Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB autonavi parendus
#1
Tunnen huvi kas oleks meie klubi liikmete seas huvilisi kes tahaksid oma auto originaal navid täiustada/parendada?
Hea sõber, kes suutis mu vana (mitte auto originaali vaid eraldiseisva) navi tööle panna nagu kellavärk pakkus et piisava hulga huviliste olemasoluks ta võtaks teema ette ja ...

Vajadusel abiks 50 77 401 või tegija88@hotmail.com
Vasta
#2
Häkib  algkoodi lahti ja teeb kaardi uuemaks või? Ma arvan, et comand  2,0 ja 2,5 mehi oleks  küll, kes tahaks eesti kaarti saada, sest neile meestel kahjuks eesti kaarti ei pakutagi.
Vasta
#3
Siin mõeldakse siiski softi uuendust navile.
See veel ei pane asja eesti kaarti näitama.
Vasta
#4
Ei tahaks hakata siin foorumis teemat täiega lahti kirjutama. Ehk mõnel kokkutulekul kaasata spetsialist ja kohapeal asja arutada?
Vasta
#5
Mind jälle väga huvitaks, mida ta seal parendab/täiustab...

Kaardimaterjali? See on kõige tõenolisem...
Vahetab antenni?
Vahetab kiibikomplekti uuema vastu?
Lisab inertsiaalsüsteemi?
Vasta
#6
Ise pakun huupi, et mõni edev lisavõimalus tuleb juurde? Kaardi andmed on ju ikka plaadil ja need jäävad samaks.
Vasta
#7
K: Tahad ma teen su auto paremaks?
V: Mis sa teed?
K: Ei ütle!
V: Muidugi tahan.

Eusa_clapEusa_wall
Vasta
#8
Ei usu, et suudaks keegi siin NAVI tarkvara uuemaks ja paremaks teha(Mõtlen siinkohal ikka MB originaal navi).Võimalik on täiesti kaarti parendada, see nõuab aga vist meta algkoodi teadmsit ja siis sinna uus kaart peale lasta koos oma kõigi kihtidega. Navi systeemi enda tarkvara ma küll ei soovita kellelgi torkida, sest olen neid surnuid navisi küll näinud, mis on saanud maitsta kusagilt vene serverist tiritud ja põletatud plaate Icon_razz põhimõtteliselt lõppeb see terve Comandi või NAVI BOX-i vahetusega.
Vasta
#9
Toimivad NTG1 ja NTG2 plaadid olemas. Versioonid 10.0 ja 11.0 Kõik toimib nagu kellavärk. See comand'ide suremine/suretamine on asjatundmatu näppimise tulemus. Ei tohi 5.0 ja alla lasta kohe peale 10.0. Tuleb vahepealsed sammud ära teha...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne