Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB190E,1983a,W201 - "kutsikas"
#1
Brick 
Tere siis siinsele rahvale!
Kuna asjad sedasi läxid, siis olen taas mercedese õnnelik omanik! Loodan ka lähitulevikus täieõiguslikuks MB klubi liikmeks saadaNod Kusjuures oma endise "kutsika" omanik Tongue Sest eelmine omanik ei suutnud kahe aasta jooksul autot oma nimele regada ja keeras mulle jamad kaela, siis tõin oma armsa täna koju. Loodan ka homme nn.
"enne ja nüüd" (peale 2-te aastat)pildid panna..
Boonuseks sain ka uued viie kodaraga veljed. Homme täpsustan mudeleid, marke jms.
Kõike parimat

Priit aka "kutsikas"Eusa_dance
Vasta
#2
Tere !

Andmeid siis natuke:
WIN:WDB2010241A043085
Ehitusaasta 1983
Mootori valem r4 2.0L(millel keps küljelt välja lasti)Icon_evil
K.kast automaat
Tagavedu
Must metallik
1x el peegel
1xel aken
Kaltsusisu ja neegriaknad
Mehaaniline katuseluuk
Odomeetri näit 321560km

Auto siis seisnud viimased 1,5 aastat,ja üsnagi räsitud(eriti spoilad)Icon_sad
Roostet õnnex suurt pole,kahju aint sellest et kone kottis.Aga noh ex mootori vahetus ja spoilad korda ja jälle liiklema!Eusa_dance
Enne kui auto vahepeal minema läx, minukäest, sai tehtud järgmised asjad:
4x uued pidurikettad,suportid ja klotsid,uued piduritorud ja voolikud
Uus käigukast
Uus esiklaas
Mitmed uued puxid
Sai sellega käidud ka vaatamas 2007 aasta mersuklubi kiirendust lennukal,hiljem leidsin ka piltide hulgast oma kallikese pildi,keegi heainimene oli jäädvustanud ka minu pisikese!Nod
Panexin ka pilte "enne ja nüüd"(peale 2-te aastat), aga ei mõista toda teha.
Katsun saata kas Karlile või kellegile targemale kes oskab!

Rohkem siis ei oska kosta miskit hetkel
Katsun kiirelt mootori sebida ja liikuma auto saada,ja hoian teidki tegemistega kursis!

Parimatega!
Priit aka "kutsikas"
53951853
Vasta
#3
Tee korda oma pealkiri ja vales kohas ka
Vasta
#4
Tere!
Siin siis mõned pildid enne ja nüüdDoubt
Taastan hetkel tagumist spoilat,siis läheb esimene ja siis muud asjad!
    
http://s255.photobucket.com/albums/hh140/KaSS-66/      

Niiet võite mulle edu soovida!
Õnnex ussi suurt pole ,see mis on on taastatav!Nod
Parimatega!
Priit
53951853
Vasta
#5
Tere.
Olen siis nüüd tegelenud oma "pisikesega" natuke.

Asjad on nüüd siis täpselt niikaugel,et tagumine stange-spoila ootab värvi,eest grill samuti vaja kruntida ning siis värvi.Homme siis järg esimese spoila käes,sedagi vaja nats pahteldada ja värvida.Icon_confused

Krt selline tunne,et aint kivides ja kändudes ongi sõidetud sellega,enne kui kone kotti lasti.Icon_evil

Panen omme siis ka paar pilti eelmises postis olevale adrele,lisax teistele.
Nüüd ootan oma rahasüsti,ja siis tartust uus mootor koju vaja sebida!Unibrow

P.s!Kui kellegil juhtub olema korralikku musta või heledat sisu koos uksepolstritega 190-le ,normaalse hinnaga,siis PT on abiks mulle mainimisel.
Parimat!
Priit
53951853
Vasta
#6
Tere jällegi!
Täna siis seline tore päev ,et hommikul lähen mootori ja sisu järgi Raplasse!Unibrow
Õhtul siis vahetama teist.Nod

Tagumine stange spoilaga ja eest grill värvitud ja lakitud.
Stanget hullult ei lakkunud aga tegin ta korda ja enamvähem siledaks.
Mõne pildi klõpsutasin ka ja katsun need homme üles panna!

Kuulmiseni!
Priit
Vasta
#7
Tere jällegi!
Tegelesin siis jällegi oma kutsikaga e.vahetasin mootori ära!!!Eusa_dance
Aga kuna bensupump otsustas et ta ei taha mootoriga koostööd teha siis häält veel kuulda ei saanud!Doubt
Kusjuures täitsa lampi,enne kui mootori vahetusex läx,enam benspump järgi ei tulnud kui süüdet keerasin!?Enne toimis ilusti!?
Oskavad targemad seletada kus ntx asub bensupumba relee?Ehk on tema süüdi!Kuna ku süüde sees ja testriga mõõdetud sai siis näitas 0.02 v aint ja ei surisenud!
Parimat!
Priit
Vasta
#8
Et siis ootax ikka nõuandeid pumba relee asukoha kohta,samas ootax ka nõuannet selle kohta ,kuidas immost mööda hiilida!?Unibrow
Immo ühendatud kahe releega,mis arvatavasti on bensupumba relee ja lisax süüte katkestuse relee!!DoubtIcon_question
Asjaga kiire,kui keegi targem haapsalus asub ,võix ühendust võtta!!!Nod
Priit!
53951853
Vasta
#9
Tere jälle!
Seis siis seline:bensupump ei toiminud immo pärast!NodSai siis kutsutud tegelane kes 20 sekundiga immo kutustas,ja siis nokkisin immo küljest ära üldse.Pump toimib ilusti nüüd.Need releed mis ka immoga ühendatud olid,olid hoopistükkiski keskluku omad,aga kuna mul neid pole ,siis sai ka need releed eemaldatud!!!
Aga targematele selline küsimus nüüd,et kas kommutaator võib lihtsalt seismisest läbi minna???St. et kõik muu ok aga sädet ei ole ega ei tule?Icon_rolleyes
Või kas selline asi võib olla,et kui väntvõlli asendi anduri juhtme rüüs katki(sai küll teibiga lapitud ilusti),siis ka ei toimi asi?Icon_redface
Olex hädasti kiirelt nõu vaja targemate käest,kuna tahax juba auto liikuma saada,ja kuulda uue mootori häält!!!
Palun abi!
Parimat
Priit
Vasta
#10
Tere!
Asjalood nüüd siis sellised ,et minu auto lausa sõidab juba!Esiti küll pisut kehvasti,kuna ei tea kas sai kõik juhtmed ja vaakumid õieti külge pandud!?
Aga uue mootori kohapealt on küll kõik ok!Mootor vanaga võrreldes nagu öö ja päev!Uuel motol jõudu ikka räigelt,võrreldes vanaga!
Vaja nüüd küünlad vahetada ja õli,siis on ok!
Katsun nüüd siis ka miskeid pilte lisada,kui stanged küljes ja korras on!
Pealegi sai auto omale kasutaja men77 käest uue heleda sisu!
Parimat !
Priit
Vasta
#11
Väga hea, et said lõpuks masina tööleThumbsup
Vasta
#12
Tere!
Jällegi siis sai natuke tehtud auto kallal!
Auto nüüd siis komplektne,stanged asjad omakohal jne...
esimesed vedrud vahetatud(mille käigus olexin äärepealt oma elunatukesest ilma jäänud,kuna tõmmits poolex läx!Icon_eek)
Panin esimeses postis olevale adrele paar pilti ka täiskomplektsest masinast!

Kuna nüüd Jaguari vedrustus otsustas jamama hakata,tuleb mersul paberid korda ajada ja siis sõitu!
Kui haapsalus on klubilisi või huvilisi,kellel ka 2.0 mootor kas siis 124-jal või 190-l(eeldusel et need samad mootorid),siis võiks keegi minuga ühendust võtta,et saaksin kapoti alt vaadata vaakumid ja paar pistikut üle,kuna kardan,et mul mõni neist valesti!!!
Parimat!
Priit
Vasta
#13
Tere Jälle!
Selgus,et siiski polnud valesti vaakumid,vaid pritsepea alumine kummist korpus katki.Nod
Olin siis täna tubli poiss ja vahetasin selle ära,sest õnnex jätsin vana mootori plokikaane koos pritsungi ja muu staffiga alles omaleEusa_dance,nüüd tühikäik ka ok!Ja mootor ei puterda enam!Küll aga tahab külmalt käivitades gaasipedaaliga nats niksimist,a kui käima hakkab siis kohe ok,võib pedaalilt jala ää koristada!
2 pistikut mis äkki omavahel vahetusse läind,ise kahtlustan aga ex pean veel uurima!Icon_confused
Lisax sai veel vahetatud jagaja vaakumklapp,nüüd ok.
Lisax sai siis pidurid üle käidud,et liigux normaalselt.
Mootori õli sai vahetatud!
Vaja teha:
K.Kasti õli vahetada koos filtriga
Summuti tagumine pütt leida ja külge installida
Kojamehemootori süsteem vaja väljavahetada,kuna vana annab üle!?Retard
Millaski vaja ka värvimine ette võtta,kui keegi normaalse hinnaga teeb võix mainida!Eusa_pray

A nüüd vähemalt liigub normaalselt,kuna uuel mootoril jõudu ikka korralikult võrreldes vanaga!Icon_cool
Ja noh,mul heameel et viitsisin mootori vahetusega jännata ja et sellest ettevõtmisest asja sai!
Ikkagi esimest korda elus sellist asja teha ja veel pmtst üksi!Eusa_dance
Vasta
#14
Nonii!Pole siia ammu kribanud.
Mercedes-Benz siis ilusti liikluses juba 2 nädalat.
Just sain tehnilisepoolepealt kõik korda,ja nüüd siis see:
Just naine helistas ja ütles et mingi lehm sõitis autost nii mööda,et juhipeegel küljest ja juppeks.Icon_evil
No aru ma ei saa,kas inimesel pole üldse auto gabariitide tunnetust,et seisvast autost nii mööda sõidetakse?Angry
Kurat.
Mu arust kui sõita ei oska pole vaja rooli ronida.Icon_mad
Hea et nii hullult gabariitidega mööda ei pannud,et tagant veel sisse ei kimanud.Joppantonio.
Tuju null sajaga.Icon_sad
Nüüd hakka kindlustusega jurama.
Oijah.
Vot sellised lood
Vasta
#15
No tegelt ma mõtlesin 2jalgset lehma,ehn siis nõrgemat sugupoolt!Unibrow
Vasta
#16
Ma pean naisi ainult siis lehmadeks kui nad mulle kuidagi halba teinud on.
Ja kuna hetkel mu auto ää lõhuti siis peangi seda lõhkujast naist hetkel lehmaks..
Et mitte ropumalt õelda!
Tavaliselt pole mul põhjust neid sellisteks loomadeks pidada!Unibrow
Niiet Liisel ,ära jonni,see ei olnud ju naisi üldistav.
Vasta
#17
Kõik mehed on sead ja sitapead... meie võtame huumoriga, ja ebapädevad naisparankakeerajad on lehmad kutsika sõnades...

Kutsikale lohutuseks, mul võeti ka siin üks päev jupp aega tagasi peegel juppeks, klopsisin asja kokku, natukene elektriku juhtmevitsasid ja fix-alli ... seisab küljes küll.
Vasta
#18
Õnneks pole hullu
Käidud kindlustuse ja pildid asjad tehtu jne.
Põhjustaja kindlustus seesam ja lubasid teha silberisse hinnapäringu ja peegli ää tellida
Eks näis mis ja kuidas!
Vasta
#19
Et siis vaatasin et pole siia ammu miskit kritseladnud.

Seis siis selline hetkel et sain omale vahepeal uue vasaku esitiiva ja tuled,kuna mingi eit jällegi otsustas samas kohas kus eelmine laks oli,jälle sisse sõita parkivale masinale.Icon_rolleyes
Stangega on kehvemad lood,see tehti küll oma arust korda aga jah,peab ikka ise üle käima selle,et ehk saab normaalseks uuesti,kuna tehti porri sellega
Siis sai vahetatud õlid filtrid,tutikas jahutus radikas külge installitud,suvekad alla pandud,karbid keevitatud ja külje laiendid kah korda tehtud ja üle värvitud..Nod
Niiet suvele vastu ikka korras autoga.

Ainus mis natuke muret teeb on poolsurnud bensupump,kuna see undab ilgelt valjusti ja ei tea millal see kooleb.
Niiet kui kellegil on üle toimiv vaikne bensupump,võib muidugi pakkuda seda mulle mõistliku hinnagaUnibrow

Silla osade kalkulatsioon on kah saadud ja vblla saab varsti kõik uued jubinad omale sildadesse,kuigi midagi veel ei kolise ega loksu.Samas 100% puksid ja poldid kokku 5500.-
Pole palju

Nüüd oleks aint vaja veel korralikke musti juhipoolseid uksi,kuna nendega ilmselt jamada ei viitsi vast.A mine tea.
Samas kui kellegil ka korralikku kollektorit on mulle pakkuda võib teada anda,kuna mul omal üx polt pooleks selle küljes ja ei saa kuidagi vaiksemaks ,kuna ei jää summi külge korralikult aint 3 poldiga.
Niiet selline seis hetkel.Aga muidu on kutsikas tubli,sõidab igapäev ilusti.Nod
Niiet parimat kõigile!
No proovitud on kõike aga ikkagi kisub lõpuks tagasi MB peale :)
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 190E 1983a 2,0 90kw Ott 87 76,684 14-03-2024, 12:32 AM
Viimane postitus: Ott
  W201 190D 2.0 55kw maxim1655 7 983 12-12-2023, 03:40 PM
Viimane postitus: maxim1655
  W201 hinnad MMBrogan 4 601 03-02-2023, 08:26 PM
Viimane postitus: Mike22
  MB 190e, 1993, w201 - kaarel kaarel_w201 55 45,013 26-07-2021, 11:45 AM
Viimane postitus: kaarel_w201
  MB W201 190D '87 - maxim1655 maxim1655 19 7,758 25-01-2021, 11:47 PM
Viimane postitus: väikemees
  MB 190E 320CDI OM613 1989, W201 - Tonyt TonyT 209 207,602 09-04-2020, 10:11 AM
Viimane postitus: herki
  MB 190, w201 x mitu -Oldschool Oldschool 101 110,901 06-09-2019, 12:58 PM
Viimane postitus: Oldschool
  190 E 2,6, 1992, W201 - Sm. Västrik Sm. Västrik 58 53,611 04-08-2019, 10:48 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB w201 92a swap OM606 Marks07 mrmikumike 32 28,424 11-07-2019, 11:18 AM
Viimane postitus: Marks07
  MB W201, 190E, 1990 - Coollaager coollaager 16 16,418 30-04-2019, 09:24 PM
Viimane postitus: Werewolf



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne