingemalt! Thumbsup
Vasta
#24
täitsa lõpp, just jõudsin koju. ilma õlita läks kohapealt eriti uimaselt ja 500m pärast masin seisis ning mootor ei teinud piuksugi.. starter justkui töötaks, aga midagi sees ei toimu.. kallasin õli uuesti sisse, aga käima ei lähe. Lasen natuke imbuda, teen suitsu vahepeal. seda häirivat kolinat oli ikka kuulda ka ilma õlita.
Vasta
#25
Proovi käima tõmmata. 100km/h sisse ja sidur lahti teisel käigul. Kuid ilmselt ikka mootoriremont. Praegusel ajal suht head hinnad- saaksid turpsi ka kohe peale visata. Juba 100k pakkumine tehti rida neli bensukale turpsi panemiseks- sul läheks siis 150k ainult, kuna 2 silli rohkem Icon_cool
Vasta
#26
kutsikal pole konksu, tuleb õhtuni oodata kuni naise buumer kodus. õli igatahes ei teinud praegu midagi. aga ilma õlita võis ka mingeid kahjustusi tekkida mootoris v?
turbo jaoks pole praegu finantsi, muidu võiks kaaludagi.
Vasta
#27
OH MY GOD Icon_eekRetardEusa_dohCrybaby
Vasta
#28
Kui kere normaalne viiks ma selle mootori mõtlematta emeksisse ja ostaks kuskilt uueBig Grin
Vasta
#29
Näha ju, et naljateema. Ei saa ju keegi nii loll olla, et keegi ilma õlita sõidab ja naelaga filtreid läbi lükkaks? Või saab?
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#30
saime autole trossid külge, tee peal hakkas kiirus juba 70 lähenema, aga kuna kurv oli lähenemas, siis lasin siduri lahti 2 käiguga nagu eelnevalt soovitatud. käis ilgem kolin, hullud paugud, mingi raksatus ja auto põhja alt lendas mingeid tükke ja sinna kogunenud vedelikku.. tõmbas külje ette, aga õnneks jäin teele ning sujuvalt pukseerisime masina kuusakoski hoovi, kust vastu sain pea 2 tonni raha. aga üldiselt jäin masinaga rahule, puhaku ta ise ka rahus. nüüd siis 100% tähelepanust mu armsal kutsikal.
Vasta
#31
tervist kõigile ! mul on selline mure,et külmaks auto läheb käima hästi,aga kui läheb soojaks siis sureb ära ! 5 tunni pärast saab ainult veel käima panna !!! aidake palun !
Vasta
#32
Võimalik, et vaakumi probleem. Aga veakirjeldust arvestades probleem ilmselt kuskil mujal (ei tasu unustada 2012 faktorit).
Vasta
#33
täna sain huvitava kõne kuusakoskist. tuleb välja, et üks tööline sealt on mu tuttav ning oli mu armsat seal näinud ning uuris, mis juhtus. peale minu pikka stoorit oskas kogenud mees öelda, et mootor oli algusest peale kotti lastud :S nii et kui kuulete krõbinat mootoris, on õige aeg swapi või uue Mercedes-Benz peale mõelda Big Grin
Vasta
#34
põhh Kirjutas:täna sain huvitava kõne kuusakoskist. tuleb välja, et üks tööline sealt on mu tuttav ning oli mu armsat seal näinud ning uuris, mis juhtus. peale minu pikka stoorit oskas kogenud mees öelda, et mootor oli algusest peale kotti lastud :S nii et kui kuulete krõbinat mootoris, on õige aeg swapi või uue Mercedes-Benz peale mõelda Big Grin

Väga professionaalne diagnoos, midagi mõistlikumat ka oskad kirjutada?
Vasta
#35
ralak Kirjutas:
põhh Kirjutas:täna sain huvitava kõne kuusakoskist. tuleb välja, et üks tööline sealt on mu tuttav ning oli mu armsat seal näinud ning uuris, mis juhtus. peale minu pikka stoorit oskas kogenud mees öelda, et mootor oli algusest peale kotti lastud :S nii et kui kuulete krõbinat mootoris, on õige aeg swapi või uue Mercedes-Benz peale mõelda Big Grin

Väga professionaalne diagnoos, midagi mõistlikumat ka oskad kirjutada?

kui professionaalsest lausest aru ei saadud, siis ehk aitab algtaseme lause: kui mootorit käivitades on kuulda sealt tulevat krõbinat või sahinat ja auto ei liigu võrreldes eelnevalt sõidetud kogemusega eriti hästi edasi, siis võib tegemist olla mootori rikkega ning tuleks terve mootor või auto välja vahetada, kulutamata vea otsimisele mõttetult aega.

samas on ka variant, et loeksid terve teema otsast lõpuni läbi ning ütleksid ise mulle, mis probleem oli?Unibrow
Vasta
#36
kui professionaalsest lausest aru ei saadud, siis ehk aitab algtaseme lause: kui mootorit käivitades on kuulda sealt tulevat krõbinat või sahinat ja auto ei liigu võrreldes eelnevalt sõidetud kogemusega eriti hästi edasi, siis võib tegemist olla mootori rikkega ning tuleks terve mootor või auto välja vahetada, kulutamata vea otsimisele mõttetult aega.

samas on ka variant, et loeksid terve teema otsast lõpuni läbi ning ütleksid ise mulle, mis probleem oli?Unibrow



Ilmselgelt on tegemist valdava ajupuudulikkusegaRetard
Vasta
#37
võhik blondiin Kirjutas:kui professionaalsest lausest aru ei saadud, siis ehk aitab algtaseme lause: kui mootorit käivitades on kuulda sealt tulevat krõbinat või sahinat ja auto ei liigu võrreldes eelnevalt sõidetud kogemusega eriti hästi edasi, siis võib tegemist olla mootori rikkega ning tuleks terve mootor või auto välja vahetada, kulutamata vea otsimisele mõttetult aega.

samas on ka variant, et loeksid terve teema otsast lõpuni läbi ning ütleksid ise mulle, mis probleem oli?Unibrow



Ilmselgelt on tegemist valdava ajupuudulikkusegaRetard

Tänan tähelepanu eest!

Huvitav, miks selline teema kohe jalgu jäi peale kasutajaks registreerimist? Kahtlustan et kasutajal põhh pole jälle midagi tarka teha ning käib niisama foorumis kepslemas libakontode alt.

Teemasse: taolist nõu kuulda võttes peaksid inimesed oma mitme millised AMG mersud aia äärde lükkama või mootori swapi peale mõtlema mingi rikke esinemisel??
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  w124 süüteluku vahetus kraabus 2 144 18-04-2024, 06:21 PM
Viimane postitus: kraabus
  Kuidas eemaldada w124 esiukse aknatõstuki mootorit kui klaas ei liigu? kraabus 2 130 02-04-2024, 07:27 PM
Viimane postitus: kraabus
  W124 "duo valve" (puhub sooja) Manifesto 3 354 22-03-2024, 05:14 PM
Viimane postitus: Manifesto
Photo W124 1989_alu velg v. terasvelg? squirrel9 4 191 29-02-2024, 10:30 AM
Viimane postitus: squirrel9
  w124 om606 käigukast/sidur eenupeenu 3 277 26-02-2024, 02:03 PM
Viimane postitus: eenupeenu
  Mure W124 pööretega spy4 21 7,711 19-03-2023, 11:28 PM
Viimane postitus: v6sa
  w124 karbikatete tüüblid IndrekJ 3 371 22-12-2022, 05:22 PM
Viimane postitus: stihl
  W124 3.0d mootori mure. M1X 4 622 29-11-2022, 09:33 PM
Viimane postitus: M1X
  W124 -> W213 (ekraan jne) nostromo 4 710 08-01-2022, 04:44 PM
Viimane postitus: kaupo51
  w124 Robin03 0 527 10-11-2021, 02:02 AM
Viimane postitus: Robin03



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne